off idrar testim negatif

su1983

bebeğim artık annesiyle
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2009
609
0
41
günaydın kızlar ya o kadar üzgünümki adetim 5 gün geçmesine rağmen negatif yine mi olmadı ya çok üzgünüm :1no2:

ah canım ah..
bende çok yaptım o testlerden 2 sene boyunca..
Allahım en kısa zamanda en hayırlısını nasip eder elbet.üzülme moralinide sakın bozma.:teselli:

moralim o kadar bozukki peki 5 gün gecikmeyle idrar testleri kesin sonuç veriyor mu kan testimi yaptırsam

şüpheli ilişkiden 10 gün sonra kahverengi lekelenmem oldu, midem bulanıyor sabahları ama hafif, ateşim hep 37.1-37.2, göğüslerimde çok ağrı var:Saruboceq:

bu durum çok moral bozucu kızlar ya 5 aydır bebek istiyoruz ve kırmızıları artık görmek istemiyorum. çok mu sabırsızım offmirmirmirmir

anlıyorum sen canım ama on yıldır bebek bekleyenler var çok kafana takma böyle takarsan da olmaz canım rahat ol vakti gelince o olur zaten

bir de bişey sorucam doktor kontrolümde sağ yumurtalığımda kist bulmuştu ve smear testi falan yapıldı doktor kafana takma hamile kalmana engel değil demişti. sizce yinede etkisi olabilir mi kızlar

kızlar idrar testimi tek çizgi görünce çöpe atmıştım ama bi umut bi daha baktım ve 2.çizgi çok ama çok silik var sizce hamilemiyim :ecrin_bebek:

şüpheli ilişkiden 10 gün sonra kahverengi lekelenmem oldu, midem bulanıyor sabahları ama hafif, ateşim hep 37.1-37.2, göğüslerimde çok ağrı var:Saruboceq:

bence kan testi yaptır erken oldugu icin idrarda cıkmamıs olabiir canım opuyorumnanaktan lekelenmen ve atesin hamilelik var gibi gösrteriyor opuyorumnanaktan

kızlar idrar testimi tek çizgi görünce çöpe atmıştım ama bi umut bi daha baktım ve 2.çizgi çok ama çok silik var sizce hamilemiyim :ecrin_bebek:

bak silikte olsa ikinci cizgide cıkmıs canım bence hemen koş yaptır kan testini inşallah hamilesindir :Saruboceq:

yarın mutlaka yaptıracağım şu anda çalıştığım için izin almam imkansız allah isteyen herkese en kısa zamanda bebek versin allahım. aminnnnnnn hihoyyyt

evet canım hamilesin kesin geç döllenme olmuş ondan silik ben sana diyim benimde 3 günüm geçiyor sabah yaptım neğatif bakalım beklemedeyim hadi hayırlı olsun

walla ben kaset testlede çizgiyi gördüğüm halde duramadım hemen hastaneye koştum... iş çıkışı gidebilirsin... yada yarın sabah aç karnına verirsen daha da iyi olur...
hadi bakalım hayırlı haberlerle gel inşallah...

bebiş istiyosan kesinlikte steres yapmıcaksın herşeyi oluruna bırak
ben 11 ay kırmızı kart gördüm ama şükürki en sonunda golü attık :lepi:
darısı başınıza inşallah geç döllenme olduysa idrarda çıkmaya bilir kesin sonuç için kan testi yaptır ama daha 5ay olmuş hemen ümitsizliğe kapılma elbet mevla sanada nasip edicek canım

teşekkür ederim kızlar ben çok sabırsız olduğum için oluyor. ya adet olacakmışım gibi belim ve kasıklarım ağrıyor ama hala tık yok yarın sabah kan testimi mutlaka yaptıracağım ama çıkmazsa çok üzüleceğimi biliyorum senağlama

canım inşallah hamilesindir benimde reglm 5 gün geçti dün gece acildeydik sabah mide bulantısı ve istifra ile uyandım idrarda gebelik çıkmadı doktor kanda baktırmamız gerektiğini söyledi ama hamilelik belirtileri adet belirtilerinede benzediği için önemsemedim enfeksyon kaptığımı söyledi doktor allahım hepimize nasip etsin inş olursa sürpriz olsun istiyorum belim çok ağrıyo ama göğüslerde hiç bir belirti yokk yani hassasiyet falan hayırlısı inş....bu karamsar bekleyiş çok zor ama test negatif çkıcak die korkuyorum o yüzden adetim gelicekse gelsin ya da gelmesin:):)bebiş gelsin hüsrana uğramak istemiyorum...

X