Pko olup duphaston kullanan arkadalar

batarang

Guru
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2007
451
3
merhabalar
benim ilacım bu sabah bitti.adet olmayı bekliyorum,sormak istediğim pko olup da bu ilacla hamile kalan veya adetleri düzelen var mı?var ise kaç ayda ilaç etkisini gösterdi ?

benimde ilk kullanışım. 5 gün olacak ilaç biteli. Olacak gibiyim ama hala tık yok bakalım. Dr. 5-7 gün arası demişti.

merhaba bende pko hastasıyım duphaston kullandım 3 ay ilk ay 18 mayısta ikinci ay 14 haziranda regli oldum 3. ay yani temmuzda henüz adet olmadım. nedenini bende anlamadım. ilaç bitti 12 gün falan geçti hala tık yok.

hormonal tepkiler herkeste farklılık gösterior kızlar bende bi ara kullandm o ilaçtan mutlak kanamanız olucaktır yumurtlama döneminizin ters bi zamanına denk gelmiştir belki herneyse yine de doktorunu telden ara sor cnm bnm :KK66:

hormonal tepkiler herkeste farklılık gösterior kızlar bende bi ara kullandm o ilaçtan mutlak kanamanız olucaktır yumurtlama döneminizin ters bi zamanına denk gelmiştir belki herneyse yine de doktorunu telden ara sor cnm bnm :KK66:

canım sen de pko musun?bu ilacın sana faydası oldu mu?kaç ay kullandın?

evt cnm bende pcoyum. ben çok uzun süre kullanmadm bu ilacı farklı ilaçlar da kullandım doktorumtedaviden yanıt alamaynca değiştirdi çünkü 2-3 ay kadar kullandm yani sonra kan tahlili yaptırdm adetliyken daha net sonuç alabilmek için. ama doktorlar daha farklı ilaçlar da tavsiye ediorlar snn hangi hormonda bi düzensizlik var ki?

bana da doktorum geçen ay adet olmam için vermişti ben ilaç bittikten 3 gün sonra adet oldum doktorum 2 hafta bekle adet olmazsan geelik vardır demişti bennurcum hamile olabilirmisin acaba 12 gün çok uzun geldi bana

kızlar merhaba ,
geçen ay duphastonla 3.günde adet oldum,şimdi adetimin 15.günü ve tekrar başlayacağım,yalnız bir sorum var,geçen ay adet olduğumda hiçbir adet belirtisi görmeden oldum,yani normalde bendeki tek belirti göğüslerimin aşırı hassaslaşmasıdır,o bile olmadı.sizce neden olabilir?CADIARZU

Merhabalar,
ben de pkoluyum. 3 aydir duphaston kullaniyorum ama hamilelik olmadi. :KK43:
Insallah en kisa zamanda hepimiz guzel haberler veririz.

merhaba ben de pco sendromu var. 2 aydır duphaston kullanıyorum. eğer bu ay da hamile değilsem ilave tedaviye başlayacağız. bu ilaç sizde aşırı gerginlik ve sinir yapıyormu?

yooo hiçbir etki yapmadı sadece sakin sakin adet görüyorum.ama adet belirtisi de yok,yani göğüs hassasiyeti vs..acaba yumurtlamıyormuyum diyorum ben deCADIARZU

Ben sadece duphaston kullaniyorum. Baska ilac vermedi doktor. Sen baska ilac da mi kullaniyorsun? Ne kadar suredir kullaniyorsun? Her ay adet oldugumu gorunce cok uzuluyorum. :KK43: Hayirlisi.

benim 2 .ayım.sadece bunu kullanıyorum.ama düşünüyorum da adet oluyoruz ama yumurtluyormuyuz acaba?CADIARZU

Ya evet yumurtlayamiyoruz sanirim ondan hamilelik olmuyor. :KK43: Ben en son 3 ay once doktora gittigimde yumurtlamissin daha yeni demisti ama onu degerlendirememisiz. :KK43:
Bu haftasonu da yine heyecan var. Acaba bu sefer oldu mu diyorum ama hic bir belirti hissetmiyorum ki. yine de belli olmaz. heyecanla bekliyorum. Canim haberleselim paylasalim yasadiklarimizi, destek olalim birbirimize. :)

Merhabalar,
ben de pkoluyum. 3 aydir duphaston kullaniyorum ama hamilelik olmadi. :KK43:
Insallah en kisa zamanda hepimiz guzel haberler veririz.

slm.aleyküm arkadaşlar
2 ay dır duphaston ve klomen kullandım . ve ardından çatlatma iğnesi vuruldum .şimdi 6 haftalık hamileyim.Canınızı sıkmayın ben nerdeyse 3 ay bir adet oluyodum . Pko larım sayesinde ama Rabbim büyük verince pko lar bile gıkını çıkaramıyor ...

X