Erkek İnfertilitesi Meorial Semih Özkan Mı? Alman Hastanesi Emre Bakırcıoğlu yada Tansel Kaplancan mı?

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

sedasem

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2009
1.536
2
arkadaşlar yardım istiyorum.azosprem de hangi doktora gidelim.olumlu olumsuz tecrübelerinizi yazarmısınız????çok önemli bir konu umarım sperm bulunur ve bende hamile kalabilirim...

arkadaşım ben memorial de tedavi süreci geçirmiştim..eşimin druda semih beydi.. ben heryerde söylüyorum semih özkan dan memnun kalmadık....nedense çok sevimsiz ve ilgisiz geldi bana..yani hastanın ruh halini pek düşünmüyor...gerçi varmı düşünen dr. oda ayrı.. ben sana kesinlikle emre beyi öneririm..hatta biz onda tedavi olacaktık fakat iletişim sorunumuz olmuştu bi anda memoriale gittik..ha buarada şuda var.. semih beyden memnun kalmadık..benim kendi drum vede personelin ilgisi çok iyiydi..yani hastane iyi... kaliteli işini bilen personel var fakat nedense yeterli olmuyor...tabii karar senin..hakkınızda hayırlısı canım

ben de emre bey i düşünüyorum.ıstanbul da olduğumuz için. Ankara 'da Kaan Aydos ta çok tavsiye ediliyor ve anladığım kadarıyla o da çok iyi bir doktor. Öncelikle biz hemen tüp bebek düşünmüyoruz yaşımızda henüz çok geç değil tam olarak olayı anlamak için Emre Bey'e gidicez ilk etapta. Eğer ilaç tedavisi falan önermezse o zaman belki Kaan bey ilaç tedavisi önerdiği için oraya gidebiliriz. Ama Emre bey için de çok iyi şeyler duydum.

Ankara Tıp Fakültesinden Prof.Dr.Kaan AYDOS'u öneririm.Kaan bey normal yolla çocuk sahibi olabilmek için hastalara elinden geleni yaptıkdan sonra aşılama ya da tüpbebek'e karar verir.Mesela eşimin sperm sayısı 800.000'di bunu 1.000.000 ve üstüne çıkarıp aşılama yaptırmak istedi ama olmadı bunun sonunda tüpbebek'e karar verdi.Buna rağmen 1.denememizde pozitif sonuç alamadım.Devletin yeni yasasına göre hareket ettiğimizden 01.09.2010 günü 2.tüpbebek tedavimizi deneyeceğiz.Orda her türlü inceleme yapılmaktadır.

Son düzenleme:
X