bebeğim 2 hafta önceden büyüyormuş..cinsiyeti değişirmi:( ??????*

peki merak ettim,2 hafta onden buyuyen bebekte,bi saglik sorunu olurmu,
yada sadece erken dogummu olur??

benim de korktugum bu benimki de 1 hafta önde.. Doktora sordum, bu bir sorun değil ya da korkulacak bişey değil olsa olsa ne ollur en fazla 1 hafta erken doğar erken kavuşursunuz birbirinize dedi.. :)zemuszemus

zaten bir bebeğin cinsiyeti tam olarak 16. haftada belli oluyor acele etmeniz çok yersiz. bırakın kız olsun erkek olsun sonuçta evlat hamileliğinizin tadını çıkartın. mevlam hayırlı evlat versin

benim de korktugum bu benimki de 1 hafta önde.. Doktora sordum, bu bir sorun değil ya da korkulacak bişey değil olsa olsa ne ollur en fazla 1 hafta erken doğar erken kavuşursunuz birbirinize dedi.. :)zemuszemus

canim cok sagol,,saglikli hamilelik ve saglikli evlat dilerim iyisallah sana,:Saruboceq:eek:ptuma.s.

14 +3günlk hamileyim.dün doktoruma gttiğimde bebeğimin 16 haftalık göründüğünü yani iri bir bebek olucağını söyledi..
cinsiyetine gelince ben ısrar edince 'bu gödüğüm çıkıntı başka bişşey değilse ERKEK diyebilirim'dedi..ama yinede yayma kimseye sonradan değiştiğinde biz sorun yaşıyoruz dedi..:umursamaz::umursamaz:
kafam çok karışık.acaba cinsiyeti değişirmi yine??????????lütfen fikirlerinizi söyleyin:teselli::teselli:

bunu yazdıgından beri bir ay geçmiş.sen anlat bakalım cinsiyeti degiştimi.merak ettim şimdi

Olur mu canım öyle şey bebeğin doğum tarihini sat. belirler bebek önde de olsa geride de olsa.Dr.um da böyle söyledi bana.Benim bebeğim de bir hafta önde ama sat.a göre d.tarihi hep aynı

X