sizin de kısa tüylerle başınız dertte mi?

seedaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2009
55
0
ağda iyi hoş başka bir şeyle almam bikini bölgemi. ama ağda kısaları almıyor. 1 hafta sonra kısalar uzayınca gene almam gerekiyor. böyle böyle devam ediyo hep. hepsi uzasın sonra alayım diye de bekleyemiyorum. duramam öyle kıllı kıllı :1no2: sizlerde de aynı sorun oluyor mu?

evet canım aynı sorun bende de var.daha bugün yaptırdım ağdamı ama kısalar kaldı.Ya çok bekleyeceksin hepsi çıksın diye,bu da sinir bozucu orman gibi dolaşmak,ya da ağdadan sonra ulaşabildiğin yerleri eldiven,cımbız vs alıcaksın.Şahsen ben birazdan bu yöntemlerden biriyle kısaları temizlemeye çalışıcamkaydirigubbakcemile3

of of nedir bu derdimiz bitmez tükenmez alsanda tüyleri hep var hep var . ağdadan sonra cımbızla görebildiklerimi alıyorum. göremediğim kısalar kalıyo. ama allah var şu ağda cildi yumuşacık yapıyo..kolaygelsin ne diyim kaydirigubbakcemile3

o kısalar yokmuuu deLi eder insanıııı:eek:lmaz: güsel bi konuya parnak basmıssın canımkaydirigubbakcemile2

Ağdadan sonra TÜylerin bir haftada çıkıyorsa alırken kırıyorsun demekki..
kırıldığı zaman hepsi farklı zamanlarda uzar çok uğraşırsın..
he dersen söyle bi çarede yapayım ben de bilmiyorum kelin ilacı olsa şeyine sürermiş başınakaydirigubbakcemile3
ben ağda salonuna gidiyorum :jeyyar:

ayy kısalar çok sinir bozucuu ağda allmıyor makinaya tutamıyorum hepsini tek tek cımbızla nasıl alıım=( ben ağda yaparken kırıyorum galiba biraz da ondan kaynaklanıyor dayanabilirseniz en iyisi kalanları makina ile temmizlemek:1closedeyes:

cnm makina batık yapıyor. bi de zaten bikini bölgemde iç tarafları alamam makinayla kapacak diye korkuyorum kaydirigubbakcemile3 alabilirsem üst tarafını alabiliyorum ama kullanmamaya çalışıyorum keşke ağdanın kısa tüyleri de alan bi çeşidi olsa...ya da ben şöyle bi 2 ay bütün tüyler çıkana kadar beklesem. uzatsam. ağda hepsini alır kısa uzun bırakmaz kaydirigubbakcemile3 ama bekleyemiyorum ben o kadar yarım santime bile dayanamıyorum :1no2:

X