Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları bebek TELSİZİ önerirmisiniz.

nutez

Guru
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2007
1.138
7
45
arkadaşlarım ben bebek telsizi almak istiyorum ama pahalı olmayanlardan.2 bölüme ayrılıyor aramalarda dijital telsizler ve kolay dinleme telsizleri olarak ikisindende kullanan arkadaşlarımdan fiyat,performans,şikayet ve resim bilgileri almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.60 a var fakat performansını bilemiyorum.150 de var onuda bilmiyorum kullananlardan bilgi almak iyi olucak.opuyorumnanaktan

ben olsam alırdım.görüntülü olanlardan ama.
almadığıma pişmanım.
sahi bunların bebeğe zararı yok dimi?radyo dalgasıyla çalışıyordur.
kablosuz modem alacaktık da zararlı vs yorpumları okuduk vazgectik.

chıcconun bebek telsızı var ondan almak ıstıyorum fakat kararsız kaldım bende...

Buradaki diğer konularda okuduğum kadarıyla chicco telsiz cızırtı yapabiliyormuş, tabii memnun kalanlar da var ama ben tekrar tekrar almamak için tercih etmedim. Biz evde kablosuz modem ve telsiz telefon kullandığımız için parazit olmaması önemliydi. Weewell dijital olanından aldım ben, oldukça da memnunum. En ufak sesleri bile alıyor, ben aldığım sırada 150 civarıydı, şimdi ne kadar bilemiyorum...

canım bizimde kablosuz var ve telsiz tlfn var ayrıca cami dibimizde frekansı etkilediğini duymuştum bende wee nin hangi modeli seninki yazarsan netten bulup alayım madem etkilenmiyor bu dalgalardan ondan alırım

180 civarı

125 civarı

170 civarı cameralı bu

nette taramayla fiyatlar değişebiliyor..

Son düzenleyen: Moderatör:
Canım benimki weewell dijital bebek telsizi 300 m gece lambası şarjlı interkom diye geçiyor. Gerçi sen istanbulda değilsin, ben netten değil de e-bebek mağazasına kendim gidip almıştım, beğenmezsem değiştiririm dedim, kabul etmişlerdi. Senin netten alınca öyle bir şansın olur mu bilmiyorum ama e-bebeğin sayfasına bak, yorumları da oku, ben de yorumları okuyup, satıcı da tavsiye edince öyle almıştım. Becerebilirsem resmini de eklerim şimdi canım...

çok sağol canım gördüm okuycam şimdi yorumlarıopuyorumnanaktan

Beko BabyTime kullanıyoruz,hepsiburadada kampanya vardı,çok ucuza almıştık,hatta düşündüğümüz birşey değildi,ama aldık uygun olunca.Eğer amaç bebeğin sesini duymaksa çok rahat duyuyoruz,2 kanalı var,hiç cızırtı yapmıyor,4 ay oldu kullanıyoruz,hiç problem yaşamadık.Başka bir arkadaşıma da tavsiye etmiştim,onlar da aldılar memnunlar.
Kameralı olanlar çok cızırtı yapıyor diye yorumlar okumuştum.

Son düzenleme:
chıcco kolay dınleme telsızı sesı kullanımı gayet ıyı Önerırım geÇen sene yenı ÇıkmıŞtı ben toyıkı den 110 aaldım...

evet beko çok uygundu görmüştüm güvenememiştim yorumun ii oldu hemen araştırayım bakalım sağol canımopuyorumnanaktan

birazda şans işi bu telsiz yada elektironik eşya işi şikayet var a girdim hemen hemen her telsiz hakkında şikayet var ne yapmak lazım yahuuuu

ben bugn kraftınkini aldm gayet güzel çıktı en küçük sesi bile alıyo bakalım denedikçe görücez

70 l.ye aldım ama netten değil bizim buradakibi mağazadan bizim burasıda bodrum oluyokaydirigubbakcemile3
üstelik melodileride var bebeğin sesinialdığında durunca çalıyo bizimki onu dinleyip konuşuyo :)

canım bak ben burda buldum sanırım seninkide bu aldersen alıcam uygunmuşta.

fiyatı 125 tl...weewell

Ürün Kodu : WMA230
*Doğumdan itibaren kullanım için uygundur.
*Açık alanda bebek ünitesinden 800 metre mesafeye kadar iletişim kurulabilir.
*Bebeğin uyuma,ağlama,gülme durumunu LCD ekran üzerinde simgesel gösterim sağlar.
*Diğer cihazlardan gelebilecek etkileşimi ortadan kaldıran 16 pilot ton seçebilme özelliği vardır.
*2 yayın kanalı bulunur.
*Hassasiyet ayarı yapabilme özelliği vardır.
*ıletişim alanının dışına çıkıldığında uyarı sinyali verir.
*Pil veya elektrikle çalışma özelliğine sahiptir.

fiyatı 95 tl...kraft..
Açık alanda 800 metre kapsama alanı
LCD ekran ile bebeği gözlemleme imkanı
16 frekans düzeyi
2 kanal
Duyarlılık kontrolü
Kapsama alanı dışına çıkıldığında uyarı sinyali
Pil bittiğinde uyarı sinyali
Ürünle Birlikte 2 Adet Adaptör Bulunmaktadır

arkadaşlar ikisinden biri arasında kaldım hadi bir akıl verin alayım şunuuu

bugün bunu aldım bakalım deniycem olmazsa beğenmezsem bir üst modeli var buna benziyor dijital olanı ve bir arkadaşımızın resmini yolladığı uzaylı gibi siyah var ya onu alıcam bakalım

bene beko baby time kullanıyorum oldukça memnunum çok rahat sesini duyabiliyorum bana hediye gelmişti çok memnunum hassas ayarı ile her türlü sesi duyabiliyorsunuzzz

X