kaçarak evlenen varmı?

Ellibirincikisi

Guru
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2009
4.481
1.039
slm kızlar bu topik varmı bilmiyorum ama bende bunu paylaşmak çok istedim.
anneannem kaçarak annem kaçarak bende kaçarak hatta kayınvalidemde kaçarak evlendik.ne tuhaf dimi sanki geleneksel birşey.
aranızda varmı böyle kaçarak evlenen haydi bekliyorum.....

benim annemde kaçarak evlenmiş ama o zamanki şartla bu zamanki şartları kıyaslıyamayız annemin hikayesi çok farklı onlar için kaçmak kurtulmakmış bizim için öyle değil bende kaçarak evlendim ama eşimle birbirimizi çok seviyoruz ailem vermediği için kaçmak zorunda kaldık çok direttik güzellikle olsun diye ama vermediler ve tanımadıkları halde iyiki evlenmişim diyorum eşim çok iyi aileside çok iyi allaha şükürler olsun mutluyum daha ne olsun bide 1 aylık bi kızım sevgimizle büyütüyoruz daha ne olsun kaçtım ama hiç pişman değilim

ne güzel canım benim allah hep mutlu etsin inş.benimde anneannem köy yerinde ana yok baba yok kaçmış gibi evlendik işte der annemde senin gibi olmuş canım babası vermeyince babama kaçmak zorunda kalmış ama hiç pişman değil dünyaya birdaha gelsem yine eşime kaçarım der.ben ise nişanlandım eşimle ama ayrılıp tekrar barışınca ailem bu sefer olmaz dedi bende çok seviyorum eşimi kaçarmısın dedi bende hemen evet deyince kaçtık.hiç pişman değilim mumla arasam bulamam inş allah bizede bebek nasip eder çok istiyoruz 1 yıldır.

olur canım merak etme daha çok yenisiniz 1 sene olmuş evleneli biraz evliliğin tadını çıkartın biz öyle yaptık içimizde kalmadı hiçbişey herşeyi dolu dolu yaşadık şimdi kızımızla ilgileniyoruz 2 buçuk sene oldu evleneli 2 sene biz düşünmedik çocuğu 2 sene sonra tek eksik çocuk dedik karar verdik allahda verdi inşallah sizinde bebeğiniz olur allah gönlüne göre versin dileklerin için çok teşekkür ederim aynı dilekler benden sana gelsina.s.

X