Sayfa: 2/3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bisiklet kalça-basen genişletir mi?

1. Konu Sahibi : olu_gelin #11
    ben de spor salonunda koşu bandını yokuş yukarı duruma getirip öyle yürümeyi seviyordum ne kadar doğru bilmiyorum ama spor salonundaki hoca bana da bunun bayanlarda üst bacakları kas yapacağını söylemişti , bisiklet de çok uzun süre kullandım evde de kondisyon bisikletim var, öyle birşey olmadı. Ama bir ayarı var onu en az duruma getirip öyle yapıyordum.

2. Konu Sahibi : olu_gelin #12
    2 yıldır evde bisiklete biniyorum,bu tamamen uydurma basenlerim daha da sıkılaştı selülitler azaldı.ne saçma bir şey merak ediyorum bisiklete çok bindim de basen yaptı kilo aldım diyen var mı kim neden uyduruyor?evet kas yapar ama kas kötü birşey değildir.metobolizmayı hızlandırır.ayrıca 1 kilo yağ ile 1 kilo kasın duruşu 1 kilo pamukla 1 kilo demirin duruşuna benzer bence başka söze gerek yok.

3. Konu Sahibi : olu_gelin #13
    selam benim bi sorum olacakti ben haftanin 5 günü 35-40 dakika yürüyom eve gelince 5 kat cikiyom asosör yok biraz dinlendikten sonra koniksiyon bisiklete biniyom 5 dakkkada 2km,800metre sürüyom acaba kisa sürede bacaklar ve basen incelirmi (az yiyom) beni bilgilendirirseniz sevinirim sevgiler

4. Konu Sahibi : olu_gelin #14
    ya benim soruma allah rizasi icin biri yardimci olsun gercekten merak ediyom bilmiyom cünkü yardim rica ediyom ltf sevgiler

5. Konu Sahibi : olu_gelin #15
    canım bisiklet ve merdiven basen yapar diye biliyorum ben

6. Konu Sahibi : olu_gelin #16
    Giriş tarihi
    Aug 2008
    ben sanmiyorum öyle birsey olduguna
    bende bisiklet kullaniyorum kalcam da basenimde gayet normal
    bence vucut yapisiyla ilgili birsey o
    bazi kisiler cok basenli oluyor

7. Konu Sahibi : olu_gelin #17
    kıvılcımcım antrenör arkdaşımız bunu daha önce açıkladı,önceki sayfalarda da yer alıyor...
    yanlış bilgilendirme yapmayalım lütfen...

8. Konu Sahibi : olu_gelin #18
    Arkadaşlar Merhaba ; Benim eşim spor akedemisi mezunu, Profesyonel Vücut Geliştirici, Dalgıç, Fitnes Antrenörü, yarış bisikleti var ve sürekli biner. Kendisine sizler için, bisiklet veya merdivenin zarar ve faydalarını sordum. Bisiklete binmek veya merdiven çıkmak kesinlikle kalçaları büyütmez aksine bel,basen, bacak ve karın bölgenizdeki yağları atıp sıkılaşmanızı sağlar, çok kas yaparmı sorusuna ise kas yapmak ne kadar zor biliyormusunuz diye cevapladı. Dikkat etmeniz gereken husus bel ve diz eklemlerinde ciddi sorun olanların, önce bir doktora görünüp onay alırsa bu egzersizlere devam etmelerinde fayda olacağını söylüyor. ınşallah aydınlatıcı olmuştur.

9. Konu Sahibi : olu_gelin #19
    Giriş tarihi
    Aug 2009

İkaz ... bisiklet basen yapmaz..

Alıntı parispan kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    ya benim soruma allah rizasi icin biri yardimci olsun gercekten merak ediyom bilmiyom cünkü yardim rica ediyom ltf sevgiler
    yasakkelime öyle birşey olduğunu kesinlikle sanmıyorum bende biraz basenliyim ama bisiklete binince aksine kilo vermeye başlıyorsun üstelik bunu hergün yaparsan bacaklarında zaten hissediyorsun basen bölgesel yağlanmadan olur.kimi? bütününe kilo alır kimi?üst tarafından kimi?basenden ...yapı meselesi ailedede varsa tip benzerliğide oluyor benim annem halam hepsi basenliler bende fazla kilo almamaya çalışıp daha fazla büyütmemeye çalışıyorum ...:roflol:

10. Konu Sahibi : olu_gelin #20
    ben bi ara yapmıştım tempolu degil orta seviyede kalça basenlerim (kalçalarım beya geniş) zayıflamıştı 1 buçuk ayda 8 kilo vermiştim

Sayfa: 2/3 İlkİlk 123 SonSon