Bisiklet kalça-basen genişletir mi?

mrb arkadaşlar bende kondisyon bisikleti almak istiyorum ama basen yapar sözüne çok takılıyorum benim basenlerim zaten geniş kilo vermek için istiyorum bide uygun fiyata nerde bulabilirim hangi markalar daha iyi bilgilendirirseniz sevinirim çok tşk ederim.hepinize sağlıklı günler dilerimhihoyyyt

ya benim soruma allah rizasi icin biri yardimci olsun gercekten merak ediyom bilmiyom cünkü yardim rica ediyom ltf sevgiler

Ne kadar spor yaparsan o kadar iyi zaten bayanların vucudu kas tutmak için uygun değil öyle çirkin kaslanmak için ekstra ilaçlar kullanmak gerekiyor
O nedenle ne kadar spor yapar ne kadar az ve sık yersen o kadar hızlı fit olursun ve kilo verirsin

Yok öyle bir olay , sallamış hoca , bisiklet doğrudan sıkılaşmaya yarıyor. bir çok yerde de yazıyor

Kizlar bu konuyu bende arastirdim kesinlikle duzenli binersen ise yariyor bisiklet..ve ben haftada 6 gun biniyorum 15 gundur kiloda verdim incelerek. .en cokta bacak ve bel bolgesinden inceltiyo..basenden bile 2 cm incelmisim 15 gunde..ki basenleri eritmek cok zordur normalde..ben 45-55 baze de 60 dk suruyorum en dusuk seviyede..
evet evinde kosede bisikleti olanlar hadi hepberaber surelim yaza zayif girelim..tv karsinda elinde tel ile zamanin nasil gectigini bilmiyorsunuz bile...
yasasin zayiflamak:)

3 aydır kondisyon bisikleti kullanıyorum. Resmen basen çıktı. Ki 80 kilo olduğum dönemlerde bile herkes basenim olmadığını söylerdi. Şimdi resmen basen çıkmış. Yarın bisikleti çöpe atıyorum.

X