Bursa Medical X Bahar?

edebiyatci222

Evli, Mutlu, Çocuklu
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2007
1.805
2
41
Bursa'da olan anne adayları ya da tecrübeli anneler, bana hastane konusunda yardımcı olabilir misiniz? Bahar Hastanesi mi Medical mi daha iyidir doğum için? Ücretler konusunda bir billginiz var mı?

bence medical mi, bahar mı dan ziyade doktor çok önemli.
yani sen bence önce memnun olabileceğin, tecrübeli ve ilgili bir doktor belirle.
niye özellikle bu ikisine takıldın. illa özel hastane düşünüyorsan ben olsam medicali seçerdim. medicalde de ahmet yılmaz iyi bir doktordur.
ben mesela zübeydehanım doğum evinde yaptım doğumumu, doktorum da özer kutlu idi. o hastane hakkında çok önyargılarım vardı ve orada doğum yapmayı pek istemiyordum. ama doktorum orada görev yaptığı için ve doktorumdan da vazgeçemediğim için mecburen orada yaptım doğumu ama çok iyi geçti herşey çok şükür.
o yüzden hastaneden ziyade doktor çok önemli, doktorun iyi olduktan sonra devlet hastanesinde bile çok güzel bir doğum gerçekleşir bende olduğu gibi.

Bursa'da olan anne adayları ya da tecrübeli anneler, bana hastane konusunda yardımcı olabilir misiniz? Bahar Hastanesi mi Medical mi daha iyidir doğum için? Ücretler konusunda bir billginiz var mı?[/QUOTE

Kesinlikle özel hastane tavsiye etmem,yada bebek yoğun bakım ünitesi olmayan bir hastane.Ben hamileliğim süresince Bahar hastanesine gitmiştim.Doktorumu yada hastaneyi asla kötülemek istemem,benim şanssızlığımdı diyelim.28.haftamda kanamam oldu,erken doğum tehlikesi vardı,doktor apar topar yoğun bakım ünitesi olan bir hastaneye gitmemizi söyledi,bebek erken gelecekti çünkü.Biz de zübeyde hanım doğum hastanesine gittik,normalde özel hastaneden gelenlerle ilglenmek istemiyorlar haklı olarak,başhekim tanıdıktı Allahtan,iki hafta sonra doğum yaptım.Onun için kesinlikle Zübeyde Hanım Doğum Evi,benim herşeyim yolunda giderken böyle bir durum yaşadım,insanın başına ne geleceği belli değil,orada doğsaydı bebeğim ölecekti kesin Allah korusun.Onun için rahatınızı değil sağlığınızı düşünün bence,ben çok pişman oldum başından beri oranın doktoruna bir gitmediğim için.

ben olsam medical'i tercih ederim. yapraknil in dediği gibi AHMET YILMAZ gerçekten çok iyi bir doktor. bir de eşimin kuzeni medicalde doktor. doğum ünitesinin diğer hastanelere göre çok iyi olduğunu söylüyor. orada doğum yapan arkadaşlarım var. onlarda aynı şeyi söylüyorlar. tabiki tercihin doktorunun çalıştığı hastane olsun.
ücretler konusunda da medical bazı dönemlerde muayene ücretlerinde ve doğumlarda sık sık kampanyalar başlatıyor. takibini yapmak gerek.

ahmet yılmazı tek geçerim...çok iyi bi dr. medicali ben de araştırıyorum,sanırım orda yapıcam doğumu..

X