Göğüs küçültme egzersizi

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.857
29.768
60
Bench Presses (veya jimnastik salonunda egzersiz masası kullanın.)
Flies (Dambıllarla sırt üstü uzanma) veya cable crossovers (jimnastik salonunda)
“Overhead Presses” (Kafa üstündeki sıkıştırmalar) ve “Lateral Raises” ( yanal yükselmeler) göğüslerinizi daha az belirgin yaparak, vücut geliştirenlerin söylemeyi sevdiği gibi, omuzlarınızı geliştirmede ve üçgen hale getirmede yardımcı olur.
Omuzlarınızın arkası için “Bent-over Dumbell flies” (Bükülmüş dam bul uçuşları) omuzlarınızı geriye tutarak ve yaşlandıkça yuvarlak omuz olmanızı engelleyerek duruşunuza yardım edecektir.
Aynı nedenler için omurganız (erek tor) boyunca kaslar için geri uzanmayı yapın.Bu muhteşem üst vücudu geliştirdiğiniz kadar, curls (pazı) ve kick bocks (üç başlı kas) yapın.

Yüksek-teknik lifleme ve doğru yerlerde gergin liflerle üretildiler, ve aralarından seçilecek pek çok modelleri var. Hareketlerinizi engellemeyecek, likra dan yada diğer kumaşlardan üretilmiş, sarmalayan spor bir üst (kap şeklinde bir sutyen değil) ekleyebilirsiniz.
Ilık havalarda üst tabaka veya soğuk havalarda orta fitilli tabaka olabilir. Bu giysiler sizi fiziksel olarak rahatsız hissetmeksizin ve kendinize güveninizi kırmadan koşmanızı ve diğer sporlara katılmanızı mümkün kılar.

stardiyet.com

Son düzenleme:
ya bu şeye benziyor işte yere yatıyorsun sırtüstü sonra dizlerini ve dirseklerni kırıp kalçanı aşağı ve yukarı hareket ettiriyorsun. bu hem kalça hem göğüs hem kol hem de üst baldır toparlıyorkaydirigubbakcemile2 günde 2 3 kez 15 er kez yaptın mı 1 aydaki farkı görmek mümkün:eek:

şu açıklmayaı teknik terimlerden arındırıp tekrar alsak
kaydirigubbakcemile3

kizlar su bidonlarini lakdir indirde ise yariyor ama en basta zayiflayin bn zayiflayinca onlarda eridi

bnde 1.5 litre su şisesi nin faydasını görenlerdenim... bu yöntemde iidir ama çok terimsel bşicik anlamadım.. :)))))))

hani zayıflama diyorsunuzda ben zaten 54 kiloyum ve kilomun iyi olduğunu düşünüyorum ama göğüslerim 95. büyük bir ağırlığı onlar yapıyor zaten. onlar için egzersizleri deniyeceğim ama ters etki yapmasınlar?

X