Kz Bebeklerinde Vajinal yapklk

symslow

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2008
1.183
4
kızlar yeni doktorumuz yani zeynepte zayıflıktan yola çıkarak böbrek ultrasonu isteyen ve böbrek taşı olduğunu bulan doktorumuz kızımı muayene ederken bana bir şey daha söyledi annesi bakın burada vajinal yapışma var dedi

tabi ben şoktayım hani neresi hocam nasıl olur falan derken anladımki eski doktorumuz buna da pek dikkat etmemiş ama yeni doktor eminim o da dikkat etmiştir yeni yapışmış olacak diye geçiştirdi beni yani hakkında atmadı tutmadı o doktorun

bir krem verdi estroel diye yapışan yere sürecem sabah akşam açılır dedi haftada bir kontrol edin dedi bana
nette okudum bazı doktorlar elleriyele açıyorlarmış ama bizim doktor bebeğin canının acıtmayalım krem de açar dedi

lütfen kız bebeişlerin vajinalarını kontrol edin yapışma var mı diye Allah korusun ilerde adte ağrıları çok şiddetli olurmuş vajinal kanl dar olurmuş ilk gece sendromları genelde bu bayanlarda yaşanırmış cerrhi müdahele ile açmak gerekirmiş

çiş yaptığı delik değil adet kanamasını geldiği deliğin popo deliğine en yakın kısmı deyim ben size kontrol edin

Ewet cnm bi tanıdıgımızdada vardı böyle bi durum.Annesi diger kız çocugu dogdugu zaman anlayabilmiş..Ama aralarında çok yaş farkı olmadıgı için geç kalmadılar..Ona doktor müdahale etmişti..jilet gibi bi şeyle açmak zorunda kalmışlar..

Kız anneleri dikkatli olsun bu konuda..

ay kıyamam geçmiş olsun canım neyseki erken fark etmiş doktorunuz
yeni topikler açılıyo ama bak çok örnek bi konua.s.

ilk defa duydum daha neler duyacağız bilgilendirdiğin için saol canım

Aynı durum erkek çocuklarında bile oluyormuş. yeni doğan larda altını değiştirirken hafif aralamak gerekiyormuş kız çocuklarını vajina girişini, erkeklerdede penisini parmakla sağa sola sallamak iyiymiş...Kıyamam ben onlara opuyorumnanaktan

çok geçmiş olsun benim bir akrabanın da bebeğinin rahim ağzı kapalıymış nasıl farkedilliyor bilemiyorum ama geçen yıl lazerle ameliyat oldu

ilk defa duydum enterasan bi durum ilk gece sendrumlarının sadece psikolojik olmadığını anlamış olduk böylelikle bilgilendirdiğin için tşk ederim canım bi kız annesi olaraka.s.

neler duyucaz daha ya bu doktorlara çok iş düşüyor.canım çok geçmiş olsun .bende çevremdeki kız bebek annelerine ileticem

Bizim Dr.umuz da illa bezini açıp bakıyor,hemen kapatıyordu,ben de diyordum nesine bakıyor ,tuvaletini yapıp yapmadığına falan mı diye,demek bundanmış,çok ii oldu öğrendiğim,neyse ki siz de erken farketmişsiniz.Ay ben oraya çok müdahele etmek istemiyorum yırtılıverecekmiş gibi geliyor ya,hemen öyle silerken yıkarken falan zarar olmaz inş dimi?

canım çok geçmiş olsun.allahtan erken farkedildi canım.benim oğlumunda pipsi sıyrılmıyor aynı benzer durum senin kızınla.yani bizede sünnet yolun görünüyor canım.

canım telaşlanma duruda davardı doktor eliyle açtı 2 sn falan sürüyor hiçde canı acımıyor...tabi doktorun dediği gibi kremle dene açılmazsa dediğim gibi eliyle açar.

benim kızımda da ilk doğduğunda vardı doktor hiç telaş etmeyin kendiliğinden açılır açılmazsa küçük bir operasyonla açarız demişti. sonra kendiliğinden açıldı.

faydalı olabildiysem mutlu oldum arkadaşlar
inanın bu ara zeyneple ilgili yeni şeyler öğrendiğimde eski doktorumuza çok kızıyorum
bu çok önemli bir konu en az böbrek taşı kadar

gecmıs olsun cnm ok guzel bı konu bızım doktorda acıp bakıo ama neye bakıo bılmıom
bu yapısıklık dedıgın sey nsl bısıkı nasıl olması gerekıo normalde vajına hec bılmıomkı yapısıkmı onada bakım ay ben bunuda kesın takarım kafaya

güzel bir konu açmışsın cnm benim kızımdada var çok az dedi doktor kuru tut dedi zamanla açılacak dedi bende çok kafaya takıyorum inş bişey olmaz kıyamam onlara yaa..

kızlar bizim doktor açılmaya başlamış dedi kreme devam dedi eğer açılmasaydı eliyle açacaktı

çiğdem adetkanamasının geldiği delik varya işte o deliğin popoya en yakın kısmı diyeyim deiğin alt kısmı yapışmıştı resmen bizimkinin

kızlar krem işe yarıyor yapışıklık baya açıldı ya bu çok dikkat isteyen bir husus çünkü doktor haftada bir kontrol edin demişti gene kapanabilir demişti

geçmiş olsun ilk defa duydum ama bende bir bakayım çok enteresan bir durum ..acaba benim fındık kurdumda varmı.Çok dikkatli olmak gerekiyor bende altını silerken bile çok endişeleniyorum bişey olur diye.Ama benim dr da bakmıştıda içimden kızmıştım bebeğimin taaa nerelerini elleriyle aralayı p bakıyor diye demekki bir bildi,kleri varmış saol bilgilendirdiğin için Zuhalcim.

X