Saç Rengi ve Saç Boyama kızıl saçlarımı kahve rengi yada sarı tonlarına çevirmek istiyorum

PastelBoya

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2007
1.859
7
34
Geçen senede aynı sebepten muzdariptim..Saçlarımdan çok çabuk sıkılmama rağmen inatla kızıla boyuyorum hala yakışıyor yakışmasınada çok çabuk akıyor yaa...
Saçlarım ince telli ve seyrek olduğundan beğenmiyorum bu yüzden farklı arayışlar içine giriyorum buda bir süre oyalıyor benii..
Ben nbeyaz tenli yeşil gözlüyüm ama doğal saç rengim koyu kumral kaşlarımda biraz koyudur..
Sürekli saç rengi değiştiren biri olmak istemediğimden ve ilk defa bana kızıl yakıştıramayan biri olan kız kardeşiminde:umursamaz: etkisiyle saçlarımı karamel yada kahve tonlarına boyayıp ya röfle tarzı yada çok farklı şekilde sarılar attırmak istiyorum solarıumada giricem düğünümüz var sizce nasıl bişey tercih etmeliyim arkadaşlar
Birde 1-2 ay sonra küllü renklere boyayıp kızıllığı kırmam mümkün mü akınca zaten açık kahve soğan kabuğu gibi birenk oluyorkafamçokkarıştı..
Buda benim küçük durduğuma bakmayın 21 yaşındayım:lepi:

Eklentiler

• $Görünt025.jpg
    $Görünt025.jpg
    43,7 KB · Görüntüleme: 202
sac rengin bence super cok yakisiyo ama illede deistirmek istiyorum diyorsan bence sana bu renk cook yakisir

acik kahve rengi ve uzerinde sari

Şuan saçlarım kızıl zaten canım..
Evet renk güzelmiş gerçekten bende o tonlarda bgişey istiyorum zaten beyaz tenliyim ama çoğu zaman solgun duruyo tenim..Solarıumada girince gayet güzel yakışır diye düşünüyorum ama tabii genede belli olmaz..
Yardımın için teşekkür ederim..

X