Kol altım kararmaya başlıyor

bernarda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2008
34
0
Benim kol altımda sir ağda sonrası hafiften bir kararma başladığını farkettim.Bu ikinci yaptırdığım sir ağda, ve üzerinden 15 gün geçmesine rağmen hafif bir lekelenme söz konusu. Çok beyaz tenli ve hassas bir cildim var. Kızın kullandğı ağda pudralıydı ve eve gelince kendim de pudralamama rağmen nasıl düzelir? Çok kötü değil ama zamanla artar diye çekiniyorum. :uhm:

canım, benim duyduğum normalde kararma insanın kendi bünyesinden yani terlemesinden oluşurmuş. terdeki asit koltukaltını bazı kişilerde karartırmış. tabi asitli içecekler falan tüketmekte bunu arttırırmış. bi güzellik merkezine sahip bayan kararma böyle olur demişti ne kadar doğru bilmiyorum. araştır istersen..

pirinç unu ve yoğurtlu bi karışım hazırlayıp koltukaltına maske uygulayınca hafiflio görüntü
:KK1:

Benim kol altımda sir ağda sonrası hafiften bir kararma başladığını farkettim.Bu ikinci yaptırdığım sir ağda, ve üzerinden 15 gün geçmesine rağmen hafif bir lekelenme söz konusu. Çok beyaz tenli ve hassas bir cildim var. Kızın kullandğı ağda pudralıydı ve eve gelince kendim de pudralamama rağmen nasıl düzelir? Çok kötü değil ama zamanla artar diye çekiniyorum. :uhm:

cnm pudrayla limonu karıştırıp pamukla silersen geçer diolar ama bunu sürekli yapman gerekiyor

pudrayla limonun ii geldiğini bende duymuştum istersen dene..benimde 2-3 sene önce ağda sonrası yanma ve kararma olmuştu onu geçerdim sonrada lazerden yandım karardım krem kullandım şuan bebek gibi oldu :)çok ileri dereceye gelirse krem kullanırsın

adaa cnm bahsettiğin krem nedir? şuan bende bahsettiğin gibi önce ağda yüzünden şimdide lazer yüzünden iice karardım.bahsettiğin kremin adını ve nasıl kullandığnı paylaşırsan çok sevinirim...

X