Göz Makyajı herkes rimel sürme teknigime hasta:) sizinle paylasıyorumm bitekkk:)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

dilosch89

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2009
470
0
35
slm kızlarrr.. esmer olmama, kaslarımın kalın olmasına ragmen kırpıklerım kısa ve daha acık renkli.. ama bunu bıtek ben biliyorum sırnaşık şey sizinle neler yaptıgımı paylasmak ıstıyorum..maybelline volume express kullanıyorum hem uygun bi rimel hemde etkili..rımelım cabuk kuruyo dıyenlere bır tavsıye;fırcayı hızlı hızlı ıcıne sokup cıkartrken boyansın dıye rımele cok hava gırer ve cabuk kurur, rımelı dondurerek yavasca cıkarırsanız faydasını goruceksınız kaydirigubbakcemile5 baslayalımmm.. bir elimle kasımın altına parmaklarımı dayayıp yukarı dogru cekıyorum. kırpıkler tek tek oluyo o an..rimelimi diplerden uca dogru tarar gibi suruyorumm..hem kirpiklerim dolgun dolgun oluyo hem goz kapagm flnda boyanmıyo zemuszemus ust go kapagındakı tum kırpıklerımı bu sekılde rımellıyorum..bıde ust kapagmın ıcıne sıyah emily gozkalemımı surunceee ıste gozlerım gayet dıkkkat cekıcı ve hos oluyo..denemenızı tavsıye ederım..umarım ısınıze yaramıstırr...bide su teleskobik rimeller cıktı onlarda cok dogal duruyo hemde topak topak cıkmıyo fırca rımelın ıcınden..kaydirigubbakcemile2

canım eminim çok güzel oluyordur ama rica etsem fotoğrafta ekleyebilir misin birde öyle görebilsek olabilir mi acaba

Son düzenleme:
canım eminim çok güzel oluyordur ama rica etsem fotoğrafta ekleyebilir misin birde öyle görebilsek olabilir mi acaba

istee benımm gozümmmm:lepi:

Eklentiler

• $Görüntü1366.jpg
    $Görüntü1366.jpg
    112,8 KB · Görüntüleme: 187
tlfnum vga kamerada ondan canım yaa opuyorumnanaktan sorcagınız bısey olursa rımel ve kalemlerle ılgılı yardımcı olmaya calısırımm

güzel duruyorr canımm.rumel sürmede sorun yokta bide eyeliner çekebilsem çok güzeel olacakkk.hiç beceremiyorumm.halbuki gözü eyeliner çok güzel gösteriyo.

güzel duruyorr canımm.rumel sürmede sorun yokta bide eyeliner çekebilsem çok güzeel olacakkk.hiç beceremiyorumm.halbuki gözü eyeliner çok güzel gösteriyo.

canım kajal marka eyelıner al kecelı kalem gbı ucu super bısey hıc zorlanmazsın benden soylemesısositososito

hmmmm cokkk guzel olduuu yawwkaydirigubbakcemile5 hemde guzel kokuyooo niveaa niveaa kokucak kirpiklerimmm:sm_cool:

X