Eski erkek arkadaşıım benimle aynı şirkette çalışan bir bayanla evlendi.

EVRXIXMCE

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2008
23
2
Herkese Merhaba,
Aslında bu konuyu paylaşmak istemiyordum ama durum içinden çıkılmaz bir hal aldı ve ben ne yapacağımı bilemiyorum. Eski erkek arkadaşımla ayrılalı bir yıl oldu, o benimle aynı şirkette çalışan bir bayanla evlendi. Beni görmeye geldiğinde tanışmışlar benim kızla bir samimiyetim yoktu. Biz hala anlayamadığım bir sebepten ayrıldık. O yaklaşık üç aydır evli olmasına rağmen önce eşiyle ilgili sonra evliliği ile ilgili menuniyetsizliğini arkadaş kalmak istediğini söyledi. Bu durumu hazmedemedim hem bana yapılan hemde eşine yaptığı korkunç birşeydi. Bende bu durumun çirkinliğini anlatan bir elektronik posta gönderdim ona, eşinin postalarını okuyabileceğini de kestirebiliyordum aslında. Eşi okumuş ve eski erkek arkadaşım benim kendisiyle görşmek istediğimi söylemiş, yaklaşık bir ay önce nişanlandım ve bu benim ilişkimede zarar verecek. Aslında kıza bu durumu kanıtlayabilirim çünkü msn konuşmaları var eşimin arkadaş kalmamızı bilmesine gerek yok diye yazdığı konuşmalar. Ama bunu yapmak istemiyorum kızın kendisi anlamalı diye düşünüyorum artık.Çünkü kız eşine inanıyor bana çok kötü şeyler söyledi nişanlı olmama rağmen. Ben nişanlımı çok seviyorum iyi bir adam o, gerekirse işimden ayrılmayı düşünüyorum.

Terbiyesiz adammış.. Çok üzgünüm çoook
Bence bir an önce iletişimi kesin hem onunla hem de eşi ile..
Bu işten siz zarar görmezsiniz umarım.

Son düzenleme:
Adam şerefsizmiş ama sizde de hata var. Evlenmiş bir insanla her ne sebeple olursa olsun görüşmemeliydiniz, onun birşeyler anlatmasına bile izin vermemeniz gerekirdi yasakkelime

waoww çok komplike.. adamla sakın görüşme.. ama kzıın içine kurt düşmüştür, bence senle konuşmak isteyecek... ve nişanlına da mutlaka anlat.. sonradan ortaya çıkarsa bayağı karışabilir ortalık.. zaten yeterince karmaşık..

Hepinize teşekkür ederim,

Bu durum aslında sık karşılaşılan bir durum, ilişkilerin çoğu yalanlar üzerine kuruluyor günümüzde. Erkekler daha iyisini bulduklarını düşünüyorlar ama gelen gideni aratıyor, eskiyi arıyorlar ve onunda hayatını mahvediyorlar. Ben sadece onun bana sunduğu sen herkesten iyisin yalanlarına kanmadım ve bana çamur attı, bilirsiniz kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş. Ama iyiki diyorum zamanında bitmiş şimdi tek düşündüğüm nişanlım onun böyle şeylerin içinde olmasını istemiyorum.

bence durumu nişanlınızla paylaşın. ve msn konuşmaları kayıtlı ise onun eşine de gösterin. yazık kıza da aldatma potansiyeli yüksek bir adamla beraber. bence eşinin gerçekleri bilmeye hakkı var. işinizden ayrılma konusunu da nişanlınızla konuşup halledin bence..

durumu mutlaka nısanlınızla paylasmanız gerektıgını dusunuyorum cunku sonradan ortaya cıkarsa kabak senın basına patlayabılır ya da nısanlınla aran acılabılır canım...
salak herıf de gec bır daha hıc gorusme onlarla...

X