Bebek Beslenmesi tecrübeli anneler, bebek bakımı için hangi markayı önerirsiniz?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
yeni dogan bebek icin alinacaksa en iyisi ya m ustela yada sebamed,daha sonra denme yaparsiniz.pisik kremi sebamedin bize ise yaramadi onun yerine arko kullandik.ek gidaya gecince daha cok pisik olmaya basladi ve sudocremeya gectik.memnunuz.

sebamet benim kızıma iyi gelmedi chicco kullanıyoruz sabun şampuan ama pişik kremi süper tüm pişik kremlerini kullandık chicco en iyisi

benim kizim icin kullandigim tum mazemeler Penaten..
dogdugu gunden beri hic pisik olmadi.
cildi kuru degil pamuk gibi ..
gercekten penaten cok kaliteli cok memnunum.
tavsiye ederim.Alman mali ama sanirim Türkiyede de var..

Sebamet loSyon benim minik faremde alerji yaptı galiba vücudunda sivilcemsi bişeyler çıktı şampuanını da kullanıyorum kafasında konak çıktı ama onla ilgiLi olmadığını düşünüyorum pişik kremi ve sabunu gayet güzel şimdi hangi arka losyon yada yağ alayım diye baktım genelde muStela demişsiniz bide onu deniycem bakalım umarım ii gelir sürmesende olur diyoalAr ama bebeğimin cildi çok hassas çabuk kuruyo o yüzen sürmem gerekTiğini düşünüyorum ...

Son düzenleme:
1.5 yıldır kullanırım...pişik te hametanı tek geçerim şampuanda chicco yu tek geçerim.....bebek yağınıda..

Son düzenleme:
X