Ameliyat sonrası şişlikler ve ödem için bir çare!

ben deniz suyu sıkmayı uzun zamandır bıraktım su cekiyorum ve sonra kulak cubugu ile temizliyorum, su en iyisi valla öyle deneyin bir de

masumpapatya inan burnun cok guzel olmus ,yani en azindan profilden oyle gozukuyor ama ben senin kaygilarini anliyorum benim burnumada herkes cok guzel diyor ama aynaya bakinca sislikleri gorunce canim sikiliyor hep gozume kusurlar takiliyor sanirim yeniyi kabullenmek birden kolay olmuyor...ama bence guzellik kadar saglikda onemli canim mesela ben ameliyattan once hic nefes alma problemim yoktu ama suan gripli gibi zor nefes aliyorum daha cok agzimdan aliyorum umarim bu durum gecicidir cunku cok canim sikiliyor bugun tam 41 gun oldu...bi de merak ediyorum arkadaslar siz burnunuzu nasil temizliyorsunuz ben sadce ster...okyanus suyu kullaniyorum ama sanki o da kurutuyo gibi geliyo bana ne yapacagimi sasirdim doya doya nefes almak istiyorum artiksenağlama

canım okyanus suyu kurutmaz sen devam et o burnun nem dengesini saglıyor ...

masumpapiş burnun cok guzel kızım senin niye hala milleti cinlendiriosun :eek:lmaz:

vurrum bah burnuna :eek:klava:
akıllı ol begen burnunu otur
:roflol:

Şurası unutulmamalıdır ki estetik burun ameliyatlarında nihayi sonuç ancak 6. ayda ortaya çıkar. Alçı alındığı gün merakla beklenen burun ödemli ve şiş bir burundur. Ödem ve şişlikler gün geçtikçe yanaklara doğru iner ve her geçen gün azalır. 6 ay -1 yıl içinde tamamen geçer.

canım sende miiii
valla ben bunalıma girdim heralde kendimi çok kötü hissediyorum şekli şişliklerden dolayı çok kötü aynaya bakmak istemiyorum
inanki kapının önüne bile çıkmıyorum siz yine iyisiniz çıkıp dolaşıyorsunuz ben sadece hastaneye gitmek için çıkıyorum
fotolarda yine iyi çıkıyor ama aynada baktığımda kendimi hiç beğenmiyorum şişlikler geçince güzel olacak diye kendimi teselli ediyorum

canımbenim şişlikler geçince kesinlikle güzel olucak ki belli oluyor zatten şimdiden nasıl olacağı hiç dert etme işte şeklini alana kadar bizi sıkıntıya sokacak :)) bende sinir oluyorum inan ki

kızlar kızlarr sıslıklerden neler cektım bır ben bılırım bır allah bugun tam 3 ay oldu halen sısım bakısalrım bır tuaf kas aram sıs halen ayrıca dudak mesafemde ama ılk 2 ay neredeyse hıc ust dıslermı gormedım merak etmeyın hepsı gecıyor benımde sag tarafım sola gore daha sıs

kızlar kızlarr sıslıklerden neler cektım bır ben bılırım bır allah bugun tam 3 ay oldu halen sısım bakısalrım bır tuaf kas aram sıs halen ayrıca dudak mesafemde ama ılk 2 ay neredeyse hıc ust dıslermı gormedım merak etmeyın hepsı gecıyor benımde sag tarafım sola gore daha sıs

off of dertlendim yine :nazar: buzmu koysak tekrar acaba ne dersiniz CADIARZU

öff kızlarrr beni de bunalıma soktunuzz yaa, sislikler hadi neyse gecer diyorum daa sonucta sis yani eninde sonunda gececek, ama benim göz altlarım nolcak yaa 2.5 ay olduu pöfff

öff kızlarrr beni de bunalıma soktunuzz yaa, sislikler hadi neyse gecer diyorum daa sonucta sis yani eninde sonunda gececek, ama benim göz altlarım nolcak yaa 2.5 ay olduu pöfff

ebrucum aa yüzün şişmiş demelerinden usandım oyuzden bira önce insin geçsin istiyorum yoksaa sabırla bekliyorum ama çevremdekiler bunalıma sokuyor beni :nazar:

Hala geçmedimi göz altların senin ya ?

gecmedi cnm yaa böle hafif kahverengilik seklinde duruyorlar hani göz altlarına kamuflaj boyası cekerler ya aynen o sekilde cizgiler halinde, sabırla bekliyorum gerci normal bakınca göz altlarım mormus gibi gözüküyor ama ben yakından bakınca farkediyorum, zaten hani göz altlarım eskiden de mordur ama bunlar öyle bir sey degil yanii, böle de anlatılmıo ama kacakgirlcüm beni anlamıstır eminim :KK70:

inşallah biran önce geçer canım üzüldüm doktoruna sor bakalım önereceği birşey yokmuymuş??

dün çektiğim 2 tane fotoyu ekledim albüme canımı sıktı bu şişlik baygın baygın bakar oldum :))

ya doktoruma gittigimde gecer fln dedi, bende de iyilesme hızı yavas galiba ona istinaden gecer diye düsündüm ama beklemek insanın canını sıkıyor hakikaten insallah gecer yanee

burnun da cok güzel masssallahhh, sen kac yasındasın ya baya kücük gözüküyorsun yeni burnunla :KK70:

bende 23 yasımdayım ama 30 a merdiven dayamadım :ppP ben 18 e dogru geri gidise döndüm :KK70: yeni burun yeni görüntü, herkes liseli sanıyor :KK70:

ya doktoruma gittigimde gecer fln dedi, bende de iyilesme hızı yavas galiba ona istinaden gecer diye düsündüm ama beklemek insanın canını sıkıyor hakikaten insallah gecer yanee

burnun da cok güzel masssallahhh, sen kac yasındasın ya baya kücük gözüküyorsun yeni burnunla :KK70:
güneşe çıkmışmıydın güneş etkiliyor 2 ay uzun süre değil yinede benim bir ay oldu hiç morarma olmamasına rağmen gölge gibi morluklar var göz altlarımda benim hayatım boyunca morarmamıştı göz altlarım birde cildin hassassa ondan olabilir takma şekli güzelse gerisi geçici yerimseniben

burun çok değiştiriyor canım insanı yaşından daha küçük gösteriyor genelde küçük gösterdiğimi söylerler hep burnumu yaptırmadan öncede derdi kimi :)) insanın hoşuna gidiyor gerçekten =)

karamel günese cıktım maalesef tabii sapkayla ama yine de etkiliyor sanırım günes kremi de kullanmadan cıktım üstelik sonradan pisman oldum simdi kremsiz adım atmıyorum ama olan oldu ne yazıkki, cildim de hassas bekliyorum caresiz gececegi günü :KK70:

X