Ameliyat sonrası şişlikler ve ödem için bir çare!

senağlama pofff 23 diyorlarrrrr
30 a merdiven dayamak diyorlarrrr senağlama
olsun yeni burunla herkes benide 23 24 sanıyor hihoyyyt

burun çok değiştiriyor canım insanı yaşından daha küçük gösteriyor genelde küçük gösterdiğimi söylerler hep burnumu yaptırmadan öncede derdi kimi :)) insanın hoşuna gidiyor gerçekten =)

yaa ben doktora ilk muayeneye gittigimde ameliyat icin doktorumun ilk sordugu soru yasım oldu :KK70: söyleyince de daha kücük gözüküyorsun fln demisti, sanırım sevinmeliyim bu duruma :) bir estetik cerrah bile yasımı kücük görüyorsa sanslıyım, ya da sanslıyız :p gerci herzaman bu avantaj da olmuyor, kardesim liseye baslıcak bu sene, onun islemleri icin gittigimde okuluna beni kardesim sandılar :KK70:

karamel günese cıktım maalesef tabii sapkayla ama yine de etkiliyor sanırım günes kremi de kullanmadan cıktım üstelik sonradan pisman oldum simdi kremsiz adım atmıyorum ama olan oldu ne yazıkki, cildim de hassas bekliyorum caresiz gececegi günü :KK70:

sağlık olsun geçecekler eninde sonunda
ben hiç çıkmadım 1 hafta evden dışarıya adım atmadım forumda yazılanlar okadar korkuttuki ödüm kopuyordu morluklarım geçmicek diye şutarafagitti alçı için evden çıktığımda çok kötü olmuştum ten zaten beyazdı iyice süt gibi olmuştu gözler kamaştı gözlükte takamıyoz laelaelaelaelae
ama yinede gölgeler var morluklar çabuk geçti tek teselli bu :lepi:

sağlık olsun geçecekler eninde sonunda
ben hiç çıkmadım 1 hafta evden dışarıya adım atmadım forumda yazılanlar okadar korkuttuki ödüm kopuyordu morluklarım geçmicek diye şutarafagitti alçı için evden çıktığımda çok kötü olmuştum ten zaten beyazdı iyice süt gibi olmuştu gözler kamaştı gözlükte takamıyoz laelaelaelaelae
ama yinede gölgeler var morluklar çabuk geçti tek teselli bu :lepi:

ya ilk 9 gün bende cıkmadım ama benm morluklarım ilk 9 günde gecmemisti yani hala sarartılar vardı, millette 4-5 güne hic bisi kalmıo gerci benm 9 günde baya da sarı sarıydılar, demek ki bende gec iyilesiyor, benimde tek tesellim bu :KK70:

ebru morluklarına üzüldüm
bende allahtan o sorun yok doktorum bi jel vermişti onu kullanmıştım o kadar hızlı geçmiştiki eşim çok şaşırıyordu sabah uyandığında hemen benim morluklara bakıyormuş CADIARZU
ama şişliklerim hala var ve kendimi çok çirkin hisseediyorum burnumun üstüde nokta nokta oldu hatta noktalarla doldu
burnumun ucu top gibi önden hiç foto çekmiyorum ama geçecek bunlar önemli olan şeklinin güzel olması şişlikler indikten sonra burun kalacak bakalım o haliyle beğenecekmiyiz
kızlar ben ameliyat olduktan sonra bön bön bakıyorum normalmi bu ne bakış böle yaa kafamçokkarıştı
bu arada ebru senin hiç fotoların yok, koyda bizde sana yorum yapalım

masumpapatya bakısların zamanla düzelecek merak etme o ilk zamanlar öle oluo sisliklerden dolayı
ben foto koydum uzun süre de kaldırım sen kacırmıssın cnmm

kızlar bide maydanoz suyu ödem atma da birebirmiş ben her gün bir bardak mutlaka yapıp içiyorum ve gerçekten işe yarıyo
önceden şişliklerim çok sertti ve burnumun ucu hissizdi şimdi şişliklerim yumuşamış ve burnumun ucunu hissetmeye başladım
ondan mı bilmiyorum ama hızla iyileşmeye başlıyor:lepi:

ben günde bir sürahi maydonoz suyu iciyordum :KK70: faydası oldumu bilmem ama sislikler yine vardı bi sürü :KK70:

Ayyy okudukça bunalıma girdim haa
Benim daha alçım alınmadı, gözlerimin şişi de indi normale döndü
Daha 5. günüm benim :kedi:
Alçıdan sonra mı şişeceğim ben şimdi kafam karıştı :roflol:

burnum biraz daha iyi kızlar maşallah diiyimm :)) bir kaçgün öncekine göre çok daha iyi albüme ekledim yorumlarınızı bekliyorum

Ayyy okudukça bunalıma girdim haa
Benim daha alçım alınmadı, gözlerimin şişi de indi normale döndü
Daha 5. günüm benim :kedi:
Alçıdan sonra mı şişeceğim ben şimdi kafam karıştı :roflol:

evet malesef alçın alındıktan sonra burnunda şişlikler oluşacak acı ama gerçek kendini alıştır sonra şaşırma :teselli:
benimde alçılıyken 5.gün yüzümdeki şişlikler inmişti çok az yanaklarımda kalmıştı ama alçıdan sonra iğleşmem çok hızlı oldu burnundaki şişliklerin çabuk inmesi içinde masaj yapılmalı bence kaydirigubbakcemile5

evet malesef alçın alındıktan sonra burnunda şişlikler oluşacak acı ama gerçek kendini alıştır sonra şaşırma :teselli:
benimde alçılıyken 5.gün yüzümdeki şişlikler inmişti çok az yanaklarımda kalmıştı ama alçıdan sonra iğleşmem çok hızlı oldu burnundaki şişliklerin çabuk inmesi içinde masaj yapılmalı bence kaydirigubbakcemile5

hmm masaj demek CADIARZU
yazdım bir kenara bunu kaydirigubbakcemile2

X