Saç Rengi ve Saç Boyama Röfle üstüne çikolata kahve!!

aaslikose

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2009
90
0
Slm arkadaşlar, yaklaşık 4 yıldır röfle kullanıyorum ve dip yaptırmaktak sıkıldım şimdi çikolata kahve istiyorum.. Sormak istediğim röflemin üstüne kendim boyayabilir miyim çikolata kahve yoksa kuaföre mi gidiyim?? Bi bilgisi olan varsa cevaplarsa sevinirim..

Tabii ki boyayabilirsin ama şunu bil ki röflelerin kapanmayacak...
Yani çikolata kahve nin üstüne 2-3 ton açık göge yaptırmışsın gibi olacak...

evet gölgeli gibi duracak ama ben bu şekilde olan saçları çok beğeniyorum. sanki gölge gibi değilde güneşten yer yer açılmış doğal bir görüntü oluyor

tabiki boyarsın fakat arkdasalrın dedgı gıbı ılk sefer tam kapatmıyacak ıkıncı boyamada dahaıyı olur ucuncu boyamanda ıse tamamaen oturur rengı

Ama ben hiç kendi saçımı boyamadım sizin önerebileceğin bi boya ve numarası vs var mı arkadaşlar?? Saçımı mahvetmem dimi..

palettenın kapatılıcılık özelliği baya iyi sen çilolata kahve istıyorsan no su 3.65 fakat baya koyu olur benden demesi birde bronz kahesi war palettenın bnm eskı sac rengım baya harıka bana göre kızıl gıbı ısıltı werıo aralardan oda 6.68 rengide aynen bu şekılde

palettenın kapatılıcılık özelliği baya iyi sen çilolata kahve istıyorsan no su 3.65 fakat baya koyu olur benden demesi birde bronz kahesi war palettenın bnm eskı sac rengım baya harıka bana göre kızıl gıbı ısıltı werıo aralardan oda 6.68 rengide aynen bu şekılde

canım o zaman 6.68 mi kullansam ya valla kararsız kaldım.. Ten rengim fotodaki gibi işte bide bornzlaştım biraz.. 1-2 haftaya boyuycam çünkü bu ara hep denize giriyorum boyadıktan sonra zarar görsün istemiyorum...

arkadaşım ben bugün aldım alix 2kutu çikolata kahve röflenin üstüne boyadım saçım biraz uzun ondan 2kutu. her tarafını kapattı renk ve koyu bi renk. açılır muhakkak.kızıllık var çok hafif haberin olsun çikolata kahvesi öyle çünkü hafif kızıll ışıltı veriyo. valla ben çok memnun oldum röfleden kurtuldum ohh bee

ben de haftaya boyatmayı düşünüyorum çikolata kahveye.
saçım röfleli ama umarım kapanır.zemuszemus
senden önce boyarsam yazarım sonucu.:eek:

bnm ablam çikolata kahvesi yaptı sarının üstne afedersn b..k rengi oldu sonra koyu kahveyle tam siyah oldu saçları

selam herkese.. benim saçlarım açık kumraldı sonra çok açılmaya başladı öyle olunca artık boyamayayım dedim kendi rengine döneyim.. kuaför orta kahve oldugunu söyledi kendi saç rengimin boyattım.. gözüm açık renge alıştıgı için garip gelmişti.zaten sonra baktım yine açılmaya başladı çok kötü oldu bende madem açılıyorsun röfle yapıcam dedim yaptım ilk boyattıgım hafta çok güzeldi ama şimdi şaka gibi bi renge döndü ): çok mutsuzum.. ve asıl istedigim renk karamel çikolata arası bişey soğan kabugunun koyusu diyelim.. röfle yaptıralı 15-20 gün oldu sanırım boya üstüne yapıldıgı için kötü oldu röfle rengi ama sevmedim.. yaşımı da büyük gösterdi ): röfleden ne kadar sonra boya yapılabilir? yanmasın bi de.. saçlarım çok yıprandı kestirmek de istemiyorum bi fikri olan varsa yazsın lütfen.. ):

ya benım cıklata kahvem daha acık durdu sacımda cunku sıyahı oryalle actırıp ustune cıkolata boyattım

benim de saclarimda rofle var. ben 32 yasimdan sonra sac boyatmaya basladim, ve sunu anladim ki, kuaforler her seferinde dozaji arttirarak cok afedersiniz isin b.kunu cikariyorlar. her seferinde daha sık araliklarla gitmek zorunda kaliyorsunuz, bu da onlarin cok isine geliyor. en son roflemi bir iki hafta once yaptirdim. beyazlarim cikmadikca bir daha da yaptirmayi dusunmuyorum. bundan sonra kuaforler icin sadece fon-manikur-pedikur musterisi olacagim, hayatimin ilk 32 yilinda oldugum gibi... icinizde kuafor arkadaslar varsa lutfen bana kizmasinlar.
baslarda yalvar yakar ne olursun cok cok az yap dogal olsun diyerek aralara attiriyordum, simdi ise sacimi cizgili sincap gibi yapti. sanirim oncelikle kuaforumu degistirecegim.
bu kuaforlerden bikkinlik geldi, begenmedigim yerleri kendim evde yapayim dedim ve internette arastirdim. hani sacin tepeleri neyse de, kulaklarimin arkasi bile zebra gibi cizgili de, o bakimdan. yabanci sitelerde bakindim. oralarda diyor ki, sacinizin rengi acilirken, icindeki kirmiziliklari yoketmis oluyorlar. o yuzden once bildigin kirmizi bir boyayla boyayacaksin ve sacin dogasinda olan kirmiziyi geri dolduracaksin icine. "filling" deniyormus buna. 15-25 dakikadan fazla tutma. sonra yikayip, hala nemliyken uzerine istedigin kahverengi boyayi uygulayacaksin. o zaman istedigin renk oluyor. eger kirmizi islemini yapip sacin dogal yapisindaki kirmiziligi vermezsen, direkt olarak kahve ile boyarsan, kahve boyalarin icindeki mavi/yesil renk, su an sahip oldugun sari sacin uzerinde yesil olarak meydana cikar diyor. sarinin ustune mavi/yesil =yesil olur diyor.
yarin gidip 2 tane boya alip deneyecegim once gorunmeyen kulak arkasi zebra cizgilerimde, bakalim.
sevgiler

X