Saç Rengi ve Saç Boyama Palette Altn Karamel

merhaba özlem altın karamele boyamadan önce saçının tonu nasıldı???
taM olarak istediğim renk senin saçın ,arkdşa ısmarladım eğer alırsa bugün boyuycam bende altın karamele, müthiş olmuş renk çok yakışmış yüzüne güle güle kullan

kızlar sonuç çok güzel oldu, saçlarım koyu olmasına rağmen açıldı baya..tutmayacağını söylüyorlardı ama dipleri de uçları da aynı renk oldu çok güzel tuttu..bir dahaki boyamamda renk daha çok oturacak ama bu renge de bayıldım ben..herkes de sorup numarasını yazmamı istiyor rengin, boyayacaklar varsa tavisye ederim ben de...yalnız boyarken biraz saç derim acıdı size de öyle oldu mu? bir de yarım saat bekletmek gerekiyordu ben çok daha uzun beklettim.

benim saçları çikolaakahve ama aktı tabi.çokta açık değil aam rengi altın karamelboyarsamnasıl tutar acaba seni saçları ne renkti oamadan nce

benim saçlarım bu renk..herkes çok beğeniyo..hatta dünyanın dört bi yanından rengini soranlar oluyo...,sositososito
valla şaka değil...eşimin turist müşterileri bile hayran kaldı dün bu renge..biri italyan biri abd...
ben de altın karamel dedim..

saçların hala o renk ise, foto koyabilr msin acaba?:KK3:

saçımı altın karamel ve bal köpüğü karışımıyla boyasam nasıl bir renk olur fikri olan varmı şuan saçım karamel ama biraz koyu olsun istiyorum beyaz tenliyim....

saçımı altın karamel ve bal köpüğü karışımıyla boyasam nasıl bir renk olur fikri olan varmı şuan saçım karamel ama biraz koyu olsun istiyorum beyaz tenliyim....

röflenin üstüne açık küllü sarı ardından da altın karamelle bal köpüğü karıştırıp boyamıştım uçlar değilde diplerime baktığında anlayabilirsin nasıl bi renk olduğunu
$061220101539.jpg

kızlar ya benimde saçlarım açık kestane boya yok kendi rengim.sizce boyasam altın karamele nasıl bir renk elde ederim,değişiklik olsun istiyorum yani kahve bişiler çıkmaz dimi?

merhabalar, ben de saçlarımı bir ay kadar önce kumrala boyamıştım (altta da 6 ay önce boyanan kahve vardı, tabi baya akmıştı 10 cm kadar dip gelmişti). şimdi altın karamel yapsam sizce kumralı biraz daha açar da karamel tonu verir mi? yani bu boyanın açıcı bir özelliği mi var? eğer öyleyse bununla sarı rengini karıştırarak boyasak daha açık bir karamel tonu elde edebilir miyiz? diplerimde de bir cm kadar kendi sengi olan koyu kumral var.. :KK3:

merhaba hanımlar,
burada yazılı yorumları 2 gündür okuyordum ve size güvenerek boyamaya karar verdim. saçım koyu kestane yani kendi rengi bu. boyadım ve renk inanılmaz tatlı oldu. ilk gören arkadaşım da çok hoş olduğunu söyledi. bir kaç yıkamaya ve bir sonraki boyamaya daha da iyi oturacağını düşünüyorum. koyu renk saçınız varsa tavsiye ederim. benim rengim epey koyu olmasına rağmen güzel açtı, açık renk saçlılarda belki istenen sonuç olmayabilir.

güle güle kullan roxanne.. kendi saç renginin üstüne boyadığın için daha etkili oldu sanırım, keşke kumral boya üzerine boyayan birisi de bana öneride bulunsa.. :KK6: bu arada saçında turunculuk oldu mu? rengin kendinde böyle bir etki var mı ya da koyu rengi açarak boyuyormuş ya açarken turunculuk veriyor mu? :26:

benim saçları çikolaakahve ama aktı tabi.çokta açık değil aam rengi altın karamelboyarsamnasıl tutar acaba seni saçları ne renkti oamadan nce

geçen sene boyamıştım canım ben , saçlarım koyu bir renkti..aktıysa tutar bence , ama azıcık koyusu olur..rengi baya açıyor bu boya saçı açık renk olanlarda ummadıkları kadar açık olabilir renk..dipler ve uçlar ayrı tonlardalarsa ona göre boya canım dipleri ayrı uçları ayrı sürelerde bekletmen gerek..

teşekkür ederim nudese :)
saçım ıslakken hani babannelerin beyaz saça kına yakmış renkleri olur ya ona yakın bir renkti ama kuruyunca istediğim gibi oldu. ben de korktum bir an :) evet çok hafif turunculuk var ama ben memnunum çünkü bundan 3-4 sene önce avrupa yakası'ndaki yaprak'ın saç renginin aynısını kullanmıştım uzun süre, hafiften geri dönme eğilimim var o yüzden ben hayal kırıklığına uğramadım.

teşekkür ederim nudese :)
saçım ıslakken hani babannelerin beyaz saça kına yakmış renkleri olur ya ona yakın bir renkti ama kuruyunca istediğim gibi oldu. ben de korktum bir an :) evet çok hafif turunculuk var ama ben memnunum çünkü bundan 3-4 sene önce avrupa yakası'ndaki yaprak'ın saç renginin aynısını kullanmıştım uzun süre, hafiften geri dönme eğilimim var o yüzden ben hayal kırıklığına uğramadım.

ben de uzun süre bakır-turuncu kullandım ama şimdi kumrala boyattım, turunculuk yok gibi oldu, biraz daha açık karamel-açık kumral yani sarıya dönük renkler düşünüyorum o yüzden cesaret edemiyorum. olmadı ben de üç-dört güne deneyeceğim böyle giderse, bir iki başlığa daha yazdım ama pek öneride bulunan olmadı.. cevabın için teşekkür ederim :nazar:

Selam.. Bende saçlarımı boyamı düşünüyorum aklımda palette altın karamel var, saçlarım siyah, sizce altın karamel rengi siyah saçlılarda rengini gösterir mi ? Fikirlerinize ihtiyacım var.Şimdiden teşekkürler.

bende saçlarımı palettenin çikolata kahvesiyle altın karamelini karıştırıp boyattım ç.kahve çok koyu geldi kuaförde kendi boyasından biraz karamel katmış 1ay sonra gel tekrar boyalım daha ii tutar dedi ama rengi hoşuma gitmedi sadece karamelemi boyatsam öneriniz varmı ?

arkadaşlar palette altın karamel ve bununla karışım yaparak boyayanlara bir sorum olacak.. bende şuanda kumral boya var aslında sarı tonlarında bir renk denemeye karar vermiştim ama biraz önce bir renk gördüm çok hoşuma gitti.. renk şöyle

Eki Görüntüle 131030

benim saçlar da şöyle

$100_1429.jpg

hatta resimde biraz da makineden kaynaklı azcık koyu duruyor, kumral boyanın akmış açılmış hali yani..acaba bu palettenin altın karameli ile sarı tonlarında bir renk karıştırsam üstteki istediğim renk olur mu ki :26:

arkadaşlar benimde size bir sorum olucak umarım cevap veren birisi olur.benim kendi saç rengim koyu kahve ama saçlarım kızıl boyalıydı kızıldan sıkılınca ben saçlarımı 2 kere koyu kahveye boyadım 2 hafta arayla.şimdi diplerden neredeyse 3-4 parmak kadar kendi saçlarım çıktı.bide boyalı olan yerlerdende kızıl yansımalar belli olmaya başladı.ben şimdi saçımı palette altın karamele boyasam koyu kahveyle boyalı olan yerlerde herhangi bir renk değişimi olur mu?birde şöyle birşey var ben 1 ay önce saçımı küllü açık sarıyla boyadım boyalı olan yerlerde herhangi bir renk değişimi olmadı sadece diplerden çıkan kendi saçlarım tatlı bir kahverengi oldu o kadar.şimdi altın karamele boyarsam boyalı olan yerlerde renk değişirmi?lütfen birisi yardım etsin.

birde benim saçlarım ince telli ve çok hassas öyle açtırmaya falan dayanabiliceğini sanmıyorum.bu yüzden açtırmadan bu renge boyarsam şu anda koyu kahve boyalı kısımlarda herhangi bir renk değişimi olsa yeter bana.

X