Saç Rengi ve Saç Boyama Palette Altn Karamel

Kızlar baştan sona okudum konuyu. Kumraldan koyu renkler yani kahvelerde falan etkikisini göstermiyor bu renk. Saçın alt tonu kumral tonlarında olmalı. Dipleri çıkan arkadaşlar ise dipleri son 15-20 dk kala boyamalı yoksa dipler daha çabuk açıldığından renk farkı oluyor.

Kızlar baştan sona okudum konuyu. Kumraldan koyu renkler yani kahvelerde falan etkikisini göstermiyor bu renk. Saçın alt tonu kumral tonlarında olmalı. Dipleri çıkan arkadaşlar ise dipleri son 15-20 dk kala boyamalı yoksa dipler daha çabuk açıldığından renk farkı oluyor.

evet canım ben o durumu yaşadım:84:berbat oldu açıp o renkle boyamak gerek..peki açıcıyla açıp bu renge boyasak o da çok mu açık olur ki bide açıcı yaptıktan sonra saç turuncu oluyormuş peki o turunculuğu kapatırmı bilgisi olan var mı yaw

palettenin altın karemeliyle yine palette 9.0 karıştırmıştım hiç istediğim renk olmadı şimdi palettenin altın karemeliyle kollestonun altın sarısını karıştırıcam siz ce olur mu ki?:79:

Bence saçlarınızı açmayın gerçekten çok yıpratıyor. Belki kopup elinize gelmiyor ama bu yıpranmadıgı anlamınada gelmiyor. Volume olarak %6 yerıne %9 kullanabılırsınız. Bu boyanın rengini biraz daha açar. Saçı açsanızda saçınız tek renk değilse yine fark oluyor. Siyah ve koyu kahvelerde tutmuyor tabi onlar ille ki istiyorsa mecburen açacak ama en azından iyi bir marka açıcı kullanıp dakıkasını ıyı takıp etsinler. Açıcı olarakda Wella blondor var onu kullanabilirler açıcılar arasında en kalitelisi. 400 ve 800 gramı var ama. 47 ve 75 tl cıvarında ama çok uzun sure kullanılıyor

palettenin altın karemeliyle yine palette 9.0 karıştırmıştım hiç istediğim renk olmadı şimdi palettenin altın karemeliyle kollestonun altın sarısını karıştırıcam siz ce olur mu ki?:79:

Canım iki boyayı birbirine karıştır ama asla iki ayrı markayı karıştırma. yapıları hepsının cok farklı. Karıştıracağın boyalar aynı marka olsun.

Senin saç rengin nedir şu aan ve istediğin renk nasıl bir renk?

saçlarım koyu kahve açıp palette altın karamele boyasam nasıl olur ya hani açınca turuncu oluyormuş ya onu kapatır mı

saçın kumral tonlarındaysa direk altın karamelle boyayabilirsin,çok güzel bi renk,sen bilirsinde 2 rengi karıştırma bence:KK31:
saçlarım koyu kahve açıp palette altın karamele boyasam nasıl olur ya hani açınca turuncu oluyormuş ya onu kapatır mı

cnm kahve saçını açıcıyla açtığında turunculuk olacak evet,ama karamel tonlarının hepsinde turunculuk var,
altın karamelin içinde % 9 luk oksidan bulunur ve saçını kesinlikle açarak boyıcaktır,bikaç boyamayla harika bi renk olur,hiç saçını açmadan dene derim:KK31:

cnm kahve saçını açıcıyla açtığında turunculuk olacak evet,ama karamel tonlarının hepsinde turunculuk var,
altın karamelin içinde % 9 luk oksidan bulunur ve saçını kesinlikle açarak boyıcaktır,bikaç boyamayla harika bi renk olur,hiç saçını açmadan dene derim:KK31:[/QUOTE]

cnm ben hiç açmadan boyadım altın karamele boya tutmadı saçımın akan yerleri yani dipleri karamel oldu altları koyu kahve kaldı:KK50:bende tekrar koyu bi renkle açık kahveyle boyadım kapatsın diye ve kuaföre sordum açmazsan tutmaz dedi:KK20:ozyüzden açmam gerekiyormuş..hım kapatır yani çok tşkler ya açıcı kullandıktan sonra küllü renklerle boyayın diye yazmış arkadaşlar o yüzden takıldım ne yapsam diye ama deneyim bari

Arkadaşlar;azda olsa önlerimde beyazlarım var canımı sıkıyor.saçım zaten kahve.canlı+pırıltılı bir kahve tonuna boyamak istiyorum.Yazada balyaj düşünüyorum.Ne dersiniz?

ya palette saç rengimi arıyorum sitesinde altın karamel bariz kızıl oluyor bu ne yaaaaaaa:KK14:gerçekten o kadar kızıl oluyor mu arkadaşlar

Arkadaşlar;azda olsa önlerimde beyazlarım var canımı sıkıyor.saçım zaten kahve.canlı+pırıltılı bir kahve tonuna boyamak istiyorum.Yazada balyaj düşünüyorum.Ne dersiniz?

çikolata kahve güzel olur yinede siz bilirsiniz ne kadar koyu istiyorsunuz bilmiyorum ama kahve tonlarına bi ton açık balyaj hoş duruyor

özlem saçların süper olmuş çok beğendim..ben de daha önce bu renge boyamıştım ama bu kadar güzel tutmamıştı..koyu halini görmüştüm ama açık renk sana daha çok gitmiş..bu renk kumtaşı kızılına da benziyor mu acaba ben şimdi kumtaşı kızılına boyadım bunu boyadığım zamanla aynı tonda oldu rengi 2. boyamamda renk oturunca anlıcam bakalım iki boyanın tonları aynı mı ..

bende çok beğendim modelide çok güzel sacını kestirirken ne söyledin ya lütfen bende kestiricem ama anlamıyor kuaförler

bende daha yeni boyadım bu renge zeminim acık bi renkti fakat diplerim (kendi saçlarım) okadar açık renkmişki resmen biton fark oldu bidakine küllü sarı karısımı ve %6lık oksidan kullanıcam

X