Saç Rengi ve Saç Boyama Palette Altn Karamel

benim saçlarımda röfle var, diplerden koyular çıktı, saç rengim açık kestane, bende nasıl durur bu renk acaba...

benim saçlarımda röfle var, diplerden koyular çıktı, saç rengim açık kestane, bende nasıl durur bu renk acaba...

burda tam net cıkmamıs aksam cekıldığı ıcın guneste karamel bakır duruyor mat cıkmıs burda
dıplerden kendı rengın cıkmıssa belkı olabılır ama yıne de bısey dıyemem benım alttakı palette kahve kopuguydu o yuzden renk farkı olmadı

şimdi annemin saçlarını boyadık
palette bal köpüğü diye bir boya aldık bakalım bekliyoruz ama boya çok azdı bayanlar ya zor yetti annemin saçı kısa olduğu için yetti o da uzun saça yetmez valla :umursamaz:
eğer renk güzel olursa size haber veririm :hooray:

eveet bende altın karamel aldım saçmda koyu kumral boya var altta kızıl var onn altında açıcıla kahve köpükleri ne ararsan var gözümdeki ilthp geçsin boyucam 2-3 güne kadar resmimide becerebilirsem koyucm nasıl bi renk olck acaba annem kel kalcan dio =)))))

ben de palette altın karamel diye bir renk bulamadım.Nette de aradım ama nette de yok..rica etsek bu boyanın kutusunun resmini koyabilir misiniz arkadaşlar, nasıl bir renk ?? alanlar bu boyayı nerden buldular acaba ??

önceki saçrengim kızıldı
şimdiki rengide en kısa sürede çekip ekleyeceğim ama pek içime sinmedi altın karamele boyadım ama diplerim hala sarı ışıkta çok bariz belli oluyo diğer tarafı tarçın bakıra yakın ir renk tuttu hepsi aynı olsaydı uffffff

X