Saç Rengi ve Saç Boyama Palette Altn Karamel

kızlar anlayan bir bakıversin :KK66:

bir blogda rastladım şu renkler karıştırılmış ortaya alttaki renkler çıkmış $palette_dore_kumral_7_0_8_0_sa_boyas_renkleri.jpg $instagr.amh.jpg

elimde palette altın karamel ve palette 8.0 açık kumral var karıştırsam benzer rengi elde eder miyim acaba :KK34: Eki Görüntüle 1026329 $indir (1).jpg

şu an saç rengim açık karamel gibi bişey :KK51:

benim elimde de palette 8 .0 vardı, tek boya yetmiyor saçım gür,ben genelde 8.0 ile 7.0 ı karıştırıyordum, bugün 7,554 görünce çok hoşuma gitti,80. ile 7,554 ü karıştırdım,yukarıdaki renge çok yakın bir renk çıktı..ben sonuçtan memnun kaldım çok sıcak ve parlak bir renk..saçımın matlığından şikayetçiydim..
renk karışımı test edildi onaylandı :KK9:

Benimde saçlarımda sarı röfle vardı.Diplerimde bayağı gelmişti.Palette altın karamele boyadım.Sarı röfleler hala sarı ama çok güzel bi renk oldu :) tavsiye ederim.Sarılar turuncu olmadı ayrıca .Bazı arkadaşlar turuncu oluyo falan demiş ama öle bişi olmadı yani.

Arkadaşlar saçımda boya yok saç rengim kumral bu gün palette Altın Karamel aldım.sizce saç rengi mi acım mi yoksa bu saçımın üstüne mi boyayayım.:2:

Merhabalar saçım küllü kumral altın karamel yapmak istiyorum nasıl olur küllü rengin üzerine vede Kızıllık varmı yokmu herkes bişiy demiş:)

palettenın altın karamel rengını yenı kullandım.Cok memnun kaldım.Palleteyı ılkdefa kullandım acıkcası renk acık bır renk olmasına ragmen cok guzel tuttu sacımda.

ben de yakında boyamayı düşünüyorum altın karamel ile küllü sarıyı karıştıracağım , bakalım nasıl olacak :KK39::KK39:

kızlar sonuç çok güzel oldu, saçlarım koyu olmasına rağmen açıldı baya..tutmayacağını söylüyorlardı ama dipleri de uçları da aynı renk oldu çok güzel tuttu..bir dahaki boyamamda renk daha çok oturacak ama bu renge de bayıldım ben..herkes de sorup numarasını yazmamı istiyor rengin, boyayacaklar varsa tavisye ederim ben de...yalnız boyarken biraz saç derim acıdı size de öyle oldu mu? bir de yarım saat bekletmek gerekiyordu ben çok daha uzun beklettim.
saçların koyuydu demek doğal renginmiydi peki canım benimde çok koyu saçlarım doğal 8.65 kahve köpüğü ile 9.1 küllü sarı aldım aldım boyayamıyorum turuncu bişey olur diye

X