Saç Rengi ve Saç Boyama Palette Altn Karamel

bide son iki resimde dipleri yakından çektim ışık wurmadığı için koyu çıkmış olabılır

canım diplerin koyu dimi senin benim açık kumral tutarmı üstüne sence yada bal köpüğü boyucam ne dersin açık karamel -bal köpüğü ve altın sarısı arasında gidip geliyorum

canım resim nasıl konulur bilmiyorum ama altın karamel de güzel bal köpüğü de güzel hafif kızılımsı ama ışıltılı .Açık karamel yapmayı düşünüyorum şimdi de

canım diplerin koyu dimi senin benim açık kumral tutarmı üstüne sence yada bal köpüğü boyucam ne dersin açık karamel -bal köpüğü ve altın sarısı arasında gidip geliyorum

ya ışık vurmadıgından koyu cıkmış bide tam kurutmamıştım...dip geldiğinde röflede bazen diplere doğal bi kahve atılıo siyahlar sırıtmasın die benimki aynen öyle oldu ben siyahta tutan renge bayıldım kahwe karamel arası bişi yani ama sarılara pek bi etki olmadı sanki dip attırmışım gibi oldu bidahaki boyamaya daha iyi olur...

kahve köpüğü altın kumraldan daha açıktı 8.0 dı sanırım diplerım daha açık düşecekti o zaman ben koyultmak için 7.554 aldım...bence o kutunun kenarında olusabılecek renklere yakın bişi ortaya çıktıCADIARZU

eğer sen açık bi renk istiosan bal köpügüne boya derim benım awatarımdakı resmim warya onda ben bal köpügü we altın sarısını karıştırmış...boyarken zemınımde yine açıktı bu arada

palette bal köpüğü ile altın sarısı karışımı böyle olmuştu

boyamadan önceki zemınımde acıktı hafif bir bakırlıkta wardı

Son düzenleme:
palette bal köpüğü ile altın sarısı karışımı böyle olmuştu

boyamadan önceki zemınımde acıktı hafif bir bakırlıkta wardı

canım resim ve cevap için sağol ben okadar sarı istemiyorum sadece bal köpüğü boyarsam açılırmı biraz yada asdece altın sarısı senin renk güzel ama ben turuncu olmasındanda çok korkuyorum

arkadaşlar kumralla altın sarısı karışımı yapsak yada karamelle bal köpüğü gibi renk karışımı yapsam daha sonra üzerine röfle atılırmı?
aslında röfle istiyorum ama ilk bu rengi denemek istiyorum da

güzel olabilir...ben balköpüğü we altın sarısını yapmıştım güzel olmuştu...sen saırım ilk başta bal rengi elde etmek istiıosun birden sarı olmak istemıosun...müge adlı arkadasın bal köpüğü ile ilgili bir karışımı war saç renginide göstermiş o konuya bak istersen...

bu palette altın karamel güzel bi renk evet bende bu renge boyamak istiyorum ama sadece diplerimi uçlarda gölgelerim var dip bu renge boyasam nasıl olur acababilmiyorum kismile

palette altın karamel bn kullandm çok hoş bi rengi var fakat hafif kızıllık var ama bna sorarsanız karamelin en güzel tonu o açık tonda zaten zemin açıksa harika duruo ışıktada zaten sarı gibi parlıo

güzel olabilir...ben balköpüğü we altın sarısını yapmıştım güzel olmuştu...sen saırım ilk başta bal rengi elde etmek istiıosun birden sarı olmak istemıosun...müge adlı arkadasın bal köpüğü ile ilgili bir karışımı war saç renginide göstermiş o konuya bak istersen...
canım bu konunun linkini verebilir misin

karameli bende çok beğeniyorum...
dün bende boyattım saçımı..
fotoda net değil aslında rengi ama yinede ekleyim dedim.bakalım beğenicekmisniz...

çook büyük olduuuuu

yanlız nil adlı arkadaş uyguladı onda olmamış zemını koyu olanlarda tutmuo
saol canım, ben de boyamıştım daha önce altın karamele, benim zemin de koyuydu 2 ton falan açıldı ama sarımsı bir karamel olmamıştı bende de..kahvemsi olmuştu..ama o bile çok güzeldi..zemini koyu olanlarda da hoş duruyor..zemini açık olanlarda da çok açık oluyor..sarımsı bir renk..daha çok renk açılsın istiyorum ben de..bal köpüğüne boyasam nasıl olur diye düşünüyorum..senin verdiğin linke bir gözatayım canım..

cnm açık tonda istiosan bal köpüğünü bir arkadaş altın sarısıyla karameli karıştırmış sarıyı younlukta katmış açık tonda olmuş oda çok güzeldi

X