Saç Rengi ve Saç Boyama Palette Altn Karamel

karameli bende çok beğeniyorum...
dün bende boyattım saçımı..
fotoda net değil aslında rengi ama yinede ekleyim dedim.bakalım beğenicekmisniz...

çook büyük olduuuuu
canım saç rengin harika olmuş bu karamel mi hangi tonu ve boaydan önceki saç rengin nasıldı çok yakışmış güle güle kullan

bende sacımı altın karamele boyadım gercekten gusel olduuu husrana ugramadımm en azından..kutudaki renkle birebir uymadı tabi ama begendmm tawsiye ederimmm alkisalkisalkis

COLOR="SandyBrown"]merhaba şimdik kızlar sizlere bir kaç sorum olcak aranızda fikri olan arkadaşlar varsa yardımcı olursa çok sevincem saçımda geçen yıl temmuz ayından kalma patlıcan moru var tabi akmış artık o rele alakası olmayan bir şey var.temmuz ayında düğünüm var saçımı karamel tonlarda yapmak istiyorum ama açık karamel olsun diyorum kahve tonları istemiyorum.kendi saç rengimde kestane rengi.şimdik açık karamel tutturmak için açık kumrala falan boyatsammı yoksa öylecene dursa birden temmuzdamı boyatsam.ne şekilde yaparsam istediim rengi tuttturum y ardımcı oluuun kıslaaareyvahedigeldismile[/COLOR]

a.s.BENıM DE SAÇIM DA ŞU AN ÇıKOLTA KAHVESı VAR DI BEN DE ÜZERıNE 7.1 KÜLLÜ KUMRALA BOYADIM SAÇLARIM BıRAZDAHA AÇILDI.ŞıMDıDE GııTıM PALLTTE ALTIN KARAMEL ALDIM.LOREAL CASTıG KARAMEL,ıDE ÇOK HOŞUMA GıDıYORDU FAKAT ALTIN KARAMEL KUTUDA ÇOM HOŞUMA GıTTı.BENDE ALDIM ŞıMDı BOYASAM BU SAÖIMIN ÜZERıNE NASIL DURUR TEREDÜT EDıYORUM.KAHVENıN ÜZERıNE DENEYEN BıRıSı VARSA ACıLEN FOTO KOYUP BANA YAZARSA ÇOK SEVıNıRıM

valla siz yazana kadar bne boyadım çokta hoş oldu.denmeyenlere ben den tavsiye ediyorum .gerçekten sonuç güzelhihoyyyt

bnde bu akşm boyayacağım bakalım nolcak ödm kopuyorrr saçlarımda dore bakır kahve vardıı dipleride kestane rengi (kendi saçım) bakalımm nasıl olcakk zaten saçalrım çok az yıpranmayıı duzeltmek içinde kestrdimm eğer tutmaz sa mahvolurumm sizce ne yapmalıyım hiç boyamasam mı :KK43:

Son düzenleme:
ya kızlar ben de değişik bi renk istiyorum saçlarım ack kumral bal köpügüne yakın bi renk olsun istiyorum ama kızıllık istemiyorum bana ne önerirsinz???

canım saç rengin harika olmuş bu karamel mi hangi tonu ve boaydan önceki saç rengin nasıldı çok yakışmış güle güle kullan

Ayşe nin sorusunu bende yineliyorum :ecrin_bebek: Gerçekten harika olmuş saçların Özlem :) Saçının geçmişi ve bu tonun markası ve adı nedir??? Benim istediğim bir renk hihoyyyt

kızlar benım saç rengim koyu karameldi açık karamele boyadım dün çok açık bir renk olmadı ya açıkças istediğim gibi olmadı zeminde çok koyu değildi acaba önce açmammı gerekiyo:/

özlem sen saçını palette altın karamele mi boyadın?çok güzel rengi gerçekten...
bende boyarım sen onunla boyadıysan bilmiyorumkismile :emir_bebek:

eger saclarınız acık tonlardaysa ve tatlı bakır bi renk istiyosanıs iste size tarif
palette altın karamel ile palette tarcın bakırı karıstırıp boyayın yanlız bakırdan cok az koyun hani renk katması icin ve daha sonra sacınızı yıkayın cıkan renge bayılacaksınız

merhabalar,daha evvel kuaförde boyattığım saç rengimi eklemiştim..bugünde kardeşim boyadı PALETTE ALTIN KARAMEL RENGıNE..
Bakın bakalım beğenicekmisiniz??
yanlız boya süper,beyazları tamamen kapattı:)

mj4ymv.jpg

burda daha net olan fotolar.bunlarıda ekleyim dedim...
renk süper tuttu ama ben alışamadım gibi:KK43:((
11ujo7n.jpg

cok guzel olmus bence.. bu boya her saca guzel oluyor gibi bir his uyandriyor bende..
benim de saclarim karamel su anda ve bana cok turuncumsu geldi rengini biraz koyulastirmak o turunculuktan da kurtulmak istiyorum.. bu renge boyarsam nasil olur fikir verin lutfen..

X