Saç Rengi ve Saç Boyama Palette Altn Karamel

cok guzel olmus bence.. bu boya her saca guzel oluyor gibi bir his uyandriyor bende..
benim de saclarim karamel su anda ve bana cok turuncumsu geldi rengini biraz koyulastirmak o turunculuktan da kurtulmak istiyorum.. bu renge boyarsam nasil olur fikir verin lutfen..

teşekkür ederim....
sanırım bendede turuncu bir görünüm var gibi,o sebeple sizin istediğiniz renge benzermi bilemiyorum..
foto ekleseniz daha iyi fikir verilebilir bence

264595jv6.jpg

sanirim bunun gibi birsey oldu ama turunculugu oldukca fazla

kirstendunstspiderman3vf1.jpg

yani bu iki ton arasinda birsey su anda sac rengim.. ve ben turunculuktan biraz kurtulmak koyulasmak istiyorum ama cok da koyu olmasindan endiseliyim..

burda daha net olan fotolar.bunlarıda ekleyim dedim...
renk süper tuttu ama ben alışamadım gibi:KK43:((
11ujo7n.jpg
özlem saçların süper olmuş çok beğendim..ben de daha önce bu renge boyamıştım ama bu kadar güzel tutmamıştı..koyu halini görmüştüm ama açık renk sana daha çok gitmiş..bu renk kumtaşı kızılına da benziyor mu acaba ben şimdi kumtaşı kızılına boyadım bunu boyadığım zamanla aynı tonda oldu rengi 2. boyamamda renk oturunca anlıcam bakalım iki boyanın tonları aynı mı ..

Son düzenleme:
264595jv6.jpg

sanirim bunun gibi birsey oldu ama turunculugu oldukca fazla

kirstendunstspiderman3vf1.jpg

yani bu iki ton arasinda birsey su anda sac rengim.. ve ben turunculuktan biraz kurtulmak koyulasmak istiyorum ama cok da koyu olmasindan endiseliyim..
o zaman senin saç renginde gayet hoş bir renk..bence değiştirme ama illakide değişsin dersende sanırım bu ton değilde bir koyu olanı istediğin rengi tutabilir..
özlem saçların süper olmuş çok beğendim..ben de daha önce bu renge boyamıştım ama bu kadar güzel tutmamıştı..koyu halini görmüştüm ama açık renk sana daha çok gitmiş..
yaa çok saol,valla alışamadım gibi geldi bana,moral oldunuz..zaten renk süper bende bayıldım ama kendime yakıştıramadım gibi geldi

saol ozlemcim bana da oyle gibi geldi cunku su an sacimin rengi cok acik ne boyarsam acik renk tutucak..

özlem saçların süper olmuş çok beğendim..ben de daha önce bu renge boyamıştım ama bu kadar güzel tutmamıştı..koyu halini görmüştüm ama açık renk sana daha çok gitmiş..

benim merak ettiğim altın karamel yapmadan önceki renk baya koyuymuş altun karamelmi açtı rengini bukadar bir de dipler gelmeden mi boyadın ? bendede su an loreal akaju kahve var yarım cm kendi saçım çıktı (koyu kumral) dip uç farklı olurmu bilemiyorum

benim merak ettiğim altın karamel yapmadan önceki renk baya koyuymuş altun karamelmi açtı rengini bukadar bir de dipler gelmeden mi boyadın ? bendede su an loreal akaju kahve var yarım cm kendi saçım çıktı (koyu kumral) dip uç farklı olurmu bilemiyorum

evet canım bu tondan bayağı koyu gibiydi,karameldi ama daha koyusu..
diplerimde beyazda çoktu,ama süper tuttu cidden.her tarafı aynı renk oldu,ben çok beğendim boyanın kalitesini..
inşallah 2 hafta sonra tekrar boyayım diyorum sanırım o zaman daha güzel olur...
yanlız çok koyu değildi yanlış olmasın,bu tonun koyusu idi...

canım ben bu renge boyamadan önce benim saçımda da loreaL akaju kahve vardı ama baya bi beklemiştim boyamak için üstünden baya zaman geçmişti kendi saçım baya uzamıştı yani diplerden..bu boya saç rengini baya açıyor evet ; ben de arada ton farkı olmadı saçımın her yeri aynı renk olmuştu..boyama taktiği var canım farklı olmasın diye yerimseniben.. şimdi bu boya saçı çok çabuk açıyor ya o yüzden önce saçının boyalı olan koyu yerlerine sür bekle;en son saç diplerine sür son 15 dk falan..kendi saçında daha çabuk açılma oluyor çünkü..boya üstünde daha yavaş açılıyor..benimki özlemden daha koyu olmuştu..sen saç rengini biraz akıtsan daha güzel tutar yeni boyadıysan saçını bekle bence biraz daha..

ee canım birden koyudan açığa boyayınca tabii insan yadırgıyo ama peri kızları gibi olmuş bence :) ben daha çok açılmasından korkuyorum bu rengin , koyu üstünde baya açıyor ,bu rengi açık üstüne boyadığında nasıl olucak acaba,inşallah daha fazla açılmaz..

ee canım birden koyudan açığa boyayınca tabii insan yadırgıyo ama peri kızları gibi olmuş bence :) ben daha çok açılmasından korkuyorum bu rengin , koyu üstünde baya açıyor ,bu rengi açık üstüne boyadığında nasıl olucak acaba,inşallah daha fazla açılmaz..

canım çok teşekkür ederim.sayenizde daha iyiyim şimdi,aslında renk yakındı ama kesimde değişince sanırım o sebepten daha çok yadırgadım...
açık renktede denedi kardeşimin arkadaşı,onunda uzamıştı bayağı dipleri ama röfle vardı,sonuç ondada mükemmel,ama bir kaç yıkmada nasıl olur,onu bekleyip göreceğiz..
inşallah sonuçlar iyi olurolumunekankayizsmile

canım çok teşekkür ederim.sayenizde daha iyiyim şimdi,aslında renk yakındı ama kesimde değişince sanırım o sebepten daha çok yadırgadım...
açık renktede denedi kardeşimin arkadaşı,onunda uzamıştı bayağı dipleri ama röfle vardı,sonuç ondada mükemmel,ama bir kaç yıkmada nasıl olur,onu bekleyip göreceğiz..
inşallah sonuçlar iyi olurolumunekankayizsmile
çok rica ederim ne demek canım valla ben gerçeği söyledim :) aklinialirimsmile

bende çok beğendim güle güle kullan :) bişey sorcam acaba palette altın karameldemi yoksa palette açık karamelde mi daha bakırımsı bir renk oluyor ben daha parıltılı istiyorum da bakır olanı hangisiyse onu boyıcam

özlem hanım gerçekten harika olmuş saçınız. önceki kuaförün boyadığının üstüne boyadınız sanırım? benimde şu an saç rengim sizin önceki boyadığınızdan, karamele boyasam tutar mı acaba? hafif kızıllık var da.

X