Saç Rengi ve Saç Boyama Palette Altn Karamel

EstetikEditor

ne mutlu TÜRKÜM diyene
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2008
6.986
145
Palette altın karamel deneyen var mı aldım ama boyamadım daha bu renk altın olması ne anlama geliyor bıde karamel hıc boyamadım kızıllık cok mu karamelde bakırlık mı var

Ben boyadım yıkadım sımdı ve cok memnun kaldım cok tatlı sıcak bı renk oldu zemını acık olup karamel ısteyenlere tavsıye ederım

benim saçlarım bu renk..herkes çok beğeniyo..hatta dünyanın dört bi yanından rengini soranlar oluyo...,sositososito
valla şaka değil...eşimin turist müşterileri bile hayran kaldı dün bu renge..biri italyan biri abd...
ben de altın karamel dedim..

biopelin sen ne zaman boyamıştın paletten mi boyadın
bakır kumral açık karamel kahve karışımı bi renk altı açık olduğu için saçımın bakır karamel bi renk çıktı

benim saçım çikolata kahvesiydi..kuaföre gidip karamele boyattım..bir kaç kez kuaför boyadı...ondan sonra ben palette ile üstünden geçtim.

benim saçım çikolata kahvesiydi..kuaföre gidip karamele boyattım..bir kaç kez kuaför boyadı...ondan sonra ben palette ile üstünden geçtim.

Paleti önceden hiç sevmezdim hep koleston alırdım ve ağzımın payını aldım kolestondan hiç bi rengi tutmuyo bi iki palete boyadım memnun kaldım bundan önce palette kahve köpüğü boyuyordum ondan da çok memnundum bide bunu deneyim dedim koyu çıkar diye düşündüm ama tam istediğim gibi çıktı yeni gördüm boyayı burda hiç bi yerde yok bu boya güle güle kullan tatlım

ya kızlar palette karamele boyayanlar kutudaki aynı rengimi elde edio kahve saçın altına.yoksa daha mı açık bi renk oluo kafam çok karıştıda yardımcı olursanız çok svinirm..:kedi:

kızlar saçı koyu boyalı olup dip boyası çıkanlar çok dikkat etsin ben bu renge boyadığımda diplerim çok açık olmuştu uçları koyu... berbattı...dip boyası gelenler önce mutlaka tek bi kahveye boyayıp üstüne boyasınlar...

bende bu rrenge boyamayı düşünüyorum saçlarımı.ama boyayanlar foto koyabilirmi mümkünse.benim şu anda çikolata rengi.nasıl olur acaba?

bende sarı saçlarımdan sıkıldım ama bu altın karameli bulamıyorum hiç biyerde yok resmi bile yok :umursamaz:

sacrengimiariyorum.com sitesinde ufak bir resmi var. ama piyasada bende bulamadım bu boyayı.
kutunun üstündeki renk bayağı açık görünüyor. gerçekten o kadar açık tutuyormu acaba:1rolleyes:

kızlar ben de kuaförde bitter rengine boyattım boyatmaz olaydım rengi zaten bi cins oldu hadi onu geçtim saçlarım çok kötü olduu evde boyamadım hiç bilmiyorum tek yapabilir miyim ama merak ettim bu rengi deniyeceğimm

Koyu saçları olan sakın boyamasın kızlar tutmaz alalı bereli ve iğrenç olur dipleri fazla gelenler boyamasın
benim sacımın zemini cok acıktı o yuzden boyadım su an ıs yerındeyım resım koyamam ama en yakın zamanda koymaya calısacagım tatlı karamel bakır tarzı bısı cıktı bende acık cıkıyo renk koyu dııl

X