Saç Rengi ve Saç Boyama Palette Altn Karamel

altın karamel daha açık benim saçım çikolata karameldi.Dipler çıkmadan altın karamele boyadım çok güzel bir karamel oldu.Aralarda sarı yansımalar oldu ve çok güzel açtı rengi.Sanırım %9 luk oksidan olduğu için.

Teşekkürler Gül. Bende de kumral boya var da, ikidir boyatıyorum, açığa yakın bir renk biraz bakır yansımalarım var alttaki renkten dolayı..Altın karamel kutunun üzerinde çok güzel duruyor da, olmadı ben de önümüzdeki hafta denemeyi düşünüyorum..%9'luk kullanayım ben de..

sizlerin yazdıklarından yola çıkarak bende bıraz sonra saçlarımı altın karamel+sarı karıstırıp yapcam..sonucu merak edıyorumm =) diplerim geldiği için çekiniyorum bıraz ama bakalım :KK43:

Renk tutar mi ?
Mrb arkadaslar ben 2 hafta önce
saçimi palette altin kahveye
boyadim ama cok koyu oldu
rengini degismek istiyorum loreal
7.30 bal köpügü loreal badem
kahve , palette 8.65 kahve
köpugu tonlarinda boyamak
istiyorum ama renk açilirmi acaba
bilemiyorumbilen varsa yardimci
olun lütfen yada bu tonlara yakin
öneriniz varmi ?

Renk tutar mi ?
Mrb arkadaslar ben 2 hafta önce
saçimi palette altin kahveye
boyadim ama cok koyu oldu
rengini degismek istiyorum loreal
7.30 bal köpügü loreal badem
kahve , palette 8.65 kahve
köpugu tonlarinda boyamak
istiyorum ama renk açilirmi acaba
bilemiyorumbilen varsa yardimci
olun lütfen yada bu tonlara yakin
öneriniz varmi ?
saçını badem kahve ve bal köpüğüyle açman mümkün deil,
helede lorealin bu renkleri sadece boyuyo,renk açma özelliği yok,
bal köpüğünü kendim,badem kahveyide kardeşim kullanmıştı ordan biliorum,
ama palette kahve köpüğü açık ve çok güzel bi renk,sanırım o rengini açarak boyucaktır,
bide sana palette deluxe altın karamelide önerebilirim:87:

saçını badem kahve ve bal köpüğüyle açman mümkün deil,
helede lorealin bu renkleri sadece boyuyo,renk açma özelliği yok,
bal köpüğünü kendim,badem kahveyide kardeşim kullanmıştı ordan biliorum,
ama palette kahve köpüğü açık ve çok güzel bi renk,sanırım o rengini açarak boyucaktır,
bide sana palette deluxe altın karamelide önerebilirim:87:

Himm anladim evet kahve köpügünü bende begenmistim deneyip tecrube etmek kaliyo bu durumda boyayinca paylaşirim tsk.

bu gün alışverişte gördüm tabi başta biraz mesafeli yaklaştım zaten saçlarım hemen hemen karamek diye sonra aklma yattı yarın ilk iş boyayı almak olacak :)) tabi sonra boyatmak ...

kızlar sonuç çok güzel oldu, saçlarım koyu olmasına rağmen açıldı baya..tutmayacağını söylüyorlardı ama dipleri de uçları da aynı renk oldu çok güzel tuttu..bir dahaki boyamamda renk daha çok oturacak ama bu renge de bayıldım ben..herkes de sorup numarasını yazmamı istiyor rengin, boyayacaklar varsa tavisye ederim ben de...yalnız boyarken biraz saç derim acıdı size de öyle oldu mu? bir de yarım saat bekletmek gerekiyordu ben çok daha uzun beklettim.

mrb bende bu renge boyamak istiyorum acaba senin saçın boyamadan önce ne renkti benim kahve olurmu acaba benim saçıma

geçen sene boyamıştım canım ben , saçlarım koyu bir renkti..aktıysa tutar bence , ama azıcık koyusu olur..rengi baya açıyor bu boya saçı açık renk olanlarda ummadıkları kadar açık olabilir renk..dipler ve uçlar ayrı tonlardalarsa ona göre boya canım dipleri ayrı uçları ayrı sürelerde bekletmen gerek..

ben bu soruyu sormuştum sana tekrar sormuşum :) ben açık kahve saçın üzerine cesaret edemedim sonra kahve boyadım siyah tuttu şimdi baya aktı kahveden çok koyu kumrala benziyor beren saatin saç rengi gibi bunun üzerine boyasam nasıl olur acaba. benim saçım koyu demişsin nekadar koyuydu ve bıoyadıktan sonra çıkan renk nasıldı yardım edermisin bana bu saç yüzünden çıldırıcam:KK43:

burda daha net olan fotolar.bunlarıda ekleyim dedim...
renk süper tuttu ama ben alışamadım gibi:KK43:((
11ujo7n.jpg

boyamadan önce ne renkti saçların benim koyu şuanda koyu kumral gibi boyalı nasıl olur benim saçıma

inanılmaz güzel bir renk kutudakine benzer çıkıyor zaten çok beğeniyor herkes biz annemin saçını bu renge boyadık şimdi ben de boyamak istiyorum

Benim saçım koyu kızıl palette yoğun açıcıyla açıcam bakır bi renk oluyo üstüne altın karamel tutarmı? yardım ediiiiiiiiiin kızıldan kurtulmak istiyorum...:84:

ya benim saçım nie turuncu oldu peki.aslında biliorum d hayalim bu deildi.benim taban tarçın bakır üzerine birazcık kestaneydi.bugün röfle yaptım turuncu oldu.üstünede işte bu rengi yaptım.resmen hürrem saçı oldu:2:ben bunu istemedim yaaaa

bende garnier 7.30 aldim ama simdi aklima bu renk düstü heralde deistiricem.. sacimin rengi orta kahve dipleri biraz daha koyu ama cok fazla koyu deil sizce tutarmi?

bu rengin numarasi kac acaba ?

benimde palette altın karamel saç rengimm vee süperrr herkez çok beğeniyor en önemlisi ben çok beğeniyorumm .hamileyken saçlarımı hiç boyatmamıştım genelde koyu kullanırım doğumdan hemen sonra açtırdım istediğim renk soğan kabuğu rengiydi ama yanlış yaptı kuaförüm sonra boyadığı renk aktı ve değişik bi hal aldı ama herkez onuda beğenmişti üstüne palette altın karamel boyadımm ve sonuçç harikaa tavsiye ederimm şimdi sadece diplerini ablama boyatıyorumm gerisini hiç ellemiyorum bile şahanee foto koyabilirsem koyucammm

Ben bu rengi 2 kez kullandım 2 sindede harika sonuçlar elde ettim.Adeta rengimi buldum diyebilirim.Koleston veya diğer marka ürünleri kesinlikle önermiyorum çünkü içerisinde bir madde var ve bu da saçı keçe gibi yapıp inceltiyor.Kesinlikle Palette Deluxe Altın Karamel'i Açık Kumral dan kahve tonuna dönük herkese tavsiye ederim.Yalnız dikkat etmeniz gereken kendi saçınız açık bir renk ise veya saçınızda balyaj veya röfle varsa kesinlikle bu rengi kullanmayın turuncu bir renk ortaya çıkıyor. Ama bunun haricinde harika bir rek herkese tavsiye ediyorum.:KK3:

Bu rengee bayılıyorum ama saçımda röfle var ve dipleri geldi altın karamel almak boyatmak istiyorum ama dipleri nasıl yapmam lazım tümden sarıya boyatıp üzerine mi boyatacam yoksa koyu renge boyatıp onun üzerine mi boyatıcam???????

X