Aşılama Aşılamadan sonra???

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

nurtopu

Hayat güzel:)
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2009
2.859
2
Arkadaşlar aşılamadan kaç gün sonra beta hcg bakılıyor bilen var mı?
Daha önce aşılama yaptıran ve hamile kalan arkadaşlar kanda ve idrarda test kaçıncı gün pozitifleşiyor?
Cevaplarınız benim için önemli. Teşekkkürler..alkisalkisalkis

12 gün sonra bakılıyor diye biliyorum.benim günüm dolmadan ben hep adet oldum

10 gun sonrada bazen belli oluyor ama yıne de 12. gunde yapmak daha garantı oluyor idrarda ise 20 gunu bıle bulan olabılıyor adet tarıhın gelmeden ıdrarda cıkmıyor dıye bılıyorum şahsen hiç çıkmadıgı için cokda bilemicem :)))

Aşılama yaptıran arkadaşlar dr aşılamadan sonra ilişki ödevi verdi mi?
Lütfen cevap verin

Arkadaşlar topiğim buraya taşınmış. Burada yardımcı olabilecek kimse var mı?

Arkadaşlar topiğim buraya taşınmış. Burada yardımcı olabilecek kimse var mı?

canımcım şimdi bak aşılama olduğun günü ilk gün sayarak 14.günde kanda kesin sonuç çıkıyor ama 12.günde de çıkıyormuş ben denemedim idrar testi için adet günün geçtikten sonra sana doğru cevabı verir adet gününden önce pozitif cevap alanlar çok nadir.
sen ne zaman yaptırdın aşılamanı kaçıncı gündesin?
inşallah Allah en kısa zamanda nasip eder:Saruboceq:

canımcım şimdi bak aşılama olduğun günü ilk gün sayarak 14.günde kanda kesin sonuç çıkıyor ama 12.günde de çıkıyormuş ben denemedim idrar testi için adet günün geçtikten sonra sana doğru cevabı verir adet gününden önce pozitif cevap alanlar çok nadir.
sen ne zaman yaptırdın aşılamanı kaçıncı gündesin?
inşallah Allah en kısa zamanda nasip eder:Saruboceq:

Canım benim ya çok sağol yanıtın için. Ben dün aşılama yaptırdım daha. Hayırlısı bakalım. İlk aşılamam bu.

cnm aşılaman sonraki en az 4 gün devamlı ilişki ödevim vardı benım 1. aşılamamda ama 2. aşılamamda ise tam bır hafta ikigunde bır olsun demişti dr cunku frklı kısler yapmıştı bence sen de 12. gunu yap kan testını kesin sonuç çıkar en azından cok yuksek olmasada belli olur ama daha erken yapma cunku kullandıgın ilaçlarında etkisiyle bazen pozityif cıkabılıyor boşuna heves yapmak cok kotu oluyor o zmanda canım ınşallah tutunuyordur bebeişin sana suanda agar iş falan yapma ben 1.sınde 1 hafta evden cıkmadın yattım hep hasta gıbı ...2.sınde ise ist oldu 4 saat yol gıttım ordan alışverıse gıttım ve hiç umursamdaım ama yıne olmadı allahın takdırı yanı inşallah kısmetınde bu ay hamile kalmak vardı canım ....

cnm aşılaman sonraki en az 4 gün devamlı ilişki ödevim vardı benım 1. aşılamamda ama 2. aşılamamda ise tam bır hafta ikigunde bır olsun demişti dr cunku frklı kısler yapmıştı bence sen de 12. gunu yap kan testını kesin sonuç çıkar en azından cok yuksek olmasada belli olur ama daha erken yapma cunku kullandıgın ilaçlarında etkisiyle bazen pozityif cıkabılıyor boşuna heves yapmak cok kotu oluyor o zmanda canım ınşallah tutunuyordur bebeişin sana suanda agar iş falan yapma ben 1.sınde 1 hafta evden cıkmadın yattım hep hasta gıbı ...2.sınde ise ist oldu 4 saat yol gıttım ordan alışverıse gıttım ve hiç umursamdaım ama yıne olmadı allahın takdırı yanı inşallah kısmetınde bu ay hamile kalmak vardı canım ....

Canım benim Allah gönlüne göre versin. İnşallah. Tez zamanda bebişlerimiz annelerine tutunsun inşallah

Arkadaşlar aşılamadan kaç gün sonra beta hcg bakılıyor bilen var mı?
Daha önce aşılama yaptıran ve hamile kalan arkadaşlar kanda ve idrarda test kaçıncı gün pozitifleşiyor?
Cevaplarınız benim için önemli. Teşekkkürler..alkisalkisalkis

tüp bebekte 12. gün ama aşılamada 14. gün kesin sonuç alınıyor. benim yarın 15. gün kanda bakılacak. doktoruma gidecem sabah bakalım ne olacak. idrarda 20. gün kesin sonuç çıkıyor.(aşılamadan sonra) çünkü b hcg önce kanda daha sonra idrarda çıkıyor. inş. hepimiz pozitif sonuç alırız.

tüp bebekte 12. gün ama aşılamada 14. gün kesin sonuç alınıyor. benim yarın 15. gün kanda bakılacak. doktoruma gidecem sabah bakalım ne olacak. idrarda 20. gün kesin sonuç çıkıyor.(aşılamadan sonra) çünkü b hcg önce kanda daha sonra idrarda çıkıyor. inş. hepimiz pozitif sonuç alırız.

İnşallah canım. Yarın güzel haberlerini bekliyoruz. Bize de haber ver ha unutma

canım merhaba bende cuma günü yaptırdım aşılamamı. Sende cumartesi sanırım. Erken gebelik belirtilerimizi burdan takip edelim. Sana doktor progesteron verdi mi?

canım merhaba bende cuma günü yaptırdım aşılamamı. Sende cumartesi sanırım. Erken gebelik belirtilerimizi burdan takip edelim. Sana doktor progesteron verdi mi?

Zevkle canım. Birbirimize destek oluruz
Bana progesteron vermedi sana?
Bi de ben de dünden beri çok sık idrara çıkma şikayetim var
Ama yanma falan yok sen de böyle bi şey oldu mu

Evet canım ilk aşılamam. Bende sık idrara çıkma var evet ama ben progesteron jel kullanıyorum. Onun reçetesinde yazıyor yapabilir diye. ınşallah hamile kalırız canım yaa

Senin kaç yumurtan vardı?

Evet canım ilk aşılamam. Bende sık idrara çıkma var evet ama ben progesteron jel kullanıyorum. Onun reçetesinde yazıyor yapabilir diye. İnşallah hamile kalırız canım yaa

Senin kaç yumurtan vardı?

İnşallah canım
Benim çatlatma iğnesinden önce bakıldı en son ve 20 mm olan tek bir yumurtam vardı
Başka 14 mm civarında daha küçüklerde vardı ama onlar kaç tane bilmiyorum
Dr.um küçükleri pek önemsemedi
senin

Benimde aynen öyleydi canım. Bir tane 20mm iki üçtane küçük 13 mm. Niye böyle bir tane oluyoki bizimkiler. Sen hangi ilaçları kullanmıştın ve kaç ml?

X