Saç Rengi ve Saç Boyama Loreal casting creme gloss sac bayasını kullananlar?

D

dolunay.09

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi dolunay.09
loreal casting creme gloss sac bayasını kullananlar???

sonuc alanlarınız var mı??
ben bal köpügü(730) boyadım ve sadece ufak bır degısme var,, sac rengım hıc acılmadı:kızgın: sacımda boya yoktu(kahverengı) ve boyanın açıklamasında saçınızı ıslatın dedigi icin nemli boyadım.. nedendir bilinmez olmadımafoldumben

kk'da da bunla ılgılı (tutmadı dıe) konular var,, eger tutturanınız varsa nasıl dogadıgını soyler mı?? nemlı sacta mı koyu sacta mı v.b. oldugundan mı tutmadı???:enbuyukkk:

deneyımlerı olanlar cvp yazarsa sevınırım:1rolleyes:

• Konu Sahibi dolunay.09
arkadaşım bu boya bildiğimiz boyalar gibi değil, içinde sadece peroksit var saç rengini açmak için, o sebeple saç renginin 1-2 ton açığı ya da 1-2 ton koyusuna boyarsan sonuç alırsın. boyama yönteminde sorun yok, zaten ıslak ve temiz saça uygulanıyor, sonra sadece suyla durulanıyor. ben şubatta 700 numarasına boyadım, saç rengim orta kumraldı ve boya yoktu.(boyalı saçta zaten tutmuyor) kendi adıma sonuç aldım ben, kutu üstündeki resimdeki gibi oldu.

• Konu Sahibi dolunay.09
yanı baska bı boya denemeliyim mirmirmirmir kısa sure sonra tekrar boyasam olur mu???

• Konu Sahibi dolunay.09
ben de bugun loreal castıng creme gloss 530 sıcak cıkolata aldım yaa kotu mu kı acaba kullanan var mıdır kı :KK43:

• Konu Sahibi dolunay.09
arkadaşım bu boya bildiğimiz boyalar gibi değil, içinde sadece peroksit var saç rengini açmak için, o sebeple saç renginin 1-2 ton açığı ya da 1-2 ton koyusuna boyarsan sonuç alırsın. boyama yönteminde sorun yok, zaten ıslak ve temiz saça uygulanıyor, sonra sadece suyla durulanıyor. ben şubatta 700 numarasına boyadım, saç rengim orta kumraldı ve boya yoktu.(boyalı saçta zaten tutmuyor) kendi adıma sonuç aldım ben, kutu üstündeki resimdeki gibi oldu.

canım aynı boyadan mı bahsedıyoruz ben emın olamadım loreal parıs castıng creme gloss parlatıcı krem boya dıyo ustunde ve de dogal saclara roflelı veya boyalı saclara uygundur yazmıs sen ıse boyalı sacta tutmuyor demıssın anlamadım ben amakafamçokkarıştı

• Konu Sahibi dolunay.09
bu boya değişik bir boya, diğer bildiğimiz boyalar gibi değil. Aslında bence boya da diyemeyiz tam olarak. Özelliği parlaklık vermesi çok da oynamıyor renkle, en azından bende öyle oluyor. Ama gene de en çok memnun olduğum diyebilirim. 3 kutu 634 yani bal kahvesi bitirdim. 2 ayda bir boyadım. Bal kahvesi en sevdiğim renklerindendi ancak nedense bulması çok dert. En sonunda dün gittim gene bulamadım o rengi ve onun yerine gittim bal köpüğünü aldım.. Arkadaşlar, kimse boyadığımı fark etmedi bile üstündeki renk gibi açıkda olmadı anlamadım gitti yani benim saç rengim boyamadan önce daha açıktı bu boya daha açık görünmesine rağmen resminde saçımı 1 ton koyulttu. Bu boya hakkında sevdiiğim bir şey var o da saçlara hafif bir turunculuk vermesi. Kullandığım iki renkte bal renkleri olmsaından dolayı hafif turunculuk verio ki benim de tam istediğim o. Amonyaksız olması da cabası bir de içindeki krem gerçekten müthiş ayrı satsalar iyi olurdu. Başka renklerini öneren var mı bu boyanın?

• Konu Sahibi dolunay.09
1 seneden uzun süredir saçımı boyuyorum; bu boya harika. Ben şarap kızılını kullandım çook memnun kaldım. Bu boya arkadaşların dediği gibi cidden farklı. İlk 2 boyamada falan çok hafif veriyor rengi. Üzerinde parlatıcı krem boya yazmasını kanıtlıyor yani. Ama ben en fazla 1.5 ayda bir boyuyordum ve 3. boyamadan sonra kızıla tam olarak kavuştum. 3. boyama geç diyebilirsiniz ama ben çok memnundum çünkü çok da doğal durdu. Akınca kötü olmuyor kesinlikle, tam 1 sene vazgeçemedim doğal kızıl sanıyorlardı beni. Sonra sıkıldım ve çikolata karamel kullanıyorum şu anda. 2 kere boyamama rağmen bu da tuttu. En azından kızılları kapattı ama tabi ki kızılların iyice akması için 2 ay kadar beklemiştim. 3. boyamamda falan tam renge kavuşacağımı düşünüyorum. Saçıma hiç zarar vermiyor..

Ama renk seçeneği kısıtlı, tek sorun bu. Yine de öneririm herkese :)
Tabi bir de şu var.. Beyaz kapamıyor.

• Konu Sahibi dolunay.09
çıktığından beridir bu boyayı kulanıyorum ve çokta memnunum uzun süre kalıcı ve akmıyorr ama bi anda değişmesini bekleme zaten açmak istersen 2 ton kadar açığına boya bence

• Konu Sahibi dolunay.09
Çok iyi bir sonuç alamadım ben de bu boyadan. Saçımı siyaha boyamama rağmen dipleri aktı hemen çok bi siyah olmadı yani. Belki saç yapısından kişiden kişiye de değişiyordur ama ben pek beğenmedim yani :1no2:

Dün bu boyanın çikolata karamelini denedim..Kızlar tam bir fiyasko..Beyazlar ve dipten çıkan kendi saçtım öyle duruyor.. Hiç mi kapatmaz... Diğer kalan boyalı kısımlarda ışıltı var ama benim bildiğim iyi boya önce kendi saçımızı ve beyazları kapatmasıdır.Daha önce hep Palette kullanırdım dedim Lorealin kahveleri çok tatlı deneyeyim... Giden parama yazık ne diyeyim...

bende kullandım...tam bir fiyasko oldu ..saçlarım boyalı dipten 4 cm kendi saçım vardı

beyazı hiç kapatmadı...15 tl para verdim yazık oldu parama :KK43:(

ben sıcak çikolata kullanmıştım. karamel-bal köpüğü saçlarımı pek kapatmamıştı ama saça zarar vermemesi, amonyaksız olması, güzel kokması açısından iyi. bir de .ok aktı, havlular hep kahverengi oldu. 28 yıkamaya kadar dayanıklı değil yani. belki daha koyu renkleri daha iyi kapatıcı ve kalıcı olabilir...

Merhabalar güzeller bende loreal casting 730 bal köpüğüne boyadım cook beyendım kendı ana sacım acık kumral sarısın gıbı acmadı ama cok tatı bı renk oldu =] pişman degılyım cok guzel oldu

9.1 den 730 bal köpüğüne boyadım zaten genelde renk değişikliği yaparken korkarım tam bir trajediye döndü..ıslatın yazıyodu ıslatıp nemini alarak boyadım diplerim hala aynı renk nerdeyse aynı çok farketmedi.ıslattığım için mi acaba dedim normal şartlarda da tutmazmış..Muayyen günümdeyim ondandır desem alakası yok 3 kere boyadım o şekilde anlayamadım açıkçası baya da üzüldüm, hem zamanıma hem parama yazık oldu:/ özel günüm bittiğinde denicem tekrar creme gloss olayan bi ürünle ha bi de acayip bir dorelliği var 1.5 yıldır 8.34-9.1 arasında gezdim hiç görmedim bu kadarını

ben 300 e boyamıştım baya koyu olmuştu bir aya kadar dayanıyor rengi tabi ilk boyamadaki ışıltısı kalmıyor.:KK76:

bugün boyadım bu boyayla saçlarımı.
200 (siyah) e boyadım.
daha önce siyaha boyattığımda çok yıpranmış, sertleşmiti saçlarım.
bu boyayla şu an yumuşacık ve parlak.
ama ne kadar sürer, akar mı nolur henüz bilemiyorum.
sadece ilk izlenim iyi, oldukça iyi..

arkadaşlar bende önceden syoss 7.6 kumral boyuyodum sonra loreal casting in 700 kumralını gördüm çok begendim aldım ve boyadım. çok pişman oldum kesinlikle kutu üzerindeki rengi vermiyo diplerim uzamıştı 4 cm falan renk farkı oldu saçımın rengini açmadı hiç bir şekilde. beyazı kesinlikle kapamıyo ayrıca. siz siz olun saç renginizi açmak istiyorsanız bu boyayı kullanmayın

Loreal casting saç boyaları 2014 de yok
Loreal castingcilerle paylaşmak istedim bu bilgiyi Arkadaşlar 1 yıldan uzun süredir loreal casting 535 kulanmakdayım ve her kozmetik mağazasında da rahat rahat bulmaktaydım fakat son zamanlarda kozmetik mağazalarında sınırlı boya numaraları ve tek tük bulunmakta nedenı kozmetik mağzasına sorduğumda fırma üretmediğini siparişleri göndermediğini söyledi bende inanmadım tabı çünkü belki de amacı başka ürün satmak diye düşündüm ve ertesi gün 0800 211 02 49 loreal casting firmasını arayarak sordum onlarda onayladı 2014 yılında bu ürün Türkiyede satışı olmayacak dedı şu anda kozmetik mağazaları elinde olanları satıyormuş sadece o yüzden sizde eğer bir mağazada loreal casting ürününüzü bulursanız depolayın bozulur mu diye korkmayın açılıp boya hava almadıkca bozulmaz mış bir de kutu altında örnek veriyorum 10K603 gibi kod oluyor onu firmaya bildirirseniz size ürününüzün son kullanma tarihin de söylüyorlar ben 6 kutu aldım son kulanma tarihleri 5 tanesinin 2016 ymış 1 tanesinin 2015 miş zaten bu 6 kutu bır yılda biter diye düşünüyorum :) 2 ayda bir boyarsam diye düşünüyorum ama genede her ihtimale karşı bulursam gene alırım diye düşünüyorum

http://www.kadinlarkulubu.com/sac-re...-2014-yok.html (Loreal casting saç boyaları 2014 de yok)

kizlar ben saclarimi 2015 agustostan beridir boyuyorum, ve yalnizca kizil tonlari deniyorum. kizili cok seviyorum ama artik degisik tonlar da denemek istiyorum. bu boya ilgimi cekti, kafami kurcalayansa su; dogal saclar uzerinde kullanildigi soyleniyor ben bunu kullanmak icin birkac ay saclarimi hic boyamasam tutar mi sizce? bir de su anki kendi rengim olmadigi icin o boya aktiginda dipten ne renk cikacak gercekten merak ediyorum ozetle kizilin ustune denemis olaniniz varsa ustune alinsin lutfen

kizlar ben saclarimi 2015 agustostan beridir boyuyorum, ve yalnizca kizil tonlari deniyorum. kizili cok seviyorum ama artik degisik tonlar da denemek istiyorum. bu boya ilgimi cekti, kafami kurcalayansa su; dogal saclar uzerinde kullanildigi soyleniyor ben bunu kullanmak icin birkac ay saclarimi hic boyamasam tutar mi sizce? bir de su anki kendi rengim olmadigi icin o boya aktiginda dipten ne renk cikacak gercekten merak ediyorum ozetle kizilin ustune denemis olaniniz varsa ustune alinsin lutfen
Merhaba saçlarınıza bayıldımm hep istediğim renk ama boyamaya cesaret edemiyorum. Saçlarımı omuz altında kestirdim uçlarında çok az ombre var koyu ton. Siz hangi boyayla fotoğraftaki saçlarınıza kavuştunuz? Bunun gibi isteyip cesaret edemiyorum. :KK43:. Şimdiki halini de ekledim.

Eklentiler

• Screenshot_20170123-113517.png
    Screenshot_20170123-113517.png
    290,7 KB · Görüntüleme: 407
  • Screenshot_20170123-113353.png
    Screenshot_20170123-113353.png
    239,5 KB · Görüntüleme: 531
  • 2017-01-23-17-40-47-479.jpg
    2017-01-23-17-40-47-479.jpg
    32,2 KB · Görüntüleme: 383
Son düzenleme:
X