Kürtaj Sonrası yeni Bir Tüp Bebek Tedavisi Ne Zaman Başlar

simge_wxyz

Guru
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2008
1.567
7
arkadaşlar ben ilk denememde pozitif sonuç aldım ama maalesef bu yetmiyor. asıl süreç ondan sonra başlıyor. ve biz bu süreçte ne yazıkki olumlu sonuç alamadık ve bebeğimi kaybettim. yarın ben kürtaj olucam bundan yana bir sorun yok çünkü kendimi adapte ettim.

benim sorunum hemen tekrar tedaviye başlamak ve olumlu sonuç almak. bunun süresi ne kadar oluyor acaba? yaşayanlar varsa paylaşırsa sevinirim. zaten başka hastane ve doktor tercih edicem bunun içinde araştırmalara başladım.

anladım canım teşekkür ederim inşallah bizde en yakın zamanda başlarız

canım çok geçmiş olsun,son acı olsun inşallah.bende 5.5 haftalık ikizlerime kürtaj oldum.tam 7 ay oldu tedaviye yeniden ekim gibi başlamayı düşümnüyorum.bence doğru olan kendini toparlaman ve hazır hissetmen.ben tecrübe ettim.ikinci düşüğümde dr.1 adetin geçsin gel dedi.dondurulmuşlarlaydı tedavim ama malesef düşük oldu.sonrada çok acele ettin rahmin kendini toparlamadı denildi.şimdi akıllandım kendimi i,yice toaprlayacağım sonra üzülmek dahada yoruyor ve yıpratıyor.beklemekte zor ama inan sonra sonuç düşük olunca dahada zor.kötükedihüso

X