Brezilya Kili duyan kullanan arkadalar

arkadaşlar ben geçenlerde internetten BREZİLYA KİLİ adında bir ürün aldım. Aslında ürün çok ucuz olduğu için, açıklama kısmında yazan mucize etkileri pek önemsemedim. Çünkü 5 TL fiyata o kadar yararlı bi ürün olmaz diye düşündüm. neyse fazla uzatmıyım lafı... Ben bu ürünü aldım kullanmaya başladım ikinci kullanımdan sonra gözle görülür değşiklikler yaşadım, yüzümdeki lekeler kaybolya başladı. Çok sorunlu bir cildim vardır, hep yara olur... Şimdi yaklaşık 1,5 aydır kullanıyorum ve yüzümde gerçekten vaad ettikleri gibi mucizevi bir değişim oldu, bütün yaralar geçti, izler kayboldu ve hemen hemen sivilce bile çıkmıyor yüzümde ( adet günleri dahil )... Size bu kili tavsiye ederim arkadaşlar. Reklam olmaması açısından buraya nerede satıldığını yazmıyorum ama almak isteyen olursa Google ye BREZİLYA KİLİ yazmaları yeterli olur. Sağlıklı günler dilerim.

*CİLT HASTALIKLARINI ÖNLER,

*SİYAH NOKTALARIN YOK OLMASINI SAĞLAR,

*CİLTTEKİ ÖLÜ DERİLERİ TEMİZLER.

*CİLT LEKELERİNİ YOK EDER,

*CİLDİN GENÇ KALMASINI SAĞLAR,

*AKNE OLUŞUMUNU ENGELLER,

*CİLDİNİZİ DERİNLEMESİNE TEMİZLER,

*GERGİNLEŞMESİNDE YARDIMCI OLUR,

*KİLİN İÇİNDE YÜKSEK MİKTARDA BULUNAN MİNERALLERİ SAYESİNDE CİLDİ BESLER VE ONARIR,

*CİLTTEKİ YAĞ ORANINI DENGELER,

*GÖZENEKLERİN AÇILMASINI VE TOKSİNLERİN ATILMASINI SAĞLAR,

*CİLDE MÜKEMMEL BİR CANLILIK KAZANDIRIR,

sen söyleyince bir aratayım dedim bir forum sayfasında böyle bir yorum buldum umarım işinize yarar​

ben bunu okudum zaten ama pek samimi gelmedi bu yazıya istinaden açtım bu başlığı sizmiyiniz yazan

hayır tavsiyeyi ben yaptım ve konuyu ben açtım. Ama neden samimiyetsiz buldunuz onu anlamadım neyse.. Ben kullandım çokta memnun kaldım ve benim gibi cilt sorunu yaşayan arkadaşlara yardımı olur diye düşündüm. ıyi geceler.

Evet arkadaslar bende samimi bulmuyorum google'a aynen bunu yazin BREZıLYA KıLı ve gorun tum forumlarda hep ayni yorum yapilmis hep boyle basliyor ''-----arkadaşlar ben geçenlerde internetten BREZıLYA KıLı adında bir ürün aldım. Aslında ürün çok ucuz olduğu için, açıklama kısmında yazan mucize etkileri pek önemsemedim. Çünkü 5 TL fiyata o kadar yararlı bi ürün olmaz diye düşündüm. neyse fazla uzatmıyım lafı... Ben bu ürünü aldım kullanmaya başladım ikinci kullanımdan sonra gözle görülür değşiklikler yaşadım, yüzümdeki lekeler kaybolya başladı. Çok sorunlu bir cildim vardır, hep yara olur... Şimdi yaklaşık 1,5 aydır kullanıyorum ve yüzümde gerçekten vaad ettikleri gibi mucizevi bir değişim oldu, bütün yaralar geçti, izler kayboldu ve hemen hemen sivilce bile çıkmıyor yüzümde ( adet günleri dahil )... Size bu kili tavsiye ederim arkadaşlar. Reklam olmaması açısından buraya nerede satıldığını yazmıyorum ama almak isteyen olursa Google ye BREZıLYA KıLı yazmaları yeterli olur. Sağlıklı günler dilerim.

Acikcasi burnuma iyi kokular gelmiyor :kızgın: ilk baslarda almayi dusunmustum ( ama ben arastirmadan birsey satin almam iyikide yapmisim vazgectim bunu almam ,bence basit bildigimiz bir Kil'dir ama ismini degistirip ustune bikac lira yukselterek ve daha cok satabilmek icin boyle bir yontem diye dusunuyorum :eek:klava:

hayır bende bu ürünü kullanıyorum. çokta memnunum, diğer söyledikleriniz ne derece doğru bilemem ama normal bir kil değil kesinlikle. Bu ürün bana ilk almanyadan gelmişti şimdi türkiyeyede gelmiş sanırım.

X