laporoskopi sonrası adet gecikmesi (yoksa gebelik mi?)

umutsuzum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2008
96
1
arkadaşlar haziranda laporoskopi ile tek tüpüm alımıştı, ameliyat sonrası adetim biraz erke geldi bu ay ise 2 gün gecikti. Göğüs hassasiyeti ve halsizlik var, ama akıntı yok... Akıntı kesi bir belirtimidir acaba :gitme: test yapmaya korkuyorum. sormak istediğim benim gibi ameliyat sonrası düzensizlik yaşayanlar varmı lütfen yardımcı oluuuuuuunnn

Canım geÇmıŞ olsun Öncelıkle bende mıyom aldırmıŞtım rahımden sonrasında dÜzensızlık ıÇın ılaÇ verdıŞ drum kestıĞım an regl oluyordum sonrada tÜp bebek yaptırdım zaten allah gÖnlÜne gÖre versın ınŞallah hamılesındır

karnının şiş olması normal.benim laporoskopiden sonra 4 ay şiş gezdi.zaten gaz problemim vardı ,dahada çoğalmıştı.benimde düzensizliklerim oldu.çok fazla kendini kaptırıp ümitlenme ama yinede tedbirli ol

canım bende 4 ya oldu ameliyat olalı benim gecikmedi hiç hep zamanında o şişlik gazdır yemeklerine dikkat et yürüyüş yap
hemen kapılma bekle

selamlar, haziran 21de laparaskopi ile safra kesesi ameliyatı oldum. adetim 2 gündür gecikiyor. adet öncesi ağrı da olmadı, göğüslerim şişmedi, az akıntı var, ameliyat sebebiyle mi bu gecikme? bilgisi olan varsa lütfen yazsın...teşekkürler

X