ikinci tüp bebek

pelaan1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2009
90
0
cumartesi negatif sonuç aldık ikinci tüp bebek tedavisi için sizler ne kadar beklediniz?hormonlardan bünyesinde değişiklik olan oldumu?kilo,psikolojik sıkıntılar gibi.
birde kabız oldum üstelik adet olmadım daha burdaki arkadaşlar 1-2 gün içinde olursun dediler ama benim gibi olan varmı????

canım sen dün mü sonuç aldın yoksa önceki cumartesimi......eger dünse sonucun daha hemen adet olmazsın....burda 1 hafta sonra bile adet olanlar oldu yani....ama ben hep diger tedavi için bekleme zamanını 3 ay sonra diye duyuyorum......

Canım,

ınşallah bir dahakine güzel sonuçlar alırsın. Evet, ilaç kullanmayı bıraktıktan 5 gün sonra adet oluyorsun. Onu dert etme. Bekleme süresini 3 ay diyorlar ama daha kısa sürede deneyebilirsin diyen doktorlar da var. Kimileri ilk adetinle birlikte kullandığın ilaçların etkisi geçer, ondan sonrası tamamen psikolojik olarak hazır olmakla alakalı diyorlar. ınşallah yakında güzel hamilelik haberleri ile çınlar burası.

inşallah 2. denemede dileğine kavuşursun canım.sonuçtan sonra adet geçikmeleri yaşanabiliyor ben ilk ay 17 gün ikinci ay 10 gün geçikme yaşadım ilaçların etkisiyle böyle olabiliyormuş. bekleme süresi açısındanda 3. adetinde başlıyorlar genelde dr lar öyle uygun buluyorlar

canım dr enver kurt a aynı soruyu sordum ve cevabını sana yazıyorum.

Merhaba
Biz iki deneme arasinda en az 2 adet donemi kalsin diyoruz.
Dr Enver Kurt

yardımcı olabildimse ne mutlu bana.bol şanslar bende temmuzda negatif sonuç alanlardanım Allah hakkımızda hayırlısını versin.

X