Kontakt Lens Lens Takan Ünlüler ( Resimli )

anca bu kdr yapay durur komik görünüyor ya asla takmayacağım şeyler arasında gelio.. ölü bakışı gibi soğuk bence .. takan ark lar üzgünüm ama düşüncem bu :eek:

gozleride takma bu unlulerin.yahu nereleri gercek bunlarin.anlamadimki

benimde anlamadığım o kadar paraları var neden solotica kullanmadıkları hepside patlak lensler kullanmış solotica bu kadar bombeli değil

çok alakasız bi yorum olacak ama gizem özdilli ne kadar itici ve çirkin bi kadındır yahu. lens taksa ne olacak?valla uyarı alıcam bu yazdığımdan ötürü ama kadını gördükçe daha çok sinir oluyorum.

çok alakasız bi yorum olacak ama gizem özdilli ne kadar itici ve çirkin bi kadındır yahu. lens taksa ne olacak?valla uyarı alıcam bu yazdığımdan ötürü ama kadını gördükçe daha çok sinir oluyorum.

Bazı insanlar sırf daha çarpıcı olabilmek adına kendilerini çirkinleştirebiliyorlar.Bencede gizem özdilli zaten çok güzel bir bayan değil ama doğal halinin bakımlı halinden çok daha güzel olduğundan eminim.Yani şunu bende anlamıyorum bazıları sırf lens takmak adına lens takıyor veya sırf sarışın olmak adına saçlarının rengini bozuyor itici bişey olup çıkıyorlar.Bence lensi kaldırabilecek gözde var kaldırmayacak gözde var.Mesela beren saate çok yakışıyor lensleri.çünkü gözlerinin yapısı çok güzel ve lens lensi gibi durmuyr bile.Ama gizemde çok belli o yapmacıklık.

Bazı insanlar sırf daha çarpıcı olabilmek adına kendilerini çirkinleştirebiliyorlar.Bencede gizem özdilli zaten çok güzel bir bayan değil ama doğal halinin bakımlı halinden çok daha güzel olduğundan eminim.Yani şunu bende anlamıyorum bazıları sırf lens takmak adına lens takıyor veya sırf sarışın olmak adına saçlarının rengini bozuyor itici bişey olup çıkıyorlar.Bence lensi kaldırabilecek gözde var kaldırmayacak gözde var.Mesela beren saate çok yakışıyor lensleri.çünkü gözlerinin yapısı çok güzel ve lens lensi gibi durmuyr bile.Ama gizemde çok belli o yapmacıklık.

beren saat dedinizde bakın ne buldum.

inanılmaz degisim.

berenxg8copynd0xw5.jpg

berensaat03690x463.jpg

beren saat galiba numaralı seffaf kullanıyor. kendi göz rengi bence.

Son düzenleme:
anam ben zaten doğuştan fındık fıstığım bıde bunlara yapılan makyaj bıze yapılsa varyaa offff manyak bışiy olur cıkarım beeee canlarımmm

Ahahhhaha lens lens gibi durmuyo çünkü lens değil =D

berensaat14tl2.jpg

1417ux.jpg

Lens takan birisinin göz bebekleri mümkün değil bukadar büyük olamaz. Nereden duyuyosunuz böyle şeyleri anlamadım ki. . .

sanki ilk resimde gri gibi belki o lensdir ama ikincisi cok dogal duruyor zaten dizide yakın cekim alınıyor anlasılırdı lens oldugu

beren saat dedinizde bakın ne buldum.

inanılmaz degisim.

berenxg8copynd0xw5.jpg

berensaat03690x463.jpg

beren saat galiba numaralı seffaf kullanıyor. kendi göz rengi bence.

:)))))))))))))))))))))) inanmıyorum bu Beren Saat'mi? cidden ne değişim ama.Sende nerden buldun canım bu resmi albümünden falan mı aldın?Çünkü böyle kötü bir resim ancak albümlerde ara sayfalarda bulunur.Berenin bu resimden haberi yok galiba.

Ben lens olduğundan eminim çünkü göz bebeğinin etrafındaki beyaz çember çok belli oluyor.Şeffaf kullandığınıda sanmam sanki lazer için para mı bulamıyor.

Beren Saat in gözleri lens değil...bildiğimiz ela..ama dizide bazen takıyor daha yeşil duruyo kenarlarında beyaz kısım da belli oluyor..ama kendi göz rengi yani..

beren saa seffaf takıyordur cok yakın cekimlerde lensin kenarlarını görüyorum şüphe etmiştim ama şimdi emin oldum.

:)))))))))))))))))))))) inanmıyorum bu Beren Saat'mi? cidden ne değişim ama.Sende nerden buldun canım bu resmi albümünden falan mı aldın?Çünkü böyle kötü bir resim ancak albümlerde ara sayfalarda bulunur.Berenin bu resimden haberi yok galiba.

nerden buldugumu hatırlamıyorum cnm :KK70: ama hakikaten inanılmaz kafamçokkarıştı

:))) hemde nasıl.Bir de güzelliğiyle ön plana çıkmış biri söz konusu olunca daha bi ilginç.ıŞte bakım,estetik ve makyajın nelere kadir olduğunu birkere daha görüyoruz burada.