Kontakt Lens Lens Takan Ünlüler ( Resimli )

naomi kempılın lensi freshlook hareli yesile benziyor
esra balamirinkide freshlook greye benziyor
:roflol:

Ben lens olduğundan eminim çünkü göz bebeğinin etrafındaki beyaz çember çok belli oluyor.Şeffaf kullandığınıda sanmam sanki lazer için para mı bulamıyor.

sana katılıyorum bende dizide çok yakından gösterdiler tam o sırada gözlerine bakıyordun beyaz olan kısım çok belli oluyordu direkt renkli kısma odaklanınca anlaşılmıyor ama evet beren saat te lens kullanıyor

neeeeeeeeeeeeee christina aguilera nın kide mi lens miş Allahım inanamıyorum ben onun gerçek göz rengi zannediodum:bbo:

arkadaşlar ezgi asaroğlunun gözleri lensmi netten baktığım bazı resimlerde yeşil bazırlarında mavi hatta bi resimde bariz kahverengiydi acaba orjinal gözrengi ne?

naominin lensleri amazon hazelin tıpkısının aynısı kızlar söylüyüm hergün kullanan biri olarak :)

rihanna1.jpg

99976_1.jpg

[oha renge bak
source-wenn-rihanna3.jpg

B]işte istediğim renk aşagıdaki) tahmın edıyorum kı bu benım netten ararken buldugum bayıldıgım lens msj attım ama ulaşmadı ,Enhance Coloured Lenses in lıght hazelı ah bulsam biiiii[/B]

rihanna-makeup.jpg

christina-aguilera-album.jpg

christina-aguilera1.jpg

BlueEyesAtVMAs.jpg

:asigim:rihanna nin renk sahane gercekten. ama sanirim onun gozleri zaten ela ama belki enhancer takiordur. cunku disa dooru gri gibi duruor renk. ay gercekten nedir markasi acaba lensi?

ya kızlar anjelina jolie'nin ilk resimlerindeki ikinci yeşil gözleri hangi lens olabilir? kahverengi gözlüyüm çok koyu değil hatta ışıkta bal rengi gibi duruyo.yeşil lens almak istiyorum ama onun gibi dursun istiyorum.

kızlar rıhanna nınki lens değil. rıhanna dünyada ilk göz nakli yaptıran kadın. bilginize. ilk çıktıgı senelrde bayagı bi çıkmıştı tvde o zaman izlemiştim. sanırım mtv de bir roportajda sölemişti. ama çok iyi bliyorum ilkk göz nakli yaptıranlardan

kızlar rıhanna nınki lens değil. rıhanna dünyada ilk göz nakli yaptıran kadın. bilginize. ilk çıktıgı senelrde bayagı bi çıkmıştı tvde o zaman izlemiştim. sanırım mtv de bir roportajda sölemişti. ama çok iyi bliyorum ilkk göz nakli yaptıranlardan

ben rihanna'nın kendi gözü diye biliyordum çok şaşırdım hiç duymamıştım.

ya kızlar anjelina jolie'nin ilk resimlerindeki ikinci yeşil gözleri hangi lens olabilir?
kahverengi gözlüyüm çok koyu değil hatta ışıkta bal rengi gibi duruyo.yeşil lens almak istiyorum ama onun gibi dursun istiyorum.

kesinlikle solotica esmeraldayı arastır diyorum yerimseniben

buarada rihannanın göz nakli yaptırmasıyla alakalı bi bilgi bulamadım nette :sm_confused: