Hal seimi hakknda bilgi verirmisiniz

P

pambukk

Ziyaretçi
kızlar devamlı taşındığımız için kanepelerim çok eskimişti bende yüzünü deiştirmeye verdim kanepelerim sade lila rengi 2 tanede berjer lila ve krem tonları karışık çiçekli yaptırıyorum sizce lila yoğuluktamı almam lazım krem yoğunluktamı bide yeni çkan tüylü halılar nasıl kullanışlımı aceba devamlı kullancağım için kullanışlı kirekör olsun istiyorum çocukta var fikir verirmisiniz tw sehbamda krem açık kahve ağırlıklı

Bence her taraf lila olmasın. Yerlere krem rengi halı alabilirsin ama o da kir gösterebilir. Kaşmir halı ve royal halının web sitelerine bir bak istersen. Step halı ve tepe home'un markası shinyde de güzel şeyler var.Bizim evde oturma odası koltuğu pembe lila çiçekli içinde yeşil yaprakları var. Ben de stepten aynı tonda düz yeşil tüylü halı aldım çok hoş oldu canım:)

Bence her taraf lila olmasın. Yerlere krem rengi halı alabilirsin ama o da kir gösterebilir. Kaşmir halı ve royal halının web sitelerine bir bak istersen. Step halı ve tepe home'un markası shinyde de güzel şeyler var.Bizim evde oturma odası koltuğu pembe lila çiçekli içinde yeşil yaprakları var. Ben de stepten aynı tonda düz yeşil tüylü halı aldım çok hoş oldu canım:)

galiba sade kremli bişey almam lazım kanepe zaten lili koltuklarda lila ağırlıklı çiçekli çiçeklerin arasında kahve var yaprakları açıklı koyulu bencede boğar lila duvarlarda kiracı olduğumdan maviii odayı boğmayım artık kirlenirsede yıkamaya gönderirim gider

X