Lise Yorum ve Soruları Açıköğretim Lisesi Çocuk Gelişimi Bölümü

Arkadaşım sen ünüversite mezunusun zaten açık lisede okuyamzsın.Ancak telafi okursun araştır temmuzda lise mezunlarına çacuk gelişimi açılacakmı diye açılırsa yaptır.Bilmiyorum gerçekten diplama inceleniyor şansını dene dönerse geri kayıtın sende bırakırsın şansını dene

Canım saĞol ama ben de zaten onu kastettım telafı eĞıtımı almak ıstıyorum ıŞte.bu nasıl olacak?eĞıtım nerede verılıyor ıllere gÖre farklı mı?

arkadaşlar lütfen yardıma çok ihtiyacım var.bu telafi eğitimleri gerçekten veriliyor mu?ben önlisans mezunuyum derdim tekrar lise okumak değil yalnızca kız meslek lisesi çocuk gelişimi bölümü telafi dersleri alarak o bölüme geçmek.bu mümkün mü?aranızda okuyanlar var bana yardımcı olursanız sevinirim.

arkadaşlar lütfen yardıma çok ihtiyacım var.bu telafi eğitimleri gerçekten veriliyor mu?ben önlisans mezunuyum derdim tekrar lise okumak değil yalnızca kız meslek lisesi çocuk gelişimi bölümü telafi dersleri alarak o bölüme geçmek.bu mümkün mü?aranızda okuyanlar var bana yardımcı olursanız sevinirim.

evet canım telafi eğitimi var hatta kayıtların son gunu 2 temmuz .

Son düzenleme:
Rüyacım yaş kaç bence hiç uğraşma çocuk gelişimi diploması için çünkü öğretmen eksiliği oluyor genelde 3 yıl sürüyor.Özeller devet hepsi ünüversite mezunu tercih ediyor iş alanı kısıtlı çok.Onunla 3 yıl uğraşacana çalış ünüversiteye gir ya bu bölümü ya başka bir bölümü yaz 4 yılda bitir valla ben gittim pişmanım

DUYDUK DUYMADIK DEMEYİN.ARKADAŞLAR gaziantep şahinbey kız teknik ve meslek lisesi lise mezunlarına 1,5 yılda çocuk gelişimi diploması veriyor.isteyen arkadaşlar 24 eylüle kadar halk eğitime kayıt yaptırıp bu okulu yazsınlar.sınıf açılacak şuan 8 kişiyiz 12 kişi lazımmış acele edin

konunun hepsini okumadım ama belki bilmeyenlere yardımım olur
açık öğretim meslek liselerine iki yıllık yani önlisans mezunları başvuru yapabilir
bir diğer soruda kaç yılda biteceğiydi gördüğüme göre
bu okullara ve şehirlere göre değişiklik gösteriyordu geçen öğretim dönemine kadar,sıkıştırılmış eğitimle 1,5 yılda bitebiliyordu,fakat yeni çıkan yönetmeliğe göre bu 3 yıl zorunlu olarak değiştirildi
bilgim olmamasına rağmen halen sıkıştırılmış eğiitim veren iller olabilir
bunu genelde güneydoğu illerinde daha yoğunlukla yapıyorlar :)

mrb.bende daha önce açık öğretim fakültesinden kaydımı sildirdim.fakat şuan açık öğretim lisesi çocuk gelişimi bölümüne kaydımı yaptırmak istiyorum.ama olmuyormuş.benim durumumdaki bazı arkadaşların kaydının yapılabildiği yazılmış.aynı durumda olup yeni kayıt yaptırmış olan varsa bana yardımcı olursa sevinirim.

artık bu siteye kimse girmiyormu.kimse cvp.yazmamış.eğer benim gibi açık öğretim veya önlisans programlarından mezun olmuş,kayıdı silinmiş veya hala okuyan,açık öğretime kayıdını bu yüzden yaptıramayan kişiler ayrı bi site kuralım.ve birbirimize bu konuda yardımcı olmaya çalışalım ne dersiniz. gerçi bu siteye pek giren olmuyor.ama yinede ben şansımı denemek istiyorm.belki birimizden birinin bi avukat veya hakim tanıdığı vardır.milli eğitim bakanlığını mahkemeye veririz bu konuda.yada imza felan toplarız.

slm.anaksunamon.ben bi soru sormak istiyorum sana.lütfen bana yardımcı ol.çocuk gelişimi ile ilgili.bende önlisans mezunuyum.açık liseye kaydımı yaptırmak istiyorum.ama bu şekilde olmuyormuş.sen nasıl kayıt yaptırabildin.bana yardımcı olabilirmisin bu konuda.hangi yolu izlemem gerek.senin dediğin gibi lise diplomamla gitsem daha sonra kurul toplandığında tc. numaramla daha önceki kaydımı görmezmi?o hakim tanıdığı olan arkadaşın mahkememi açtı.

kimse artık bu bölüme girmiyormu.cvp.yazmıyor kimse.lütfen bu sene üniversite mezunlarından yada mezun olmamışlardan kimse açık liseye kayıt yaptırmadımı.

anaksunamoon önceden negüzel sıksık bu siteye giriyomuşsun.veherkeze cvp.yazıyormuşsun.neden artık girmiyorsun.ben özelden msj.yazamıyorm.sanada sesimi duyuramıyorm.lütfen bana yardımcı ol

X