sizce nasıl bir sürpriz yapmalıyım?

caycan

İbrahim Deniz'im
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2009
933
6
40
arkadaşlar merhaba.perşembe günü evlilik yıldönümümüz ve ben eşime bir sürpriz yapmak istiyorum.daha önceki senelerde hep o yaptı bişeyler.bu kezde ben yapmak istiyorum.sizce nasıl bişey yapabilirim.ayrıca benim 4 aylık bi bebeğim var,evde olması taraftarıyım yada dışarda olcaksa 4-5 saati geçmemeli.ayrıca bide hediye lazım ve henüz maaş almadım bütçem sınırlı.350 lirayla güzel bi hediye ve sürpriz hazırlayabilirmiyim sizce.eşim çok duygusal biri,ben o konuda biraz eksik görüyorum kendimi.lütfen bi fikir verin kafam çok karışık.teşekkürler.. opuyorumnanaktan

yarın evlilik yıldönümümüz ve kimse bu konuda yardımcı olmayacak anladım.ben gene kendim bulayım bişeyler artık..

canım bebeğinde varmış ne guzel allah mesut etsin
eşinle güzel bir yemek yiyebilirsiniz onada saat alabilirsin içinde ikinizin veya üçünüzün fotosunun olacağı bir saat ama bencede evde olmanız daha rahat olur

canım bebeğinde varmış ne guzel allah mesut etsin
eşinle güzel bir yemek yiyebilirsiniz onada saat alabilirsin içinde ikinizin veya üçünüzün fotosunun olacağı bir saat ama bencede evde olmanız daha rahat olur

sağol canım.herşeyden önce fikirlerini paylaştığın için.eşim saat kullanmıyo.daha önce almaya niyetlendim istemedi..

X