bebişini 13 haftalıkken hisseden

K

kuru

Ziyaretçi
arkadaşlar ben 13 haftalık hamileyim.ben ilk 11 haftalıkken hissettim.karnımdanda belli oluyor zaten.dümdüz yatınca karnıma kumandayı koyuyorum kumanda sallanıyor .şimdi 13 haftalık işte yemek yedikten 5 dk sonra bile olmadan karnımda bir hareketlenme oluyor.normalmi bu acaba.sizdede oluyormu.yoksa benım bebek doğustan obezmii ?????**hehehehe

arkadaşlar ben 13 haftalık hamileyim.ben ilk 11 haftalıkken hissettim.karnımdanda belli oluyor zaten.dümdüz yatınca karnıma kumandayı koyuyorum kumanda sallanıyor .şimdi 13 haftalık işte yemek yedikten 5 dk sonra bile olmadan karnımda bir hareketlenme oluyor.normalmi bu acaba.sizdede oluyormu.yoksa benım bebek doğustan obezmii ?????**hehehehe

canim 13 haftalikken biraz zor. gaz olmasin o.kaydirigubbakcemile3

bencede canım 13 haftalıkken bu kadar belirti bebekten değildir.ben 17 haftamdayım karnımda çok büyüdü ama çok çok az hissediyorum onu bile zor anlıyorum.kaydirigubbakcemile3zaten normaldede 18 haftadan sonra anlaşılırmış 2.gebelikte daha erken anlaşılıyo ama oda 13 haftalıkken değil..eğer illa bebektir diosan büyük bi lütuf hissedebilmen ozaman bencee:dance::sm_cool:

vallahi hissediyorum sol tarafımda.dumduz yatıyorum kumanda tık tık sallanıyor.doktorumu aradım sımdı.evet olabılır hareketler başladı tabıkı dedı.cuma gunu gıtcem doktora bakalım ultrasonda nasıl cıkcak.

bencede bebek degildir..ama sey olabilir icinde bi canli büyüyo sonucta karninin icinde hergün degisiklikler oluyor...o yüzden bi hareketlenme olabilir

canım ben daha 7. haftamda hıssettım fakat o damardan kaynaklanıyormus.dr demıstı.damar atıyormus o yuzden.gozle bıle goruluyor karnında sankı bırsey atıyormus gıbı.
ben 17. haftamdayım hala hıssetmedım bebek hareketlerını.seyırme tarzı damar atması gbı hıssetmemız normal..

mesela ultrasonda bebegım cok hareketlı hıc yerınde durmuyor hemde cıkolata falan da yememıstım hatta actım ultrosana gırdıgımde yıne bıle cok hareketlıydı ona ragmen henuz hıssetmıyorum.dr bıle hıperaktıf olabılır dedı hıc durmuyor yerınde demıstı...

benim bi arkadasımda 11 12 haftalarda hissetmiş ilk bebegini şimdi ikinciye hamile onuda aynı şekilde 12 de hissetmeye başlamış..

:1shok: ben 13ç haftamda hissettim ama kıpırtı yada ufak şekilde 19+5 te elimle hissettim çok şaşırtıcı beaaa

yok canım imkansız o dediğin yani hani 13- 14 haftalar arası içerde biri tavuk tüyüyle gıdıklıyo beni desen neysede kumanda koymalar sallanmalar filan imkansız o dediğin ancak 4. ayın bitiminde olur
bende 14. haftamda hissetmeye başlamıştım birisanki tavuk tüyüyle gıdıklıyodu beni sonra hafif vuruşlar geldi 16 haftamda doktoruma sabah hareketliydi dediğimde şaşırmıştı :1rolleyes:

her bünye farklı tabikide.ben hissediyorum.evet kumanda koyuyorum tık tık sallanıyor kumanda.niye yalan söylimki diimi.ben sadece herkez böylemi diye merak ettim.ama benim gibi kimse yokmuş.galiba hiperaktif olsa gerek benım bebek.şaşırtıcı ama gerçek.

Canım bende 13. haftada bişeyler hissetmiştim. Benimde ilk gebeliğim netten araştırdım kesinlikle o haftalarda hissedilmez diyo. Ama ben eminim.Şu an 29. haftamdayım tabi şimdikiyle o zamanki arasından dağlar kadar fark var.13. haftada çok hafifti.

arkadaşlar sanırım hissetmek istiyorsunuz....çünkü 4.aydan sonra genellikle hissediliyormuş bebek hareketleri...dinen de bebeğe ruhu 120, gününde üflenir diye biliyorum ben...ablam hamileliliğinde erkenden hissdenler varmış, olabilir mi diye sormuş doktoruna...doktorda onların gazı vardır demiş...keza ben 9. haftayı bitiriyorum...hiçbir şey hissetmiş değilim.zaten boyu kaç mm ne hareketi hissedilebir ki????

X