Beta BCG

ebruli22

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2007
2.086
58
44
Merhaba kızlar,benim adet günüm bu ayın 20sinde,ama 20sinde 1 gün lekelenme gördüm,ayın 21nde kesildi,22sinde kan testi yaptım 2 çiktı,onceden hep 0 çikıyordu,acaba geç dölenme mı oldu....da once bu durumu yaşayan var mı? ve sonradan değerleri yükselen mafoldumben

bugün ayın 27 si tekrar test yaptır yükselip yükselmediğine göre anlarsın
yükselmişse bebek vardır

bence hala adet olmadıysan bi test daha yaptır.2 negatif ama ne olacağıda belli olmaz..

Eğer hamile kalsaydın o zamanki beta değerin yaklaşık 150 çıkmalıydı ama dediğin gibi geç tutunmuşta olabilir.Bencede tekrar bir beta baktır bugün değerin yaklaşık 1000 gibi çıkarsa sağlıklı bir gebelik vardır ama 50 gibi birşey olursa farkında olmadan düşük yapacaksın demektir.

sağol arkadaşlar,2 çikınca umut işte,burda bir arkadaş var ilk kan testi 0.60 çiktı sonra 3 çiktı sonradan 1000 den fazla...şimdi 8 haftalık hamile

ebruli benimde bikeresinde iki çıktı bende doktor regl için ilaç vermişti bende pko var ilaçsız olamıyorum burda senin dediğin gibi yazıları okuyunca bende şüpheye düştüm bence tekrar yaptır kan testini inşaallah yükselmiştir

ebruli benimde bikeresinde iki çıktı bende doktor regl için ilaç vermişti bende pko var ilaçsız olamıyorum burda senin dediğin gibi yazıları okuyunca bende şüpheye düştüm bence tekrar yaptır kan testini inşaallah yükselmiştir

hamilemıydın ozaman cnm sen

testi tekrarlamadım ozaman ilaç almıştım regl olabilmek için sen yaptırdınmı kan testini tekrar

Sonucu aldınmı canım ne çıktı bende de hep 2 çıkıyor sonuç dünde yaptırdım 2 yıkıldım tabi ama inşallah hamilesindir..

X