Nefroloji - Böbrek Hastalıkları Böbreklerim ağrıyor..

Bu aralar tekrar bir sorun yaşayacağımın sinyallerini alıyor gibiyim her minik sancıda tedirginlikle devamını bekliyorum.
Aman arkadaşlar çok dikkat edin ben yaz kış ayağımdaki çorabımı terliğimi çıkartmayan biriyim geçen seneye kadarda hiç böbrek sorunum yoktu ,
soda yada mağden suyu emin değilim bunlardan birinin bacak kraplarına ve cilt güzelliğine çok faydalı olduğunu bir uzamndan duydum ve 1 hafta boyunca 1 er şişe olmak üzere hergün içtim sonra bir gece korkunç bir ağrı hissettim böbreklerimde öyle birşey ki aynı anda sırt ve belim tutuldu yatağımda kımıldayamayacak hale geldim artık dayanamadım gecenin 3 'ünde acil e kaldırıldım ve apandist ameliyatına giriyorum herhalde diye düşünüyordum.
Korkunç ağrılar litrelerce sular, hoplayıp zıplamalar yürüyüşler derken tam 1 haftada düştü taşım, doktorla konuştuğumda içtiğim soda/mağden suyu( hangisini içtiğime emin değilim aynı gibi görünsede farklı özellikler taşıyormuş ) kumları birbirine yapıştırıp taş haline getirdiğini söyledi yani resmen tetiklemiş belki kum şeklinde çok daha rahat dökülecekti
soda olayının ne kadar doğru olduğunu bilmiyorum ama ben artık sodalı börek bile yemiyorum :1rolleyes:

bende yıllarca içime hiç bişi giymedim çıtçıtlı badi ile bile duıramıodum yani soğuk hava kar yağıo ben dışarı içimde bi sütyen üzerinde bi kazak giyiyodum tabi mont falan oluyodu ama nafile o soğuğu alıosun yani geçtiğimiz kış hele ben banyo edip dışarı çıkıorum çıt.ıtlı badi giymeden sonra işte böbreklerime bir sancı anlatamam yaa öyle böyle değil eğiliorum doğrulamıorum sancıdan ölücem sırtım komple sancıodu sonra annem kulunç olmuştur diyip ilaçlarla falan ovdu sırtımı öyle ii oldum yani ama sonra o ağrılardan sonra badiyi hiç çıkarmıorum içimden bi kere yaşadım yani Allah büyük dert vermesin başka:Saruboceq:

X