Bebek Beslenmesi hangi marka mama veriyosunuz bebeklerinize

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
aptamil hero bayb sma denedik hiçbirini beğenmedi
yaşasın bebelac diyoruz:lepi:
bebelac yaradı bize sütüm çok duru ve azdı kilo aldırmadı hiç
5 ay emdi 4 ayda başladık mamaya mama içmeye başladığından beri toparladı kendini
fiyatıda diğerlerine göre oldukça uygun

ilk baslarda sütüm yetmedigi icin Aptamil le basladik halen devam ediyoruz.simdi aptamil 2 kullaniyorum.

bizde aptamil 1 kullanıyoruz ama kızım hiç sevmiyor tadını midesi bile bulanıyor yani...bende bebelac almayı düşünüyorum..inşallh onu sever

sma golddu ilk 6ay, şimdi promil gold
demir oranı diğer mamalardan fazla, dr bunu önerdi

kızım 5.5 aylık ve 3 aylıkken işe başladığım için her ne yaptıysamda sütüm kesildi o zamandan beri kızım mama ile besleniyor 4. ayından itibaren ek gıdada veriyorum meyve çorba gb mama olarakta dönüşümlü olarak sma, golden goad, nestle nan kullanıyorum babam eczacı ve bunların daha ıyı olduğunu soyledı doktorumuzada danıstık ve oda onayladı lezzetlerıde cok guzel özellıkle golden goad keçı sutunden yapılan bır mama cok besleyıcı ve yararlı

ilk 6 ay sma gold kullandık şu an promil gold kullanıyoruz dr tavsiyesi ile tabi cok memnunuz zaten anne sütüne en yakın mama die biliyorum sma yı

aptamil 1 aptamil 2 aptamil 3 şimdide aptamil juniır veriyorum arada oğlum 2 yaşında oldu artık çok yaradı mama ona çok ta severek içiyo aptamil sütlü prinçli kaşık mamasını da çok yemişti

sadece anne sütü verenler kaçıncı ayda ek gıdaya geçtiniz 6. aydan önce mi benim bebiş 4,5 aylık sadece anne sütü veriyorum ne yapayımm başliim mi ilk olarak nerden başliim bilemiyorum.

sadece anne sütü verenler kaçıncı ayda ek gıdaya geçtiniz 6. aydan önce mi benim bebiş 4,5 aylık sadece anne sütü veriyorum ne yapayımm başliim mi ilk olarak nerden başliim bilemiyorum.

sütün yeterliyse bence 6.aya kadar bekle ama yetmiyorsa azar azar meyva sularından başlayabilirsin

şimdiye kadar 1 paeket aptamil içti. dün de hero baby denedim ilk başta almadı dedim" herhalde bunu seçti içmicek " meğer bizimki tok muş .... 1 saat sonra verdim cuk cuk cuk.. ama bana hero baby nin tadı daha şekerlli gibi geldi siz ne dersinizzzzzzzzzzzzzzzzz

hanımlar bebekleriniz küçükse mama yerine sütünüz ü arttıran şeyler deneyin bence artmassa tabiki mama deneyin birde çocuk uyanıkken emmesede uykuda genelde emer meme ben denemiştim 4. aydan 8. aya kadar uykuda verdim ve arada mama verdim milupa başladım ama sonra hero baby verdim hala devam ediyorum değerlere bakınca hiç fark yok gibi üstelik çok daha uygun tabi en önemlisi bebek sevdi arkadaşlar birde anne sütüne en yakın süt ve bağışıklık sistemini güçlendiren keçi sütüymüş ben denedim sevmedi

[ı]bizde aptamil kullananlardaniz suan 2 ye gecdik gayet memnunuz mamadan dogumdan sonra en fazla 1 1 bucuk ay sagarak verdim hic emmedi beni almadi gögsümü sonrada zaten sütüm yokdu gitti sütüm hep mama yedi yani dogdugundn beri ek gidalarada 4 ayina 1 2 hafta kala basladik simdilik hersey yolunda gidiyo :nazar:[/ı]
canım bende aynı durumdayım aptamil kullanıyorum bebeğim 2,5 aylık mama ile büyüyor bende sütümü sağdım ancak 2 ay verebildim beni emmedi sorum şu ek gıdalara 3,5 aylıkken başladım diyorsun acaba kabızlık yaptımı sindirememe gibi yada herhangi bir sorun oldumu bende istiyorum ama korkuyorum şuan sadece mama su ve kendim sıktığım meyve sularından hergün bi kere veriyorum 30 cc kadar.. Sen önden gidiyorsun beni aydınlat lütfen zaten emmedi diye çok sorun yaşadım ne yapacağımı bilmiyorum

mamaları incelerseniz hepsinin içerikleri ve vitamin mineral değerleri ortalama aynı
mama secimini bebek kendi belirliyor
tabi aile bütçesiylede alakalı
bir kutu mama 3, 5 gün gidiyor
uygun fiyatlısıda var pahalısıda
illede belli bir marka iddia etmemek lazım

merhaba kızlar. benim üçüzlerin var 7 aylarını bitiriyorlar. premature doğdukarını düşünürsek (7,5 aylık) 6 aylıklar. mama aptamil 2 veriyorum çok severek içiyorlar. 1 aydır sabah mutlaka kahvaltı ( yumurta sarısı peynir tuzsuz zeytin domates ıhlamur yada papatya çayı) veriyorum. öğlen çorba (şehriye, yoğurt, sebze çorbası) veriyorum içine ekmek atıp. ikindi bir küçük kase yoğurt ve meyve püresi ( muz, şeftali, elma) yada meyve suyu sıkıp içiriyorum. akşam muhallebi (milupa sütlü pirinçli ) ve kendi yemeklerimzden de veriyorum. özellikle taze fasulyeye bayılıyorlar. yemekelrin suyuna ekmek doğrayıp veriyorum. pirin. pilavı ile yemeğin suyunu karıştırıp veriyorum. sizce yeterlimi? başka ne yapabilirim?

merhaba kızlar. benim üçüzlerin var 7 aylarını bitiriyorlar. premature doğdukarını düşünürsek (7,5 aylık) 6 aylıklar. mama aptamil 2 veriyorum çok severek içiyorlar. 1 aydır sabah mutlaka kahvaltı ( yumurta sarısı peynir tuzsuz zeytin domates ıhlamur yada papatya çayı) veriyorum. öğlen çorba (şehriye, yoğurt, sebze çorbası) veriyorum içine ekmek atıp. ikindi bir küçük kase yoğurt ve meyve püresi ( muz, şeftali, elma) yada meyve suyu sıkıp içiriyorum. akşam muhallebi (milupa sütlü pirinçli ) ve kendi yemeklerimzden de veriyorum. özellikle taze fasulyeye bayılıyorlar. yemekelrin suyuna ekmek doğrayıp veriyorum. pirin. pilavı ile yemeğin suyunu karıştırıp veriyorum. sizce yeterlimi? başka ne yapabilirim?

canım yemeklere başlamak için çok erken değil mi? bide zeytin, domates filan demişsin de aklım karıştı:uhm:

aptamille başladık ama hazımsızlık yaptı yavruma hero babyi denedik tadını sevmedi bebelaca geçtik hem tadını sevdi oğlum hemde sindirimi daha kolaylaştı.

tadını sevmediğini nerden anladın benım oğlum aptamıl içiyodu 120cc.şimdi hero bay aldım 90nı bıle zor içiyor valla.2 gunde 1 kutu bıttıgıden hero baby aldım napım:KK43:

niye anlamasın ki ....benim kızımda milumil içiyor bide sma aldık vermeyi denedik nerdeyse ağlamaktan domates gibi oldu:)) gelde anlama..hem senin oğlunda sevmemiş herobaby 90 bile içmediğine göre

X