Gidiyor ve ben arkasndan bakmaktan baka bir ey yapamyorum.

çikolatalxixsxuxt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2008
79
0
Daha önce başka topiklerde ilişkimden biraz bahsetmiştim. Şimdi öyle yalnız ve çaresizim ki içimi burda dökmek istedim yine. O ve ben doğuda, küçücük bir şehirde tanıştık. İkimizde iş için burdaydık, iş ortamında tanıştık, önce dost olduk, sonra sevgili. Tüm aşk hikayelerindeki gibi dostluk sürecimizde ve ilişkimizin ilk zamanlarında bana prenses muamelesi yapıyordu. Tek sorunumuz konumlarımız gereği ilişkiyi gizli yaşamamızdı. Yine de her şey çok güzeldi, evlerimizde birbirimize ait birer dünya kurmuştuk, şiirler, şarkılar, danslar, filmler, birbirimize yemek pişirmeler vs. güzel günler geçiriyorduk. Ancak haftasonları ya da diğer tatillerde memleketine gittiğinde telefonları mutlaka kapalı olurdu, ama her defasında da çok mantıklı mazeretlerle dönerdi. Sadece tlf.dan değil kadınlık önsezilerim de hayatında başka bir kadın olduğunu hissettiriyordu. Derken onun başka bir şehre gönderilmesi gündeme geldi ve gidiş eylül diye biraz üzgün, biraz kırık ama aynı aşkla ilişkime devam ediyordum. 1-2 hafta önce bir personelinden aslında bu hafta gideceğini öğrendim. 2 Hafta bekledim ve taa ki az önceye kadar bana gidişin bu kadar yakın olduğunu söylemedi. Üstelik de son 2 haftada sadece 1 defa yüz yüze görüştük, ben 15 arıyorsam o 1 arıyordu.Hattı sürekli meşgul oluyordu, hep aileden birileri diyordu. Bana karşı buz gibiydi. Benim de aklıma bu şehirdeki sıkıcı günlerinde onu oyalamaktan ileri bir yerim yokmuş geldi. Ona bu düşüncelerimi söyledim, onu bir daha görmek istemediğimi söyledim. Kızdı bana ve ilişkimiz hep sürecek dedi. Ama aynı ilgisizliğine devam etti, bir kez daha ayrılık teklif ettim yine reddetti. Yine de ne arıyor ne soruyordu. Nihayet bu sabah gideceğini söyledi ama kendisinin degidiş tarihini dün öğrendiğini söyledi. Ben de zavallı personeli ele vermemek adına inanmış gibi yaptım. Zaten söylemeye mecburdu, çünkü bugün tüm yerel gazetelerde gideceği yazıyordu, yani benim bugün duyacağımı biliyordu. Ve en kötüsü yüzlerce km. uzağa gidecek ve "gitmeden ne zaman görüşürüz" soruma "bilmem vaktim olur mu" cvbı aldım. Çok yoğunum akşam konuşalım dedi ve tlfu kapattık, az sonra beni yanlışlıkla aradı ve diğer tlf.nundan biriyle uzun uzun sohbet edişini dinledim. Bir ihanet konuşması değil gibiydi ama sorun bana yoğun olduğunu söylemesi. İşte durum bu. Şu ayrılık tekliflerimi reddetmese zaten her şey o kadar net ki. Ama neden bunu yapıyor, kafam karma karışık, onu şimdiden deli gibi özledim. Ne ayrılmaya ne de burda onsuz kalmaya dayanamam. Tüm gün güçlü görünmeye çalışmak zorundayım,işten eve zor atıyorum kendimi, ağlamaktan eridim bittim. Benim de durumum bu kızlar, çok fena yani.

Daha önce başka topiklerde ilişkimden biraz bahsetmiştim. Şimdi öyle yalnız ve çaresizim ki içimi burda dökmek istedim yine. O ve ben doğuda, küçücük bir şehirde tanıştık. ıkimizde iş için burdaydık, iş ortamında tanıştık, önce dost olduk, sonra sevgili. Tüm aşk hikayelerindeki gibi dostluk sürecimizde ve ilişkimizin ilk zamanlarında bana prenses muamelesi yapıyordu. Tek sorunumuz konumlarımız gereği ilişkiyi gizli yaşamamızdı. Yine de her şey çok güzeldi, evlerimizde birbirimize ait birer dünya kurmuştuk, şiirler, şarkılar, danslar, filmler, birbirimize yemek pişirmeler vs. güzel günler geçiriyorduk. Ancak haftasonları ya da diğer tatillerde memleketine gittiğinde telefonları mutlaka kapalı olurdu, ama her defasında da çok mantıklı mazeretlerle dönerdi. Sadece tlf.dan değil kadınlık önsezilerim de hayatında başka bir kadın olduğunu hissettiriyordu. Derken onun başka bir şehre gönderilmesi gündeme geldi ve gidiş eylül diye biraz üzgün, biraz kırık ama aynı aşkla ilişkime devam ediyordum. 1-2 hafta önce bir personelinden aslında bu hafta gideceğini öğrendim. 2 Hafta bekledim ve taa ki az önceye kadar bana gidişin bu kadar yakın olduğunu söylemedi. Üstelik de son 2 haftada sadece 1 defa yüz yüze görüştük, ben 15 arıyorsam o 1 arıyordu.Hattı sürekli meşgul oluyordu, hep aileden birileri diyordu. Bana karşı buz gibiydi. Benim de aklıma bu şehirdeki sıkıcı günlerinde onu oyalamaktan ileri bir yerim yokmuş geldi. Ona bu düşüncelerimi söyledim, onu bir daha görmek istemediğimi söyledim. Kızdı bana ve ilişkimiz hep sürecek dedi. Ama aynı ilgisizliğine devam etti, bir kez daha ayrılık teklif ettim yine reddetti. Yine de ne arıyor ne soruyordu. Nihayet bu sabah gideceğini söyledi ama kendisinin degidiş tarihini dün öğrendiğini söyledi. Ben de zavallı personeli ele vermemek adına inanmış gibi yaptım. Zaten söylemeye mecburdu, çünkü bugün tüm yerel gazetelerde gideceği yazıyordu, yani benim bugün duyacağımı biliyordu. Ve en kötüsü yüzlerce km. uzağa gidecek ve "gitmeden ne zaman görüşürüz" soruma "bilmem vaktim olur mu" cvbı aldım. Çok yoğunum akşam konuşalım dedi ve tlfu kapattık, az sonra beni yanlışlıkla aradı ve diğer tlf.nundan biriyle uzun uzun sohbet edişini dinledim. Bir ihanet konuşması değil gibiydi ama sorun bana yoğun olduğunu söylemesi. ışte durum bu. Şu ayrılık tekliflerimi reddetmese zaten her şey o kadar net ki. Ama neden bunu yapıyor, kafam karma karışık, onu şimdiden deli gibi özledim. Ne ayrılmaya ne de burda onsuz kalmaya dayanamam. Tüm gün güçlü görünmeye çalışmak zorundayım,işten eve zor atıyorum kendimi, ağlamaktan eridim bittim. Benim de durumum bu kızlar, çok fena yani.

neden gizli yaşıyorsunuz ilişkinizi anlayamadım. ne konumu ki bu beraberlik saklanıyor, aklıma gelen tek şey sanki bu adamın evli olması..
zaten diğer yazdıklarınızdan tel. ın açılmamasından belli ediyor sanki...

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de evli olduğundan şüphelendim,resmi kanallardan araştırdım ama yok değil.Ama bir ilişkisi olması kuvvetle muhtemel. Onu da soruyorum ama asla seni aldatmadım ve aldatmıyorum diyor. Zaten evet yapıyorum diyen kaç erkek çıkar ki? Gizliliğe gelince, ne yazık ki biraz anlatsam , burdan birileri okusa anlar diye korkuyorum. Şehir ismi bile veremiyorum. Eğer anlatabilseydim gizlilik durumuna hak verirdiniz emin olun.

o zaman nişanlı :nazar:
ama bu adamın başi o yada bu şekilde bağlı haberin olsun
seni 2. kadın olarak sokmuş hayatına
bırak cehennemolsun gitsin
bu aramamalar iplemiyo vaziyetleri birer taktik
senin ondan ayrılmanı istiyo ki vicdanı rahatsızlık duymasın

Acı ama gerçek bu sanırım. ınsan aşık olunca hep iyi bir mazeret bulmaya çalışıyor işte. Ve sizce son bir defa görüşmek isterse görüşsem mi? Çünkü her şey öyle güzeldi ki, bir final yaparsam sanki içim rahat edecek. Yani böyle giderse her şey yarım kalacak gibi. Her şeye rağmen onunla son bir buluşma yaşamak istiyorum, onun için değil, kendim için.Ne dersiniz?

Acı ama gerçek bu sanırım. İnsan aşık olunca hep iyi bir mazeret bulmaya çalışıyor işte. Ve sizce son bir defa görüşmek isterse görüşsem mi? Çünkü her şey öyle güzeldi ki, bir final yaparsam sanki içim rahat edecek. Yani böyle giderse her şey yarım kalacak gibi. Her şeye rağmen onunla son bir buluşma yaşamak istiyorum, onun için değil, kendim için.Ne dersiniz?

hayır canım asla...
terkeden sen ol bırak acındırma kendini
cunku soyleyeceğin hiç bişi ne onu geri döndürecek ne de vicdanını rahatsız edecek
aksine sen daha çok üzüleceksin
cunku bu şekilde hayatına 2. kadın sokan erkekler ahlak ve vicdan fukarası olduklarından söyleyeceğin hiç bişi onun aklını başına getirmeye yetmez...

bugun bu şehirde seninle vakit geçirdi yarin başka şehirde de başka bi oyuncak bulacak kendine
bu kaide asla değişmez :kahve:

anlaşılmayacak bişey yok
düpedüz adilik yapıyor, kimse sevdiği insanı 5 dk arayamayacak kadar meşgul vs olamaz
küçük beyniyle birden fazla (artık kaç taneyse) kızı idare etmeye çalışıyor
neden benden ayrılmak istemiyor diyorsun
o da doymak bilmeyen karınlarından
bir gelecek düşünmese bile elinin altından kaybolup gitmeni istemez
süper egolarını kim tatmin edecek sonra
tam olarak böyle olmasa da sevgilisi varken benden habersiz bana yeşil ışıklar yakan birine körkütük aşık olmayı başarmış biri olarak söylüyorum
kaç kurtar kendini, arkana bakma...

Acı ama gerçek bu sanırım. İnsan aşık olunca hep iyi bir mazeret bulmaya çalışıyor işte. Ve sizce son bir defa görüşmek isterse görüşsem mi? Çünkü her şey öyle güzeldi ki, bir final yaparsam sanki içim rahat edecek. Yani böyle giderse her şey yarım kalacak gibi. Her şeye rağmen onunla son bir buluşma yaşamak istiyorum, onun için değil, kendim için.Ne dersiniz?

ne gerek var. hiç görüşmemen daha iyi. hayatında biri var. belli.ya nişanlı ya imam nikahlı,ya sözlü,ama bu kesin.
neden yapacaksın ki o finali. final yapmakmı istiyorsun o zaman,her türlü iletişimini kesersin. tel. lerine bakmazsın. yok sayarsın olur biter.....ne diye buluşacaksın seni yedekte tutan bu adamla...
. zaten yarımmış yaşanan. tam değilmiş ki yarıma düşsün. yarımı da tam yapamayacağına göre ....

sanırım başka biri var bu gizliliği anlamadım sveiyorsanız sakmayın gerçi en iyisini siz bilirsinizde seven insan arar

ALLAH yardımcın olsun canım benim bende diğer arkadaşların söylediklerine katılıyorum umarım herşey istediğin gibi olur ama sakın göruşme daha çok üzülürsün kimse senden daha değerli değil bunu sakın unutma​

Dediğim gibi başka biri var bence de. Ama bizim gizlememizin bununla ilgisi yok, zaten biri varsa bile(ki var) o kişi bu şehre asla gelmedi. Çünkü burda herkes her şeyi bilir.Bir de biz aynı sokakta oturuyoruz, giren çıkan herkesi biliriz birbirimize.Ve beraber çalışıyoruz. Gizleme olayına gelince onun ve benim olduğumuz yerlerdeki birilerinin ilişkisini yani sevgililiğini kaldıramayacak bir şehir ve iş ortamındayız. Burda ancak evlensek ya da nişanlansak bize hoşgörü gösterilir. Ondan da öyle bir talep gelmedi.

Dediğim gibi başka biri var bence de. Ama bizim gizlememizin bununla ilgisi yok, zaten biri varsa bile(ki var) o kişi bu şehre asla gelmedi. Çünkü burda herkes her şeyi bilir.Bir de biz aynı sokakta oturuyoruz, giren çıkan herkesi biliriz birbirimize.Ve beraber çalışıyoruz. Gizleme olayına gelince onun ve benim olduğumuz yerlerdeki birilerinin ilişkisini yani sevgililiğini kaldıramayacak bir şehir ve iş ortamındayız. Burda ancak evlensek ya da nişanlansak bize hoşgörü gösterilir. Ondan da öyle bir talep gelmedi.

ee madem öyle bir şehir ilişkiyi gizlemek niye
takar yüzüğü seni ister ailenden ,rahat rahatta,herkese söylersiniz. ne ki bu kaçamaklar..
(bu arada saklamasında, bile art niyet var.. diğer hatunun kulağına gider diye korkuyor..)...

Son düzenleyen: Moderatör:
Belli olan bir şey bu,uzaktan bakan anlar ama aşk öyle bir şey ki kör eder gözleri göremezsin gerçeği :gitme:
Tavsiyem hayatında başka bir kadın olduğu gün gibi açık bu adama ayağının tabanıyla öyle bir tepik at ki,şaşkoloz olsun,beter olsun,poposunda tekme iziyle yürüsün gitsin cehennemin körüne doğru uygun adımla:nazar:

dimi?
seven adam, akşam beraber yemekler yapmayı hayal eden adam babalar gibi takar yüzüğü hatununun parmağına gögsünü gere gere ilan eder ilişkisini...
seni zora sokmuş
ne için??
egosunu tatmin için
ve sen hala üzülüyorsun bu cigeri 5 para etmez adam için...
evet kalbe söz geçmez ama bu kadar da aciz olma be güzelim...

işi resmileştirmedikçe gizililik içinde yaşanılmaya mecbur olunan bir ilişki; ve bu gizliliği sürdürmeye niyetli bir adam..
ne derece güvenilir..
hee bu arada evlilik sadece resmi kanallarla olmuyor, hatırlatayım dedim..
maalesef dini nikahla evlilk sürdüren birçok kişi de var..

Evet hepiniz çok haklısınız kızlar zaten ben kendi ilişkime sizler kadar objetkif bakabilseydim başıma bunlar gelmezdi. Ama aklın ve mantığın kabul ettiğini kalp anlamakta zorlanıyor. Ben de biliyorum artık bu ilişkiden bir hayır gelmeyeceğini, onu üzmeye çalışmanın yalnız bana zarar vereceğini. Ama işte acı çekmekten, düşünmekten kendimi alamıyorum.

ne gerek var. hiç görüşmemen daha iyi. hayatında biri var. belli.ya nişanlı ya imam nikahlı,ya sözlü,ama bu kesin.
neden yapacaksın ki o finali. final yapmakmı istiyorsun o zaman,her türlü iletişimini kesersin. tel. lerine bakmazsın. yok sayarsın olur biter.....ne diye buluşacaksın seni yedekte tutan bu adamla...
. zaten yarımmış yaşanan. tam değilmiş ki yarıma düşsün. yarımı da tam yapamayacağına göre ....

kesnlikle katılıyorum..

finali ona değil kendinize yaparsınız..

en iyi final onu hayatınızdan söküp atmaktır...

Aradı, her şeyin düzeleceğini, bensiz kalmaya dayanamadığını, zamanı gelince beni de burdan alacağını söyledi.Ne diyeceğimi bilemedim, şu sıra görüşemeyeceğimizi söyledim sadece bana zaman ver dedim. Bana kızacaksınız biliyorum ama hayatındaki diğer insanı ispatlayana kadar terk edemiycem sanırım. Ama bu olayı tamamen çözene kadar görüşmeyi de düşünmüyorum.

Ve artık aynı şehirde yaşamıyoruz, az önce gitti. O kadar canım yanıyor ki anlatamam. 2 gündür telefonlarımı kapalı tutuyorum, sabah buraya da veda ziyaretine geleceğini bildiğim için bir iş uydurarak şehir merkezinden ayrıldım. Onu görmeye dayanamayacaktım, gelmiş herkesle vedalaşmış ve gitmiş. Ne onunla veda, ayrılma konuşması yapmaya takatim var ne de tekrar sevgili olmaya. Ne olacak ne bitecek bilmiyorum, şimdilik tek yapabildiğim tlflarımı kapalı tutarak, msn.e girmeyerek kaçmak ve olacakları ertelemek. Ve en kötüsü ise acımı saklamak. Odamı kilitledim ve ağlıyorum, kimse girmesin çok önemli işlerim var dedim. Önümüzdeki günlerde depresif halimi saklamayı başaramazsam bir şekilde onun gidişine bağlayabilirler. O kadar zor ki, içindeki bu acıyı, gözlerindeki yaşları saklamak. Şimdi bile bu kırmızı gözleri ne yapacağım bilmiyorum.Ve artık bu şehirde yapayalnızım, ne bir dost ne de o var. Nasıl geçer bu acıyla bu kadar uzun günler, aylar bilmiyorum. ıçimde kocaman bir boşluk ve tarif edilemez bir acı var.

X