bel çektiren hamile kalıyormuş

selam bayanlar bende 4 gün önce çektirdim bir teyzeye.belimi bir asıldı anaaaaaaam çok acıdı ama küt diye ses geldi vala.kadın boşluk varmış dedi.oturdu dedi.ama ne bileyim etkisi olmaz gibi geliyor.belleyeceğim olursa hamişlik yazarım size..

arkadaşlar ben dün çektirdim.
bende kasık düşüklüğü varmış.
şimdi biraz düzelttim hamile kalma şansın var
ama adet olursan yine gel dedi.
2-3 ay yaparsak yerine oturur hemen hamile kalırsın dedi.
bakalım umutla bekliyorum.
ayrıca tehlikeli olacak birşey değil
karnımı iyice ovud yukarı yukarı.
sonra bezle sardı.
öyle belimi zorlayacak şeyler yapmadı.

cnm senden haber beklıyrummmm untma beni burda tmmm...tek umudumsen sin cnmmmm....nolur ulaş bana ...

asel sen hangi şehirdesin
sana nasıl ulaşmamı istiyorsun.
yardımcı olabileceğim birşey varsa seve seve yaparım
denizliye gelebileceksen
senide bu kadına götürürüm.

asel sen hangi şehirdesin
sana nasıl ulaşmamı istiyorsun.
yardımcı olabileceğim birşey varsa seve seve yaparım
denizliye gelebileceksen
senide bu kadına götürürüm.

kütahyadayım cnm benn...eger gerçekse neden olmasın gelirim tabikii....hatta koşa koşa gelirimm senden gzl heberlerı duyalımda :) inşalllah bebeginolur ve bu bayan işe yarar....oyle acıma falanyok dımı hızlı cekme gibi falan nasıl oluyr peki ?

kızlar böylesi şeylere bende inanmıyorum ama kayınvalidemin ve görümcelerimin ısrarı üzerine 3 seneden sonra kabul ettim beni 97 yaşında bi kadına götürdüler karnımı ufaladı eliyle rahmi eğri dedi sonra ayaklarımdan astılar 1 kaç dkka ufaladı yine ve yüz üstü yat dedi ve hemen ilişkiye girin dedi ve dediğini yaptık ben hala inanmıyorum ama bakacaz banada 1 yada 2 ay sonra kesin hamile kalırsın dedi şimdiye kadar 50 60 kişiye falan bakmış hepsi hamile kalmış benden bir ay öncede görümcemin görümcesinin kızı nı götürmüşler hemen hamile kalmış şok oldum bakalım 6 gün sonra belli olur yalanmı gerçekmi

kızlar böylesi şeylere bende inanmıyorum ama kayınvalidemin ve görümcelerimin ısrarı üzerine 3 seneden sonra kabul ettim beni 97 yaşında bi kadına götürdüler karnımı ufaladı eliyle rahmi eğri dedi sonra ayaklarımdan astılar 1 kaç dkka ufaladı yine ve yüz üstü yat dedi ve hemen ilişkiye girin dedi ve dediğini yaptık ben hala inanmıyorum ama bakacaz banada 1 yada 2 ay sonra kesin hamile kalırsın dedi şimdiye kadar 50 60 kişiye falan bakmış hepsi hamile kalmış benden bir ay öncede görümcemin görümcesinin kızı nı götürmüşler hemen hamile kalmış şok oldum bakalım 6 gün sonra belli olur yalanmı gerçekmi

merhabalar siz hangi sehirden yazıyrsunuz?eger 6gun sonra guzl haberler alırsanız bizede yardımcı olurmusunuzzz...6.günün sonundan sonra sizden aynı bu yerden heber beklıyruz tum bayanlar olarakk....hakkında hayrlsı olsun cnmm

kütahyadayım cnm benn...eger gerçekse neden olmasın gelirim tabikii....hatta koşa koşa gelirimm senden gzl heberlerı duyalımda :) inşalllah bebeginolur ve bu bayan işe yarar....oyle acıma falanyok dımı hızlı cekme gibi falan nasıl oluyr peki ?

yok canım acıma falan yok masaj yapar gibi ovdu yukarı yukarı
öyle sonra sıkıca sardı acı falan olmadı.
kadın ovdukça sıcaklık hissettim olmazsa bi dahaki sefere
özel yakı yapacağım dedi.
2-3 ayda kendine gelirsin ama olur dedi.
bakalım nasip haberlerimi buradan mutlaka paylaşacağım.
kesinlikle sert hareketler yapmadı, acı hissetmedim.

yok canım acıma falan yok masaj yapar gibi ovdu yukarı yukarı
öyle sonra sıkıca sardı acı falan olmadı.
kadın ovdukça sıcaklık hissettim olmazsa bi dahaki sefere
özel yakı yapacağım dedi.
2-3 ayda kendine gelirsin ama olur dedi.
bakalım nasip haberlerimi buradan mutlaka paylaşacağım.
kesinlikle sert hareketler yapmadı, acı hissetmedim.

peki cnm ben denizliye geldim diyeyim bu kadına nasıl ulaşacgm...bana adresını yazarmısın...denizliye gelmişken arkdslarımıda görürüm küçüklügümde cok gtmiş oldugum karahayiht kasabasınada giderim :) en önemlisi senınlede tanısırım...okullların olmadıgı bı hfta sonu gelrim belkiii.... dualarım senın le inşalllah hamiş ...............olursunnnn

merhabalar siz hangi sehirden yazıyrsunuz?eger 6gun sonra guzl haberler alırsanız bizede yardımcı olurmusunuzzz...6.günün sonundan sonra sizden aynı bu yerden heber beklıyruz tum bayanlar olarakk....hakkında hayrlsı olsun cnmm

canım ben aslında istanbulda yaşıyorum ama bunu sivasta yaptırdım tatile gidince sana yardımcı olmayı çok isterim şimdi istanbuldayım ama eğer sivasa gitme şansın varsa ben sana adres verebilirim inşallah güzel haberler alırım ve sizinle paylaşırim

canım ben aslında istanbulda yaşıyorum ama bunu sivasta yaptırdım tatile gidince sana yardımcı olmayı çok isterim şimdi istanbuldayım ama eğer sivasa gitme şansın varsa ben sana adres verebilirim inşallah güzel haberler alırım ve sizinle paylaşırim

ben çok heycanlandım sonuçlar nedir kızlarrr.....6gün geçtimi acaba yoksa cokmu erken duymak ıstyrummmmm :KK43: bende denizliye gtmek istyrummmm.... :)

ben çok heycanlandım sonuçlar nedir kızlarrr.....6gün geçtimi acaba yoksa cokmu erken duymak ıstyrummmmm :KK43: bende denizliye gtmek istyrummmm.... :)

6 günün sadece 2 si geçti canım inşallah denizliye gitmene gerek kelmadan hamile kalırsın canım

asel ben o soruyu 4 seneden beri çekiyorum canım
şşimdi tavan yaptı
benim kaç yaş küçüklerim hamile kaldı.
bizle evlenen bir arkadaş ikinci çocuğuna kazara hamile kaldı
neler neler.
insanların neşelendiği düğünler bayramlar banada zehir oluyor
birileri bunu soracak diye.
kendimi çok eksikli hissettiriyorlar.
sorma bende çok çekiyorum.
birde etrafımda 4 akrabam hamile.
bana acıyan gözlerle baktıklarını
benden çekindiklerini farkediyorum.
kimi pat diye sorar canın sıkılır
kimide üzülürsün diye hamileliğini herkese söyler
sana söylemez,senden saklar böylelikle yine eksikliğini yüzüne vurmuş olur.
bende çok dertliyim.

asel ben o soruyu 4 seneden beri çekiyorum canım
şşimdi tavan yaptı
benim kaç yaş küçüklerim hamile kaldı.
bizle evlenen bir arkadaş ikinci çocuğuna kazara hamile kaldı
neler neler.
insanların neşelendiği düğünler bayramlar banada zehir oluyor
birileri bunu soracak diye.
kendimi çok eksikli hissettiriyorlar.
sorma bende çok çekiyorum.
birde etrafımda 4 akrabam hamile.
bana acıyan gözlerle baktıklarını
benden çekindiklerini farkediyorum.
kimi pat diye sorar canın sıkılır
kimide üzülürsün diye hamileliğini herkese söyler
sana söylemez,senden saklar böylelikle yine eksikliğini yüzüne vurmuş olur.
bende çok dertliyim.

inan aynı şeyleri bende yaşıyrummm offfff.....cok sıkıcı yaa bazen neden yaşıyrum ben dıyrum..böyle hayatın dıyrum... :KK43: bırde dıger tarafı tüm cocuklarda beni seviyr hep yanımayanıma geliroturur böyle benden ayrılmazlar o hale bille geliyruzz...ınsanlarda boyle bakıyr işte :KK43: hep uyumak ıstyrum hıc uyanmak ıstemıyrum .....uyumak uyumak uyumak

arkadaşlar kafam karıstı yaaa..bu 6 gun sonra belli olacak dıyen arkadasımı arıyorummmm......denizlide yaşayan arkadası seslenıyrum nolduuu sonuçlar cnmmm arkadasımm ?????

Ben de cumartesi çektireceğim
bir kadın anlıyormuş annemle parkta tanışmışlar benim babaannnem yapıyor demiş
gelinimizi çekti, hamile kaldı demiş
,,ben adresi vereyim gidin demiş bakalım artık

belki hemen kalınmasa bile 2 ayda kalınır umur dünyası eskiden tüp bebek mi varmış bmyle yollarla oluyormuş :)

Ben de cumartesi çektireceğim
bir kadın anlıyormuş annemle parkta tanışmışlar benim babaannnem yapıyor demiş
gelinimizi çekti, hamile kaldı demiş
,,ben adresi vereyim gidin demiş bakalım artık

belki hemen kalınmasa bile 2 ayda kalınır umut dünyası eskiden tüp bebek mi varmış böyle yollarla oluyormuş :)

arkadaşlar ben son adetimden sonra çektirmiştim
şimdiki adet günü 10/10/2011
ayrıca ben bu ay aşılamada yaptırdım
nasip ama bizde erkek infertilitesi var
hamile kalma şansım düşük ama
bakalım nasip ebede kasığın düşük ondanda olmamıştır demişti.
merakla günlerin geçmesini bekliyorum.

ama benim tutmasa bile ben bu olaya inanıyorum.
erkek infertilitesi olunca yapacak bişi yok
ayrıca kadın benim kasığım içinde adet olunca yine gel
2-3 ay deneyelim yakı falan yapalım dedi.
adet olsamda yine gideceğim.

X