bel çektiren hamile kalıyormuş

raxs

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2009
57
0
bel çektiren hamile kalıyormuş dogrumu sizce gelin paylaşalım

arkadaşlar bende belimi çektirdim bakalım ne olacak hamile kalabilecekmiyim şansıma

yaaa nasıl oluyo bu yaaaa sok oldum duyunca nasıl cekılıyo bılen varsa anlata bılırmı acaba???

yaaa nasıl oluyo bu yaaaa sok oldum duyunca nasıl cekılıyo bılen varsa anlata bılırmı acaba???

ya zıt sakızı alıyortsun
bel çekmeyi bilen birine çektiriyorsun bardakla çekiyor ovuyor bişeyler yapıyor ve sakızı beline yapiştırıyor 3 gün yatıyorsun hiç birşey yapmıyorsun iş güç felan sonra bel çektirdigün gün ilişkiye giriyorsun kaç gün ilişkiye giriyorsun bilmiyorum vbende

ben belimi çektirdim işte beli sarılı birazda zor düm düz yatıyorsun sag sola dönüp yatmıyorsun dümdüz yattım sabaha kadar belim çok agrıdı

zıt sakızı ne yaaaa vallahı ben hıc anlmıyorum bu ıslerden daha dogrusu ben hıc bır sey anlamadım acaıkcası

kızlar,çok tehlikeli olduğunuda duydum..böyle şeyleri denemeden önce dr a başvurun...ben şahsen bu tür kocakarı tedavi yöntemlerini asla denemem...
sonuçta allah vericekse bel çektirmek bahane..

kızlar,çok tehlikeli olduğunuda duydum..böyle şeyleri denemeden önce dr a başvurun...ben şahsen bu tür kocakarı tedavi yöntemlerini asla denemem...
sonuçta allah vericekse bel çektirmek bahane..

yanı bencede cok acma sız sabredın olursa olur olmassa olmaz zorlamaın anlamı yok nede olsa

ya benim çogu akraba bel çektirmiş bebegi olmuş
tehlikeli diye birşey yok isterseniz birde akrabalarınızla tanışın bu konuyu belki onlarda duymuştur bunları gerçekten şansıma deniyorum
benim yengem 9 ay çocugu olmamış bel çektirdikten 3 ay sonra olmuş
heralde bu bel çektirme yumurtalar yerine otursun gibi birşeymiş bel ve yumurtalar yerine otursun diye birşeymiş
hamilekalırsam size yazarım canım

slm.kızlar.bel çektirmeyi duydum yakın bir tanıdığım belini çektirmiş ve o ay hamile kalmış.etkiliyor olabilir bence.

evet canım cogunlukla etkiliyor bizim çogu akraba bel çektirince hamile kalmış bunlar koca karı yöntemleri bile degil bence bana göre ama hamilekalırsam kesin yazacam

olsa benim olurdu kaç kere çektirdim olanın oluyor canım zıt sakızı duymadım yakı kağıdı sardım 1kere de inşallah seninki tutar

olsa benim olurdu kaç kere çektirdim olanın oluyor canım zıt sakızı duymadım yakı kağıdı sardım 1kere de inşallah seninki tutar

valla ben ilk defa deniyorum işte bakalım ne sonuç verecek bardakla çekip zıt sakızı yapıştırıyorlar o kendi kendine çözülecek belimde ve iş güç yapmıyorum bakalım ne sonuç verecek bana 1 ay bekliyecem işte hamile kalırsamda şansıma allah büyük yardımcım olsun

bel çektiren hamile kalıyormuş dogrumu sizce gelin paylaşalım

evet canim,dogru soyluyorsun.bana sacma gelmisdi once.ama dogru.
benim baldizim evleneli 4 ay olmusdu ama hemen cocuk istiyorlardi benim gibi :) doktora gorundur hersey normal dedi,sonra belini cektirdi,galiba bikac gun iliski yasakti.belini cektirdikten sonra ilk iliskiden hamile kaldi.simdi oglu 4,kizi da 3 yasinda.
ikinci vaka da teyzemin kizi.ama o evlenmemisden once baldizimla beraber cektirmisdi,ne olur ne olmaz diye....dusunun evlendi ve ilk ayda hamile kaldi...onun da 3 yasinda bir kizi,1 yasinda bi oglu var.
insallah bize de nasip eder Allah sirin bebisler :)

yaqaa bu bel cektırme tı bılen bırı tam olarak anlata bılırmı herseyı nedır ne degıldır dıyee????

mrb kızlar benim görümcemm yaşı baya olduğu için bebek çok istiyodu 1 yıl denedii olmadı bel çekn biri varmış ona gitti 3 gün boyunca kadın bu ay hamile kalıcaksın dedi hakikaten kaldı şimdi 1 aylık kızı var.ve kadına kim gitti ise hamile kalmış zaten kendiside eskiden ebe imişş..

X