30 lu ya iin krem nerileriniz?

berfinbilgen

Guru
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2007
3.156
24
30 lu yaslar icin kullandıgınız ve memnun oldugunuz kremleri paylasırsanız sevınırım...

NOT: suan ben avonun 35 yas krem setını kullanıyorum ama etkısını gormedım gercı duzenlı kullanamıyorum cunku yaglı bır cılde sahıbım cıldımde sıvılcelenme baslayınca ara vermek durumunda kalıyorum.

benımle aynı kaderı paylasan arkadasların onerılerını beklıyorum

Canim ben sana Estee Lauder Perfectionist Serum CP+ 50ml oneririm!! gercekten cok guzel bir urun ve 30 lu yaslar baslamak icin tam zamani .. Ben yuzumu temizledikten sonra serum CP+ kulaniyorum sonrasindada Estee Lauder Resilience Lift Extreme Ultra Firming biraz pahali urunler ama gercekten hic pisman olmayacagin markalar
Temiz cildine ilk kulanacagin urun 1.

uzerine 2. urun

Son düzenleyen: Moderatör:
Md Formulations ürünleri. Kesinlikle öneriyorum. Biraz pahalı olsada artık başka birşey kullanacağımı sanmıyorum. Göz altındaki minik yağ bezeleri dışında sorun yok cildimde.ıpek gibi ışıl ışıl. Üstelik sadece 2,5 aydır kullanıyorum. Ama tabikide düzenli kullanıyorum. Sevgiler...

arkadaslar bana fıyatlarını ve yaglı cıltler ıcın uygunmu yanı sızın cıldınızde yaglımı benım ıcın onemlı olan o benım cıldım yaglı oldugu ıcın bu tur kremler kullandıgım zaman sıvılce ıle basetmek zorunda kalıyorum ve ara verıyorum , ara vermeden sorunsuz kullanabılecegım urunlermıdır?

Canim benim tavsiye etdigim urunler su bazli urunler sivilce yapacagini sanmiyorum ama istersen bir deneme testi dene kremi alacagin yerden isteye bilirsin, fiyatina gelince ben tr degilim indirimler oldugunda almaya calisiyorum ama genede 100€ nun uzerinde urun ikiside...

Canım benim t bölgem yani alnım-burnum-çenem çok yağlıdır. Bu ürünleri kullanmadan önce hem elimi cildime sürdüğümde yağ geliyordu resmen elime, hemde pul pul dökülüyordu. Yağlı ciltti fakat nemsiz kalmıştı. Uzmanın dediği buydu. Sivilcelenme oluyordu alnımda çenemde. Burnumda ise siyah nokta tarlası vardı. Md Formulations un temizleme ürününü sabah akşam, Nemlendiricisi aynı zamanda antioksidantını sabah akşam, +15 güneş koruyucusunu sadece sabahları dışarı çıkarken, Ve düzenleyicisini yani sebum yağ dengesini sağlayan serumunu ise sadece gece yatarken kullandım. Şu an cildim çok güzel. Sivilcelenme yok sadece regl zamanında bir kaç tane çıkıyor o kadar. Siyah nokta felan kalmadı. Cildim daha gergin. Rengi daha güzel. Lekelenmeler bile gözle görünür derecede hafif. Ben çok memnunum canım. Göz kreminide alacaktım. Fakat doktor avene önerdi. Onu aldım yeni. Daha bir kaç gün oldu kullanmaya başlayalı. Şuan bundan da memnunum. ıyce araştır güzelim. Dermokozmetik ürün kullanmak en güzeli. Kullandığım ürünler yani temizleme - nemlendirme - düzenleyici - koruyucu hepsini 460 tl ye almıştım ben. Gerçi çok kolaylık yapmıştı firma 8 ay taksitle almıştım. Temizleme ürünü yaklaşık bir sene gider dediler ki sanırım öyle olacak, çünki çok az bir miktar kullanıyorsun ve mükemmel temizlik. Diğerleri ise 5 ay gidiyormul hemen hemen. Yani aslında verdiğin parayı çıkarıyor aya bölersek. ılk aldığımda bir an pişman olmuştum açıkçası naptım ben demiştim, pahalı gelmişti. Ama şuan memnunum...Sevgiyle kal....

Şunuda ekleyeyim canım. Her ne kullanırsan kullan. Düzenli kullanmak şart...

Son düzenleme:
Canım benim t bölgem yani alnım-burnum-çenem çok yağlıdır. Bu ürünleri kullanmadan önce hem elimi cildime sürdüğümde yağ geliyordu resmen elime, hemde pul pul dökülüyordu. Yağlı ciltti fakat nemsiz kalmıştı. Uzmanın dediği buydu. Sivilcelenme oluyordu alnımda çenemde. Burnumda ise siyah nokta tarlası vardı. Md Formulations un temizleme ürününü sabah akşam, Nemlendiricisi aynı zamanda antioksidantını sabah akşam, +15 güneş koruyucusunu sadece sabahları dışarı çıkarken, Ve düzenleyicisini yani sebum yağ dengesini sağlayan serumunu ise sadece gece yatarken kullandım. Şu an cildim çok güzel. Sivilcelenme yok sadece regl zamanında bir kaç tane çıkıyor o kadar. Siyah nokta felan kalmadı. Cildim daha gergin. Rengi daha güzel. Lekelenmeler bile gözle görünür derecede hafif. Ben çok memnunum canım. Göz kreminide alacaktım. Fakat doktor avene önerdi. Onu aldım yeni. Daha bir kaç gün oldu kullanmaya başlayalı. Şuan bundan da memnunum. İyce araştır güzelim. Dermokozmetik ürün kullanmak en güzeli. Kullandığım ürünler yani temizleme - nemlendirme - düzenleyici - koruyucu hepsini 460 tl ye almıştım ben. Gerçi çok kolaylık yapmıştı firma 8 ay taksitle almıştım. Temizleme ürünü yaklaşık bir sene gider dediler ki sanırım öyle olacak, çünki çok az bir miktar kullanıyorsun ve mükemmel temizlik. Diğerleri ise 5 ay gidiyormul hemen hemen. Yani aslında verdiğin parayı çıkarıyor aya bölersek. İlk aldığımda bir an pişman olmuştum açıkçası naptım ben demiştim, pahalı gelmişti. Ama şuan memnunum...Sevgiyle kal....

Şunuda ekleyeyim canım. Her ne kullanırsan kullan. Düzenli kullanmak şart...

mutlaka duzenli kullanim şart, senınkınle aynı cılt tıpıne sahıbız anlattıgına gore ama urun cok pahalı, bu sartlarda o kadar para verılmez:)

Canim benim tavsiye etdigim urunler su bazli urunler sivilce yapacagini sanmiyorum ama istersen bir deneme testi dene kremi alacagin yerden isteye bilirsin, fiyatina gelince ben tr degilim indirimler oldugunda almaya calisiyorum ama genede 100€ nun uzerinde urun ikiside...

tesekkurler canım

selam kesinlikle foreverın urunlerini tavsiye ederim
ozellikle yaglı, sivilceli ve akneli cilter icin cok guzel urunleri var ve cok etkili..
aleo-veranın kendi ozelliginden dolayıda ciltte hucre yenilenmesini destekleyip cildin sarkmasını engelliyor..
tamamen dogal bitkisel urunler..
her yas icin ideal..

tam bir denem tahtasıyım,ama çok pahakı ve kesinlikle tek geçeceğim ürün

shisedo

ilk sürüşte bebek bir gibi bir ten

slm arkadaşlar ben yağlı ve gözenekler açık bir cilde sahibim akne problemimde var daha önce cilt doktoruna gittim sebamet önerdi çok memnun kalmadım kozmetik olmayan krem önerileriniz varmı ve fiyatları nedir

slm kızlar, uzun zamandır araştırıyorum fakat klinik vakası olmadan çözüme ulaşamayacağım galiba, ben35 yaşında karma bir cilde sahibim.. geçmişte oluşan küçük akne ve sivilce izlerine sahibim. çok olmasa da elmacık kemiklerim üzerinde iğne başı kadar delik ve izler kaldı.. tavsiye edebileceğiniz krem yada karışım var mı? lazerli tedavi edilecek kadar büyük olmayan bu sorunuma önerileriniz varsa teşekkür ederim...:85:

selam canım;
ben de m.d formulations kullandım çok memnun kaldım şimdi de onun yerine priori getiriyorlarmış Türkiye'ye. Bakırköy'den Doruk güzellik salonundan temin ettim sanırım kozmetikte satılmıyor. Kozmetik ürün kullanmamalısın bence zaten.

Merhaba hanımlar orıflame gıordanı gold yaşlanma karşıtı parlaklık veren serumu kullananların çoğu sadece 2 hafta sonra yaşlanma karşıtı etkisini gözlemlediklerini söylüyorlar Tavsiye ederim

forever in botoks etkisi yaratan bir seti var.sürdüğünüzde öyle bir geriliyor ve öyle su pompalıyor ki yüze 20 dakika konuşamıyorsunuz çünkü o kadar geriyor.aloe vera da dünya devi zaten.ve hanımlar aloe vera dünya üzerinde bilinen en hızlı hücre yenileyici ve onun olduğu yerde bakteriler biotikler yaşayamaz.bakterinin olmadığı yerde sivilce akne leke olabilemez.setin içinde gece kremi gündüz kremi cilt temizleme losyonu tonik ve maske var kullan kullan bitmiyor ve etkisi muhteşemmm.fiyatı 298 tl.
yeni bir yüz almış gibi olucaksınız o kadar etkisi büyük

slm arkadaşlar ben yağlı ve gözenekler açık bir cilde sahibim akne problemimde var daha önce cilt doktoruna gittim sebamet önerdi çok memnun kalmadım kozmetik olmayan krem önerileriniz varmı ve fiyatları nedir
sebamed aslinda en dogal ve faydali olanidir. heleki doktor verdiyse mutlaka vardir bisey cildinde ki sadece demekki sebamed iyi gelicek...
doktorun soyledimi bilmiyorum ama sebamed ilk kullanmaya basladiginda deri altindaki tum sivilceleri disari cikarir cunki cildinin altinda senin gormedigin bi cok sivilce var onlari ilk donem atman gerek sabirli olursan cildin sebamed sayesinde tum sivilceleri kusar disari atar ve hepsi gecer. sebamed bende oyle yapmisti./ ilk kullandigimda bu ne dedim daha kotu oldu cildim daha cok sivilce doldu demisken bi baktim belli bi sure sonra hepsi yok oldu. sabirla kullanman gerek sebamedi. en iyisi ve kozmetik icermez en faydalisi o.

Merhaba hanımlar LR ürünleri kullanıyorum ben. Çevremdekilerde kullanıyorlar ve çok memnunlar kısa zamanda çözüme ulaşıyor. Bir ton hap kullanmış insan olarak LR ürünlerini öneriyorum çok memnun kalacaksınız. Benimle iletişime geçin detayları paylaşayım.

cilt sorun 1.jpg

30 lu yaslar icin kullandıgınız ve memnun oldugunuz kremleri paylasırsanız sevınırım...

NOT: suan ben avonun 35 yas krem setını kullanıyorum ama etkısını gormedım gercı duzenlı kullanamıyorum cunku yaglı bır cılde sahıbım cıldımde sıvılcelenme baslayınca ara vermek durumunda kalıyorum.

benımle aynı kaderı paylasan arkadasların onerılerını beklıyorum
M

Missha 'nin ürunlerinden acayip memnun kaldım.Hassas,nemsiz ve karma bir cildim var.bir de 30 lu yaslari gecince baya sorun yasadim hemen hemen tek memnun kaldigim urunleri var diyebilirim.kesinlikle deneyin

X