Kaç Beden Olmalıyız

kimse kilomu duyunca inanmıyo hiç ama hiç göstermiyorum ama tartıda öyle çıkıyo .85 kiloya 40 beden .belki boyum uzun olduğu için olabilir kot boylarını 34 giyiyorum mesela

kiloyla boyun yada zayıflamakla bedenin alakası yok kızlar. diyet yaparak sadece süzülürüz ama torba gibi bir vucudumuz olur. haliyle belki 38 beden giyeriz ama her yanımız fırlar bir kot giyerken. özellikle bel ve karın bölgesi.

ben 94 kiloyum 44 beden giyiyorum. sürekli spor halindeyim günlük düzenli yapmaya çalışıyorum.
diyet yanında spor şart. ne kadar kilo versenizde bedeninizde çok oynama olmaz. dediğim gibi bedeniniz küçülür ama giydiğiniz yakışmaz pot durur. benim düşüncem bu. ki denedim onaylıyorum :KK9:

kiloyla boyun yada zayıflamakla bedenin alakası yok kızlar. diyet yaparak sadece süzülürüz ama torba gibi bir vucudumuz olur. haliyle belki 38 beden giyeriz ama her yanımız fırlar bir kot giyerken. özellikle bel ve karın bölgesi.

ben 94 kiloyum 44 beden giyiyorum. sürekli spor halindeyim günlük düzenli yapmaya çalışıyorum.
diyet yanında spor şart. ne kadar kilo versenizde bedeninizde çok oynama olmaz. dediğim gibi bedeniniz küçülür ama giydiğiniz yakışmaz pot durur. benim düşüncem bu. ki denedim onaylıyorum :KK9:

Boyunuz kaç acaba,merak ettim :101:

ben geçen sene yani nişanlı iken 52 kiloydum boyum 1.70 ozamanlar 36 beden giyerdim sonra evlendim 59 kilo civarına çıktım 38 beden giymeye başladım ama eski kıyafetlerimin içinede sığıyordum tabi fazla oturuyordu üzerime şimdi 65 kiloyum ve 40 beden giyiyorum henüz doğum yapmadım doğum yaparsam 90 lara çıkıcam heralde ilk defa böyle bir kiloya çıktım ve alışamıyorum hiç bişey yakışmıyo eski kiloma dönmem şarft:KK43:

Boyunuz kaç acaba,merak ettim :101:

1.68 boyum.. şuan 44 bol geliyor hafiften. 42 sıkıyor ama oluyor gibi.. üstüme aldığım bluz ve badiler 40 bedene düştü..

89 kiloyum şuan.. ama kiloma kimse inanmıyor.. daha zayıf ve sık duruyorum.

Beden ölçüsünü hesaplamak için, göğüs çevresini ikiye bölüp 6 eksiltiyoruz kızlar:KK34:

weight.png

36 beden giyiyorum arkadaşlar:)))

canım benim boyum 1.74-75 falan kilomda şükürler olsun sonunda 59:) bende iri kemikliyimdir bu arada. öle narin bi tipim yok yani:))) 36 bedende oluo, 38 de. tahminimce sende 61 kilo falan olsan 36 ya girer hale gelirsin. ama 36 ya gerek yok diosan 65 te uygundur senin için.

Süper ya :) bende 1.74 hedef kilo 60 dilerim olur :S

geçtiğimiz subat ayında tam 65 kiloydum. sporla başladım devam ettim ve 56 kiloya indim. arada yemeklerimi kısıyorum ve 54 e kadar iniyorum. suan 36-38 beden giyebiliyorum kalıbına göre değişiyor. 65 kiloyken 42 beden giyiyordum yani yaklasık 3 beden inceldim sayılır. ve bu gerçekten cok farkediyor kızlar. eskiden m yada l giyiyordum şimdiyse m-s hatta xs bile giydiğim oluyor. şaka gibi ama gerçek. bu arada iri kemikliyim. en kötü yanıda kilo verdikten sonra sıkı vücudumun kendini salması. spora tekrar başlayacağım.bu arada boyum 1,59

bedenden ziyade orantı ve vücudun sıkı olması önemli bence...

spor şart...

Benim 3 kilo bile fark ettirdi 1 beden nerdeyse. Boyum 1.68 kilom 62 eskiden 65'tim dolu dolu :)
daha zayıflamayı düşünüyorum boğazıma ket vurabilirsem :KK70:
yaşa göre kilo hesapladığımda 56 çıktım hedefim 55 ama tabi sıkar biraz 55'e düşmek :KK70:
Zaten paso spor yaptım aç kaldım zar zor verdim o yüzden kolay kolay almıyorum şimdi kışın bazen kaçırsamda yemeği
1 kilo vermek için haftada 7200 kalori yakmanız gerekiyor hesap yapıp kilo verdim yoksa kolay kolay verilmiyor

Son düzenleme:
valla bende nasıl oluyor bilmiyorum ama 97 kiloyum boyum 1.65 ve pantalonda 44-46 falan giyiyorum.üstte 42-44 bende anlamadım bu işten bişe:)

Son düzenleme:
bedenden ziyade orantı ve vücudun sıkı olması önemli bence...

spor şart...

Sana katılıyorum 1 senedir düzenli yürüyüş son üç ayda sıkı diyet ve sporla 77 kilo olmama rağmen 38 beden pantolonun içine girebildim..
Diğer sayfalarda arkadaşlara çok ilginç geldi nedense..
Vücudun sıkı olmasıyla alakalı bu beden olayı..

169 boyunda 58 kiloyum 40 beden giyiyorum
52 kilo olup 38 beden giymek istiyorum:KK52::KK52:

bekleyin ve görün en geç 2 ay sonra 52 kiloyum:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

:KK53::KK53::KK53:geçen sene yazdım sanırım bunu şuan ne yazıkki 65 kiloyum ve 40 beden giyiyorum :26: geçen sene kalçam genişti çok şuan daha iy o zaman göre şekilenndim demekki:26: yarından tezi yk çalışmalara başlıyor ve 38 beden e doğru lerliyorum hedefim 58 kg olmak tekrar:KK76:

Kızlar spor şart ve ayrıca atıyorum 60 kilosunuzdur ama vücut yapınıza göre 60 kilo olan birinden daha fazla yağ barındıyo olabilirsiniz vücutta...Şeker, tuz, yağ ...ne kadar zayıf olursanız olun beslenme şekli iyi olmadığı ve spor olmadığı sürece ideal ölçülere inmeniz zor..bu sadece tartıda mutluluk verir.

Ben de 1.67 boya 64 kiloyum kızlar.. üst bedenim 36 alt bedenim de 40 nadiren 38 (geniş kesimse ).. bundan 1.5 sene önce de 70 kiloydum üstüm 40 altım 42 bedendi.. 6 kiloya baya beden fark etti üst kısmımda.. tabi bunda yaptığım sıkılaştırıcı egzersizlerin etkisi çok büyük.( pilates , callanetics )

X