Kaç Beden Olmalıyız

1.68 boyum.. şuan 44 bol geliyor hafiften. 42 sıkıyor ama oluyor gibi.. üstüme aldığım bluz ve badiler 40 bedene düştü..

89 kiloyum şuan.. ama kiloma kimse inanmıyor.. daha zayıf ve sık duruyorum.

bende benzer durumdayım boyum 164 kilo 85ti ama 42-44 giyiyordum.
şimdi diyete başladım. 82,5 oldum bazı arkadaşlar 5 kilo bir beden demiş inşallah doğrudur :))

benim boy 162 kilom 55 38 beden giyiyorum 36 olan da var 3 kilo verirsem 36 oluruum heralde . bu biraz vücut yapısıyla alakalı bence. benim etlerim sıkı değil fazla eğer sıkı olsaydı 34 36 arası giyerdim bu kiloda . 48 kiloyken 36 34 giyiyordum birşey bulamıyordum o yüzden en iyisi 36 38 beden aralığı gibi yani bence :)

1,50 boyunda ve 64 kg yum.şuan 40 beden giyiyorum. bedenim orantılı ama göğüslerim biraz büyük ve boyum kısa olduğu için 40 bedenden tombul görünüyorum. 36 beden olmak istiyorum.aslında benden çok nişanlım istiyor. :KK14:diyet yapıyorum ama spora yoğun iş tempomdan vakit ayıramıyorum :KK17:

1,50 boyunda ve 64 kg yum.şuan 40 beden giyiyorum. bedenim orantılı ama göğüslerim biraz büyük ve boyum kısa olduğu için 40 bedenden tombul görünüyorum. 36 beden olmak istiyorum.aslında benden çok nişanlım istiyor. :KK14:diyet yapıyorum ama spora yoğun iş tempomdan vakit ayıramıyorum :KK17:

ben de kısa boyluyum ama bende göbek ,basen,göğüs büyük olduğu için kötü duruyor

Arkadaşlar ben de 52 kiloyum 170 boyundayım.keten pantolonlarda 38 beden giyi,yorum ama kot pantolonda 31 giyiyorum.Normal bedenim hangisi peki? 38 mi 31 mi?:44::44:

ben de kısa boyluyum ama bende göbek ,basen,göğüs büyük olduğu için kötü duruyor

benim belim ince,göbeğim de yok ama bu boyla 90 beden göğüs olunca kocaman duruyor :KK14: üniversitedeyken 52 kg dum 36-38 beden giyiyordum,yine göğüslerim kocamandı.o zamanlar kendimi hiç beğenmez çok tombulum derdim.ne safmışım

benim belim ince,göbeğim de yok ama bu boyla 90 beden göğüs olunca kocaman duruyor :KK14: üniversitedeyken 52 kg dum 36-38 beden giyiyordum,yine göğüslerim kocamandı.o zamanlar kendimi hiç beğenmez çok tombulum derdim.ne safmışım

ben çok sık kilo alıp verdim bir aralar 49 a düşmüştüm hey gidi ne güzel günlerdi o....

Bana hala bazi kisilerin verdigi boy kilo ve beden olcusu orantisi garip geliyor hatta utopik.ne kadar vucut slkl olursa olsun bunun bi siniri olur.benim boy 174 kilo 63 suan.38 giyiyorum zorlarsam 36 da olur ama 36 giyiyorum demek yalan olur.hatta bedeni dar olan elbiselerde 40 giyerim herhalde.ust tarafim genis cunku.icine sigabildigimiz beden dogru bedeniniz degildir.tamam cok slkl bi vucudum yok.ama 70 kiloyken 40 bedene zor sigiyordum hatta 42 giyiyordum diyelim.hadi vucudum fit olsun bu en fazla 38 olurdu oda belki.benden kisa benden kilolularin bu bedenlere sigmasi beni gercekten dusunduruyor.lutfen kimse kizmasin benim dusuncem bu.aklim hayalim almiyor.

Son düzenleme:
bende katılıyorum sana bende 174 boyundayım 66kilodayım 38e zor sığıyorum yani 61 kilodayken 38 ancak oluyo du ki vücüdum sıkı ve spor hayatımın bi parçası olduğu halde :S bilmiyorum belki kemik yapısıdır bilemem

Ben de biraz önce bişeye şok geçirdim. Benden 10 cm uzun , aynı kilodayız, ama aynı bedeniz. Nasıl oluyor benden 10 cm uzun biriyle aynı kilodayken, aynı beden olabiliyoruz ki :S

kızlar önemli olan kilo değil aslında, sıkılık. Mesela ben,m boyum 1.60 falan. kilom da 65. Ama 38 beden giyiyorum. Benle aynı boyda olup 55 kilo olan arkadaşımla aynı beden giyiyorum mesela. Beni görenler 55 kilo falan sanıyolar. Vücudum sıkı çünkü. O nedenle kilo verirken şok diyet bile yapsanız spor da yapın mutlaka. Mesela ben zayıflayınca bacaklarım sütun gibi oluyo, Bazıları ne kadar verirse versin olmuyo. 1 buçuk yıl önce 53 kiloydum 34 bedene giriyodum. Ey gidi günler, tekrar döncem o günlere kendimi söz verdim. Sporu yaşam biçimi haline getirin benden söylemesi.

boyum 160
kilom 53
38 beden giyiyorum.,
Kalıbı azcık genişse, kumaşı esnekse 36 oluyor ama rahat hissetmiyoum.
38 güzel benim için.Ben kendimi mutlu hissediyorum 38 beden içinde.
70 kiloyken 42 beden giyiyordum.
65 altında 40 oldu.
55ve altında 38.
Bazı pantolonların kalçası güzel durmuyo.popom pek yok.Beli tam geliyo.Belim 70 cm falan .Göbüşüm var. Bölgesel zayıflamam lazım.
Bıu arada etim hiç sıkı değil.Aslında tüm vücudumu sıkılaştırmam lazım.Hangi egzersizi yapayım sizce ?

1.63 boyum var 50 kiloyum ama bölgesel göbek var bende o yüzden zayıflamak istiyorum

X